[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla stron mobilnych m.jdtech
14-01-2014, 01:25
Post: #1
Wsparcie dla stron mobilnych m.jdtech
Co prawda strona jdtech.pl jest w pełni obsługiwana nawet na prostych telefonach komórkowych nie pracujących na systemie Android, można zalogować się nawet na forum i pisać, jednak jest to trochę uciążliwe. Dziś wiele osób posiada już 7-dmio, lub więcej calowe tablety, na których przeglądanie stron to żaden problem, jednak zostaje garść osób korzystających z internetu w telefonach komórkowych, dla których przeglądanie stron w formie klasycznej jest nie komfortowe. Użytkownicy smartfonów z sys Android też szukają rozwiązań w ubogiej wersji stron, by zaoszczędzić na transferze danych (nie dotyczy Aero2), który często szybko schodzi. Nie wiem czy wprowadzenie m.jdtech wniosło by coś wielkiego, nie wchodzi tutaj za pewne milion osób dziennie by optymalizować stronę do wersji mobilnej, ale mimo wszystko fajnie by było Big Grin Pytanie brzmi czy to przyniosło by jakieś dodatkowe koszta w utrzymaniu strony i czy w ogóle się opłaca ? Czekam na jakieś odpowiedzi co o tym sądzicie i w ogóle Big Grin.
Pzdr Zuzel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 01:58
Post: #2
Wsparcie dla stron mobilnych m.jdtech
Rozwiązani droaźne, ale skuteczne są od dawna lub zawsze:
Forum jest dostępne przez Tapatalk na Androida.
Blog można czytać przez RSS.

Samą stronę w formie mobilnej próbowałem przygotować, ale w aktualnej formie to po prostu nie ma sensu technicznego - blog trzeba przeprojektować od zera stosując responsive web design. Plany są, środków i czasu brakuje.
Koszt jest jednorazowy, ale to dobrych kilka dni ciężkiej pracy, żeby to zrobić dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 15:13
Post: #3
RE: Wsparcie dla stron mobilnych m.jdtech
Nie widzę sensu. Jest tapatalk. Za darmo i śmiga rewelacyjnie.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz