[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana captcha w aero?
26-04-2014, 11:56
Post: #1
zmiana captcha w aero?
Witajcie. Dziś z captcha jakaś tragedia...chyba z 30 razy próbowałem wpisać te cholerne kody. Polsat chyba zaczyna coraz bardziej walić w ch... :/w załączniku przykładowe screenshoty.


Załączone pliki Miniatury
       
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 12:45
Post: #2
zmiana captcha w aero?
Potwierdzam,dziś captcha to"kleksy"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 13:02
Post: #3
zmiana captcha w aero?
To samo u mnie od wczoraj wieczora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 14:32
Post: #4
zmiana captcha w aero?
http://jdtech.pl/2014/04/aero2-i-captcha...-kody.html
Ciekawe jak tym razem się będą tłumaczyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-04-2014, 21:43
Post: #5
zmiana captcha w aero?
u mnie tez kleksy bardzo trudno to rozczytać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-04-2014, 23:02
Post: #6
RE: zmiana captcha w aero?
Dzisiaj z 10 minut klepałem te kody aż w końcu trafiłem i się zalogowałem. Chciałem tylko sprawdzić pocztę czyli zajęłoby mi to około 5 min, tak spędziłem 15min bo logowałem się 10. Te kody są poprostu nieczytelne!!!
Ciekawe czy coś z tym zrobią czy dalej będą nas w bambuko ciąć.
Nie wierze że jakaś starsza osoba sobie z tym poradzi. Albo ktoś ze słabym wzrokiem.
Oprócz tego te wyrazy są bez sensu. Jesteśmy w polsce to niech wyrazy będą polskie to może starsze osoby miałyby jakąś szansę na przepisanie tych bazgrołów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 11:57
Post: #7
zmiana captcha w aero?
ma ktoś te łatwiejsze kody czy wszyscy mamy kleksy , piszcie jak dostaniecie łatwiejsze kody
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 12:52
Post: #8
RE: zmiana captcha w aero?
odśwież ten pierwszy to dostaniesz normalny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 13:17
Post: #9
zmiana captcha w aero?
regularne kleksy mam od piątku 25go i nie ma zmiłuj, odświeżanie nie generuje łatwiejszych obrazów. mimo szczerych chęci te kapcie rzadko kiedy udaje mi się rozwiązać za 1 podejściem, średnio ~5-10 - wliczając odświeżanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 16:10
Post: #10
RE: zmiana captcha w aero?
(26-04-2014 14:32)jakubd napisał(a):  http://jdtech.pl/2014/04/aero2-i-captcha...-kody.html
Ciekawe jak tym razem się będą tłumaczyć...
Tak apropos wyjaśnień to one są bez sensu.
Gdy serwery google dla wszystkich wprowadziły utrudniony kapeć oznacza to nie mnie nie więcej, że każdy użytkownik aero ( i innych usług) aby się zalogować /przejść dalej wysyła do serwera zamiast jednego zapytania 5-10 czyli o tyle zwiększa jego obciążenie.
Gdzie tu logika?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 17:40
Post: #11
zmiana captcha w aero?
Pamiętaj, że tutaj jest specyficzna sytuacja - wszyscy jesteśmy dla reCAPTCHA widziani, jako jedna osoba z tego samego IP, do tego rozwiązujemy je tylko dla jednego konta reCAPTCHA należącego do Aero2 - stąd powiązanie wszystkich nas jako jednego atakującego. I źródło takich problemów w przyszłości także.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 09:48
Post: #12
zmiana captcha w aero?
No właśnie - wszyscy z jednego konta, czyli jak są kleksy to obciążamy serwery 5-10 x bardziej, niż jak rozwiązujemy jedno proste capcha.
I koło się zamyka - większy ruch, serwer bardziej się broni, co generuje trudniejsze captcha i większy ruch - podtrzymuję - gdzie tu logika?
I nie chodzi mi o Twoje wyjaśnienia Jakubie lecz Aero Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 11:13
Post: #13
zmiana captcha w aero?
Pytanie - do kogo z tym iść... UKE? hm... no właśnie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 22:32
Post: #14
RE: zmiana captcha w aero?
Słuchajcie, a może nie ma sensu strzępić sobie klawiatury na pisanie do uke (bo to jak widać ma nas wszystkich w dupie) tylko od razu zasypać skrzynkę ministra Rafała Trzaskowskiego i Ministerstwa administracji i cyfryzacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 08:48
Post: #15
RE: zmiana captcha w aero?
Nie wiem jak u Was ale ja po wpisaniu prawidłowym capcha i resecie routera na ponowne włączenie internetu muszę czekać od godziny do czterech.Czy robię coś nie tak?Połączenie z netem trwa około godziny i ponownie wklepuje hasło,resetuję i czeka długo .To jakieś nieporozumienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 09:01
Post: #16
RE: zmiana captcha w aero?
Zauważyłem dzisiaj ciekawy przypadek u siebie. Połączyłem się za pomocą "Play Online" załączonego do mojego modemu E3131 i za pierwszym razem w otwartej wcześniej przeglądarce internetowej z załadowaną stroną internetową wyświetliła się informacja o braku połączenia internetowego. Rozłączyłem się, połączyłem ponownie i ta wcześniej załadowana strona odświeżyła się. Serfuję jak widać.
Żadnego kapcia!
Może zaczęli jakoś filtrować użytkowników. Od czasu wprowadzenia kapcia, połączyłem się do Aero chyba ze trzy razy, z ciekawości. Raz rozwiązałem krowę, raz zwykłego kapcia, a dzisiaj... obyło się bez zagadek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 10:26
Post: #17
Odp: RE: zmiana captcha w aero?
(03-06-2014 09:01)pablo napisał(a):  Od czasu wprowadzenia kapcia, połączyłem się do Aero chyba ze trzy razy, z ciekawości. Raz rozwiązałem krowę, raz zwykłego kapcia, a dzisiaj... obyło się bez zagadek.
Jeśli nie minęła godzina używania netu od wpisania kapcia to po prostu kontynuujesz dalej sesje az do 60 minut


