[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaniki połączenia LTE
29-06-2017, 11:49
Zaniki połączenia LTE
jeśli występuje błąd techniczny po ich stronie to powinni, w końcu nikt tu nie robi nic sprzecznego z regulaminem…

tak jak wszędzie prepaidowcy są traktowani jako klienci drugiego gatunku (nie generują przecież bezpośrednich profitów dla sprzedawców), ale przy odrobinie determinacji można załatwić wszystko (w ramach zgodności z wspomnianymi regulaminami, OWU itd.)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 14:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2017 14:03 przez morfik.)
Zaniki połączenia LTE
Może jako takich profitów nie generują, choć to też lekka przesada, bo 50 zeta co 3mc to i tak sporo. A do tego jeszcze dochodzi fakt, że skoro już ktoś ma ten RBM5, to do konkurencji nie pójdzie, przez co tamci w ogóle nie zarobią i Play i tak będzie do przodu niż gdyby ten RBM uwalił, bo wtedy z automatu ludzie się rozejdą po konkurencjach i zaczną ich portfele dotować. Big Grin

Spróbuję do nich napisać, zobaczymy co powiedzą w tej sprawie.
25-07-2017, 23:21
Zaniki połączenia LTE
morfik napisał(a):Może jako takich profitów nie generują, choć to też lekka przesada, bo 50 zeta co 3mc to i tak sporo. A do tego jeszcze dochodzi fakt, że skoro już ktoś ma ten RBM5, to do konkurencji nie pójdzie, przez co tamci w ogóle nie zarobią i Play i tak będzie do przodu niż gdyby ten RBM uwalił, bo wtedy z automatu ludzie się rozejdą po konkurencjach i zaczną ich portfele dotować. Big Grin

Spróbuję do nich napisać, zobaczymy co powiedzą w tej sprawie.

Cześć morfik Smile Jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy ?
u mnie jest kicha, karta wsadzona do galaxy note 4(zrobiony router wifi z tego) i jak moja kobitka włączy youtube a ja przeglądam internet to wywala po jakimś czasie, pomaga tylko restart telefonu, czasem wył/wł danych pakietowych lub pozostawienie go i po jakimś czasie łapie internet. Tak czy siak podczas tego zrywania ikonka LTE cały czas jest ( telefon leży w jednym miejscu- pozycji ) natomiast zaczyna migać tylko strzałka uploadu. No cóż tak to wyglada u mnie i szkoda bo jeszcze do kwietnia/maja z tego co pamietam działało bez zarzutów, a co u Ciebie wynikło ?
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2017, 04:59
Zaniki połączenia LTE
U mnie działa mniej więcej tak samo jak działało. Zgłoszenie posłałem im i powiedzieli, bym tam parę testów zrobił i podał im dokładny czas, gdy taki zanik występuje. No to im podałem i powiedzieli, że przekażą technikom czy komuś tam i od tamtego czasu jest w zasadzie cisza w tej sprawie, a w play24 zgłoszenie ciągle wisi jako "rozpatrywane". Także może coś robią albo zapomnieli, albo też nie wiedzą WTF. Big Grin
08-08-2017, 06:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2017 06:24 przez morfik.)
Zaniki połączenia LTE
Po miesiącu od wysłania zgłoszenia w końcu je zamknęli z dopiskiem, że:

Cytat:Uprzejmie wyjaśniam, że po przeprowadzeniu pomiarów nie odnotowaliśmy nieprawidłowości po stronie operatora.

Zasięg jest dobry, osiągane transfery bardzo dobre.

Jeśli Panu raz na jakiś czas zrywa połączenie, czy zanika transfer to jest to problem po stronie urządzenia modemu lub w komunikacji miedzy komputerem a modemem.

Zalecam Panu sprawdzenie karty sim w innym urządzeniu.

No i niby uzyskuje lease DHCP z serwera i ping nie lata ale wina jest u mnie? Big Grin
Odpowiedz