[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
10-02-2018, 23:48
Post: #81
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
czy ta kamera jest zabezpieczona przed wilgocią (g1wh), jak długo te kamery u was pracują ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-02-2018, 10:48
Post: #82
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
U mnie już z 2 lata, nic się nie dzieje, nie wyjmuje jej z auta. Ale drugi raz bym nie kupił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-02-2018, 11:52
Post: #83
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Dlaczego ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-02-2018, 23:06
Post: #84
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Po pierwsze są już lepsze pod względem jakości obrazu, po drugie aż taka wygodna w użyciu to ona nie jest, choć swoje robi. Ja bym kupował Viofo - pewnie teraz 119s, ale mam pilniejsze wydatki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2018, 20:27
Post: #85
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Zależy, jeśli chodzi o stosunek cena jakość (oryginału, bo są już podróbki na rynku), to jest rewelacyjny.

Naprawdę, materiały jak za te pieniądze są w porządku.

Ale:
- brakuje mi ustawień przez wi-fi (ale nie wiem czy jakakolwiek kamera to oferuje)
- czas to chodzi w cały świat, w sensie przyspiesza z tego co pamiętam
- sterowanie jest tak nieintuicyjne, że za każdym razem się gubię
- najważniejsze, aby zgrać materiały to trzeba wyjąć kartę, którą blokuje lusterko, później spada na dywanik i do domu, powtarzamy proces od końca... z wi-fi tego problemu nie ma

Jeśli komuś zależy na zasadzie "aby nagrywało" będzie idealna, ale jak coś więcej to omijać i kupić porządną z dobrymi funkcjami np. mio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2018, 20:51
Post: #86
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
nie ma musu wyciągania karty w samochodzie, praktycznie każdy DVR można w miarę łatwo zdjąć z uchwytu (zarówno G1Wxx jak i A118 czy A119, chociaż faktycznie prościej czasem wyjąć kartę Tongue)

jeśli chodzi o G1W (i wszystkie inne z kondensatorem zamiast aku) to głównym problemem z zegarem jest jego resetowanie po dłuższym okresie nieużywania samochodu

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2018, 20:58
Post: #87
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Mam pytanie czy jest rejestrator który niejako z automatu przerzuca materiał do chmury lub na kartę telefonu?
Po kolizji albo non stop w pętli.
Chodzi o sytuację utraty rejestratora po kolizji lub nagrania czegoś nie stosownego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2018, 21:45
Post: #88
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Nie spotkałem rejestratora z kartą SIM (bo tego wymaga rejestrator do chmury). Jeżeli cokolwiek, to raczej telefon z jaką aplikacją do rejestracji. Tylko pytanie ile chcesz zapłacić za transfer - bo tego wychodzi gigabajt na... godzinę jazdy.
Co do wypadku to zapisanie x minut wstecz od teraz lub do zarejestrowania zdarzenia (przycisk lub np. wykrycie przeciążenia) to już całkiem normalna funkcja w wielu rejestratorach. Ale żeby to wysyłał w sieć to już nie spotkałem się. Ale aplikacje które to robią to już bardziej.

Z pewnością nie da się tego w rozsądnym czasie przesłać do telefonu inaczej, niż przez WiFi, więc robi się niezła kombinacja i raczej nie wiem jakby to miało działać.

Spróbuj opisać dokładniej, może będzie pomysł na aplikację lub urządzenie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2018, 22:00
Post: #89
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Dokładniej:
Jedziesz
Wypadek
Tracisz przytomność lub giniesz
Sprawca wyciąga rejestrator
Teraz to już tylko borewicz go dopadnie
No taki drastyczny przykład
Lub inny łagodny
Podjezdzasz pod sklep
Trwa napad
Sprawcy cię zauważyli
Zabierają ci rejestrator
Proszą dyskrecję


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 10:33
Post: #90
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
No to tylko online i tylko te gigabajty w sieć niestety i to na żywo (w czasie kolizji albo innego zdarzenia uszkodzenie może też dopaść rejestrator, więc nie może wysłać tylko ostatnich 5 minut, a wszystko), więc cholernie drogo i nie zawsze zadziała (nie zawsze jest zasięg). Nie zrobisz tego opłacalnie jak nie jeździsz w ochronie itd.
Można jeszcze ew. przesyłać obraz kablem do rejestratora ukrytego w samochodzie, ale on też może ulec uszkodzeniu przy poważnej kolizji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 11:35
Post: #91
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Widziałem coś takiego 4 kanałowego do samochodu u chińczyka