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 11:44
Post: #18
RE: zmiana captcha w aero?
/Już jestem na kablu/ Hm, to aż tak historyczne dane przechowują? Przedostatnie połączenie (to ze zwykłym kapciem) było gdzieś... w maju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 13:37
Post: #19
Odp: zmiana captcha w aero?
Tez mnie to dziwi ale wygląda ze tak

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:04
Post: #20
RE: zmiana captcha w aero?
To chyba nie tak działa, albo ja jestem wyjątkowy szczęściarz. Ze względu na dużą ilość czasu i cierpliwości dzisiaj ponownie połączyłem się z Aero2 (kapcia brak) i klikałem sobie po różnych stronach przez prawie godzinę, dokładnie jakieś 58 minut. Dopiero po takim czasie przestały przechodzić przez połączenie dane. Rozłączyłem się, połączyłem ponownie oczekując na kapcia i... nic. Musiałem tylko przeglądarkę internetową od nowa uruchomić, bo udawała, że brak jest połączenia. Właśnie minęło 12 minut kolejnego połączenia.
Gdzie ten kapeć? Chyba się popłaczę ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyłączenie kodów Captcha przez Aero2 dla ludzi ze słabym wzrokiem. Ekonomista 4 7 204 10-11-2018 18:55
Ostatni post: jakubd
  Problem z captcha i routerem MR3020 crocodil 7 9 041 13-07-2018 23:45
Ostatni post: jakubd
  CAPTCHA i BDI stan obecny (czerwiec 2015) szopen 1 10 083 23-10-2015 08:14
Ostatni post: Lorek
  Aero Max K4r0lSz 15 21 623 16-10-2015 08:17
Ostatni post: jakubd
  Brak obrazka po sesji - Captcha timeto1 16 18 666 01-10-2015 12:16
Ostatni post: freshman