[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
08-02-2017, 22:10
Post: #41
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
Nie chodzi Ci o to czasem?

[Obrazek: 9808b44cb1295fe9a07951719212a729.jpg]

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-02-2017, 14:22
Post: #42
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
no jest takie coś ale to w ogóle nie działa , dodanie wyjątku nic nie zmienia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-03-2017, 19:17
Post: #43
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
po aktualizacji (którejś z kolei ) yanosik działa prawidłowo , problemy nie miały nic wspólnego z siecią komórkową , były to błędy w kodzie aplikacji .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-03-2017, 21:36
Post: #44
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
prawdopodobnie masz rację - już nieraz były różnego rodzaju wpadki

i nie bardzo rozumiem jak to jest możliwe, że aplikacja jest testowana na zwykłych użytkownikach
skoro istniał (bo nie wiem czy to aktualne, a nie uczestniczyłem w nim) program beta-testów aplikacji

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-03-2017, 22:03
Post: #45
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
ostatnio wprowadzili sporo zmian w yanosiku nowa mapa , ocena stylu jazdy itp ale wypuścili to wszytko tak nie dopracowane że brak słów .

wielokrotnie kontaktowałem się z nimi w mojej sprawie , odpisali że nie stwierdzają takiego problemu , gdy spytałem czy testowali aplikacje na takim telefonie jak mój dowiedziałem się że nie , nie zapytałem na czym oni testują ale podejrzewam ze mają jakieś samsungi .

Skarg i zażaleń na nie poprawne działanie aplikacji jest cała masa na internecie.

Pomysł na aplikacje jest świetny , ale podejście firmy tworzącej yanosika jest bardzo nie profesjonalne .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-05-2017, 13:59
Post: #46
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
czy jest jeszcze opcja zapisu śladu trasy w yanosiku bo nie mogę znaleźć ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-05-2017, 15:38
Post: #47
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
ja pierdziu - wczoraj zrobiłem aktualizację, nowy wygląd ekranu startowego mnie dziś zastrzelił Tongue
( i nie mam backupu poprzedniej wersji…)

a co do tras - nie ma tego chyba od dość dawna, a i tak raczej nigdy nie działało przyzwoicie…

kiedyś komuś wysyłałem stare wersje wygrzebane z paru backupów, więc mam gdzieś gotową paczkę
(ewentualne info na PW, przypominam, że to są backupy z moich telefonów, więc niekoniecznie zadziałają z innym sprzętem - apk może być wypuszczane w wersjach uzależnionych od możliwości urządzenia, np. rozdzielczości ekranu, czy tak jest w przypadku yanosika - nie wiem)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-01-2018, 14:38
Post: #48
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
Otwierają się wam punkty POI np. stacje paliw ? u mnie ciągle błąd .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-01-2018, 15:43
Post: #49
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
3.3.3.6 po prostu nie wyświetla "i już", a 3.3.3.7 wyświetla chociaż błąd niedostępności POI
a miałem nie aktualizować póki się nie przekonam na innym sprzęcie, że wszystko działa w danej wersji…

możliwe, że szykują jakieś większe zmiany (i przygotowują pod to bazy online), bo są za to ciekawostki - fotoradary w sporej części Europy i tryb HUD

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-01-2018, 15:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2018 15:49 przez jakubd.)
Post: #50
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
Na moim mi mix działa OK.
Z tym, że ja na kanale beta, 3.3.4.1b
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-01-2018, 20:22
Post: #51
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
u mnie 3.3.3.7 , komunikat '' POI chwilowo niedostępny'' , tak od kilku dni
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-01-2018, 10:54
Post: #52
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
Na nowej mapie działa ale na starej nie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi mshmaster za tę wiadomość:
szopen (2018-01-23)
23-01-2018, 16:12
Post: #53
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
no faktycznie, to niestety dla mnie strzał w kolano, bo stara mapa jest czytelniejsza

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-01-2018, 19:17
Post: #54
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
zgłosiłem sprawę do yanosika , wydaje mi się ze to celowe działanie , utrudnianie korzystania ze starej mapy , żeby przejść na nową , ze starą mapą jest jeszcze jeden problem , źle pokazuje natężenie ruchu , tam gdzie powinien być jest na szaro , pokazuje tylko wybrane ulice w mieście i tylko na jednym pasie ruchu .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 20:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2018 20:11 przez szopen.)
Post: #55
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
link dla wszystkich, którzy zamierzają skorzystać w wersji beta Yanosika
https://play.google.com/apps/testing/pl....bi.android