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 16:42
Post: #92
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Wielokanałowe DVRy do samochodów są na polskim rynku od ponad dekady, nie trzeba u chińczyków szukać.
Tylko że to spory i drogi sprzęt, a jeśli chcesz więcej niż jeden kanał i rozdzielczość 720p to już bardzo drogi. No i w bagażniku wozisz nośnik pamięci, przy puknięciu z tyłu z nagrania i tak nici, chyba że zastosujesz nośnik półprzewodnikowy, tylko wtedy koszty znowu rosną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 22:02
Post: #93
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Mam dwie kamery g1wh i na obu ten sam problem, często nie da się przeglądać plików na kamerce, zawiesza się i pisze brak pliku . karta sd platinet 32 GB class 10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 22:12
Post: #94
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
1. Sprawdź kartę pod kątem możliwości zapisu (test powierzchni) - może karta już padła
2. Poczytałbym jak ta kamera radzi sobie z graceful shutdown.
3. Zrób scandisk zwykły z naprawą lub format, może po prostu kiedyś źle odmontowałeś kartę i błędy logiczne rozprzestrzeniają się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 18:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 18:36 przez mshmaster.)
Post: #95
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
1 Programem HD Tune to sprawdzę ? czy polecasz coś innego ?
2 co to jest
3 zrobiłem format z poziomu kamerki , nie pomogło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 20:20
Post: #96
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
1. Wystarczy nawet Windowsowy scandisk z testem powierzchni.
2. Co dzieje się po wyłączeniu zasilania - czy prawidłowo się wyłącza, czy "pada" nagle.
3. Zrób to w Windows za pomoczą czytnika. Przy okazji testu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-05-2020, 21:39
Post: #97
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Mój g1wh już chyba siada 1/4 nagrań nie da się odtworzyć Windows nie rozpoznaje plików chociaż one maja wagę ,wymiana karty na nową nie pomogła , co teraz jest na topie opłacalności zakupu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-05-2020, 23:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2020 11:42 przez szopen.)
Post: #98
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Dziwny objaw, ale przypomniałeś mi, by przejrzeć nagrania (w sumie przez wirusa to wiele się nie nagrało).

A w kwestii pytania - nie jestem na bieżąco, ale obecnie używam też Viofo tylko A119 (a wyszło kilka nowszych modeli, w tym już 3 lub 4 wersja A119, bo v3 ale był chyba też jakiś wariant bez cyfry), w każdym razie nie wiem czy to optymalny cenowo wybór jeśli się kupuje w PL.

edit: A19->A119 Big Grin

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-05-2020, 08:53
Post: #99
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Myślę własnie o viofo A119 V3 lub A129 , pierwsza ma nowszy moduł kamery a druga wi fi które by się bardzo przydało , no ale cenowo moja poprzednia kamera była za 200 zł a A129 za 600 zł niezły przeskok cenowy , mam trochę wątpliwości czy będzie też taki przeskok jakościowy .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-05-2020, 11:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2020 16:04 przez szopen.)
Post: #100
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Oczywiście miałem na myśli A119 (jedną jedynkę "zjadłem") ceny w PL są rzeczywiście od czapy, w ChRL kupowałem swoją grubo poniżej 300zł (jeszcze chyba pierwszą wersję lub wczesną drugą? i raczej bliżej 200zł - na 100% poniżej 250zł, w komplecie z GPSem, ale to było dość dawno, gdy dolar był tańszy), nie wiem czy v3 jest na tyle lepsza od v2 by dopłacać.
Moja ma niedoróbkę z pinami (nie pamiętam czy to V1 czy wczesna seria V2, ale chyba V2) i przy którymś zdejmowaniu je uszkodziłem, mimo to działa po przełożeniu kabla zasilającego z modułu GPS do DVR, co ciekawsze GPS też nadal działa, ale późniejsze serie miały rozwiązany ten problem (i to byłby jedyny plus kupowania w PL - tu oficjalny sprzedawca ponoć zapewniał zestaw części serwisowych do konwersji na poprawioną wersję, w losowym sklepie w Chinach oczywiście tego nie zapewniano).

Szczerze mówiąc nie wiem na jakiego grzyba WiFi w rejestratorze, w razie tzw. zdarzenia drogowego i tak lepiej mieć drugą kartę na podmianę w zapasie (wożę w pudełku w schowku) niż kombinować na miejscu (przy założeniu, że nie stało się nic poważnego), a w razie policyjnej interwencji jest spora szansa, na to że będą mieli komputer.

PS A129 to o ile się nie mylę zestaw 2-kamerowy (przód + tył) i stąd dość wysoka cena.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Android Pay już w UK, może wkrótce w PL spag 7 7 379 24-11-2016 13:32
Ostatni post: spag