choć ja się wręcz boję rejestrować w w/w programie beta, bo nawet wersja stabilna zeszła na psy, niestety to jest sztandarowy przykład jak można popsuć dobrą aplikację, od kilkunastu ostatnich wersji chyba nie zdarzyła się dotąd żadna w której działałyby wszystkie podstawowe funkcje, ostatnio np. nie działa automatyczne przełączanie między trybem dziennym, a nocnym w widoku "starej" mapy, a "nowa" mapa jest dla mnie nadal nie do zaakceptowania… totalnym przegięciem stosunkowo niedawno była idea wyświetlania reklam we wciąż niedorobionej przez tyle lat wyszukiwarce - czasem trzeba znać jakąś megaidiotyczną oficjalną nazwę obiektu - np. spróbujcie choćby znaleźć stadion Lecha Poznań (fartem wiem, że jest na ul. bułgarskiej, bo w przeciwnym razie bym go nie znalazł…) nie znając jego nazwy… a mając jeszcze przekierowanie na reklamę zamiast najlepszego trafienia to jest dopiero szopka

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 21:28
Post: #56
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
Pewnie to pisałem, ale dla mnie nawigacja w yanosik jest po prostu... Beznadziejna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 21:35
Post: #57
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
Ja nawet nie próbuje z niej korzystać .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 23:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2018 23:58 przez szopen.)
Post: #58
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
grzech1991 napisał(a):Pewnie to pisałem, ale dla mnie nawigacja w yanosik jest po prostu... Beznadziejna.

Pewnie pisałeś i nie jesteś odosobniony w tej opinii Tongue (był taki dość długi okres kiedy routing mieli całkiem spartolony, a do dziś gdzieniegdzie są jeszcze jakieś "kwiatki"), jednak za każdym razem gdy mam okazję to przetestować, to się okazuje, że funkcja online działa zaskakująco dobrze (i nieraz już sobie plułem w brodę, że nie posłuchałem jego wskazówek…), mimo że nowe trasy są przeliczane jakieś 4x na godzinę co jest niczym w porównaniu choćby do google, gdzie się to dzieje mniej więcej co minutę, to jednak po ostatnim długim weekendzie, gdy posłuchałem google a nie yanosika spędziłem godzinę w korku przy stłuczce na A8 mając jakiś ~1km w linii prostej do chaty(!), a google się obudziło jak już przejechałem ostatni zjazd, którym mogłem to ominąć…

mshmaster napisał(a):Ja nawet nie próbuje z niej korzystać .
Pomijając kilka istotnie spartolonych funkcji (czy wręcz braku niektórych) yanosik jako nawigacja jest mimo wszystko zdatny do użytku, ale szkoda że aplikacja jako taka jest spieprzona w tak wielu miejscach (a bywała czasem lepsza). Natomiast niewątpliwie trzeba się przyzwyczaić do jego niektórych niedoróbek (np. głosowych wskazówek typu "skręć w lewo" na całkiem prostej drodze, która swoją drogą jest prawidłowo zwizualizowana, czy specyficznego określania jak wyjechać z ronda - po prostu niektóre wskazówki głosowe są błędne od lat, a nikt chyba im tych błędów nie zgłasza…)
Jest jednak kilka funkcji, które w nim lubię i może dlatego wciąż nie przestałem go używać (np. widok 3D we właściwej skali zajebiście przydatny przy wyprzedzaniu ciężarówek zasłaniających cały widok, czy wyszukiwarka stacji i gastronomii na trasie, oprócz tego mając wybraną trasę yanosik nie gada o radarach czy suszarkach jeśli są poza trasą - zawsze można wyłączyć w nim wskazówki głosowe nawigacji, wtedy ostrzeżenia o niebezpieczeństwach będą dotyczyły naszej realnej trasy)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-06-2018, 14:52
Post: #59
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
Ja to mam zasadę, żadnych map online. Na virigin nie ma roamingu, a pracując u operatora nie raz były telefony "jest awaria, jak mam do domu dojechać?" Smile W google można tam jakiś zakres sobie ustawić, ale to też nie o to chodzi.

Sygic który jest mało popularny, o dziwo bardzo ładnie zaznacza tam gdzie są korki. Przelicza to też w czasie przejazdu, ale nie widziałem aby z tego korzystał przy wyliczaniu trasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-06-2018, 19:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2018 19:11 przez szopen.)
Post: #60
Yanosik i problemy z krajowym roamingiem w VM
grzech1991 napisał(a):Sygic który jest mało popularny, o dziwo bardzo ładnie zaznacza tam gdzie są korki. Przelicza to też w czasie przejazdu, ale nie widziałem aby z tego korzystał przy wyliczaniu trasy.
korzysta, ale pod tym względem jest słabszy i od google, i od yanosika
u mnie sygic tylko na podróże zagraniczne (ze względu na stosunkowo dobre mapy offline)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz