[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
19-04-2015, 18:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2015 18:43 przez szopen.)
Post: #21
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
tyle, że to jest akurat jakiś zabytek - tylko 10fps@FHD, ale pewnie ma nowsza wersję o rozsądnych parametrach,
no i zapewne cenowo rozwiązanie to nie jest tak atrakcyjne jak wspomniany tu G1W

PS chipset Novatek NT96650 stosowany w G1W ogarnia 30fps@FHD i nawet 120fps@WVGA (co nie znaczy, że ten tryb jest dostępny)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 19:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 22:39 przez spag.)
Post: #22
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
@Szopen raczej koncentruje sie teraz na pewnych pomysłach niż na konkretnym sprzęcie bo to jak wiadomo zmienia sie z postępem ale podejrzenie pomysłów kto i jak wykorzystuje jest ok . Tutaj koleś podpial kamerę do bezpiecznika tylnego spryskiwacza, w sumie ciekawe bo czy napięcie jest cały czas na nim?
http://www.youtube.com/watch?v=DDkeRRdsb...e=youtu.be
W 17 minucie pokazie nakładkę przejściówkę na bezpiecznik coś takiego
http://www.ebay.com/itm/181548508189 rozumiem ze to idzie mu do plusa bo na początku pokazywał przejściówkę z gniazdkiem zapalniczki ktora chyba podpial do tych bezpieczników i do śruby z masa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 20:35
Post: #23
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Podpięcie w ten sposób daje stałe zasilanie zabezpieczone bezpiecznikiem od wycieraczki i tyle. Zero związku z zapłonem w wielu pojazdach - zdrowo zaprojektowany pojazd odcina i steruje zasilaniem wycieraczki dalej przez przekaźnik zapłonu i osobny przekaźnik sterujący włączeniem wycieraczki (zintegrowany czasem ze sterownikiem, który zarządza pracą wycieraczki).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 12:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015 12:47 przez szopen.)
Post: #24
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
spag napisał(a):Ale często jest przez centralny zamek odcinany, zamykasz światła gasną.
jeszcze jedno, ale istotne - gaszenie światła oświetlenia kabiny przeważnie uzyskuje się nie przez odcięcie 12V lecz masy...

oczywiście wszystko jest do sprawdzenia przy użyciu miernika zanim zaczniemy ryć tapicerkę
czasem można wygrzebać w sieci serwisówkę do swojego samochodu bądź choćby jego schemat elektryczny - to też znacznie ułatwia wymyślenie sensownego rozwiązania

filmiku nie oglądałem w całości, ale zasilanie we współczesnych samochodach to "plus" (jedyne znane mi wyjątki sięgając nawet do historii motoryzacji to syrena modele 100-104 i trabant 600 i bodajże 601, ale tylko ze starych wypustów)

przejściówka zawierająca gniazdo zapalniczki nadaje się oczywiście do fabrycznego zasilacza w formie wtyku, ale są prawdopodobnie ciekawsze rozwiązania - np. przetwornica 12V->5V przeznaczona właśnie do zabudowy i wyposażona z jednej strony w długi kabel z wtykiem mini-USB, a z drugiej kablem do wpięcia w instalacje samochodu (co przy cenie rzędu 50-60zł jest jeszcze do zaakceptowania, choć powinna być tańsza to pewnie sprzedawałaby się lepiej)

natomiast złodziejka w formie bezpiecznika (jeśli dobrze widzę to z podwójnym gniazdem na "bezpiecznik właściwy", czyli jeden bezpiecznik ochrania oryginalny obwód z którego "pożyczamy" zasilanie, a drugi ochrania nasz "piracki" obwód dodatkowy) jest dość ciekawa, ale tez na 100% nie pasuje do każdego samochodu (ale jeśli się zmieści w skrzynce bezpiecznikowej to jest to z pewnością rozwiązanie łatwiejsze w montażu, niż wykorzystanie fabrycznych bezpieczników dla akcesoriów opcjonalnych)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 13:56
Post: #25
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
spag napisał(a):Ale często jest przez centralny zamek odcinany, zamykasz światła gasną.
To nie jest takie proste: W Octavii 2FL i coraz większej grupie pojazdów zasilanie tam zostaje, zmienia się tylko sterujący sygnał cyfrowy, który rozkazuje odciąć się poszczególnym chwilowo niepotrzebnym układom. Jest to związane z funkcją coming-leaving home (oświetlanie wnętrza i okolicy, gdy jest ciemno), łagodnym rozjaśnianiem i przyciemnianiem oświetlenia wewnętrznego, a także tym, że w konsoli środkowej podsufitki są inne układy - od monitorowania wnętrza przez alarm, przez mikrofony, oświetlenie dodatkowe, czujniki itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 14:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015 20:30 przez spag.)
Post: #26
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Ale coming home ztcp wzbudzasz mrugnięciem światłami drogowymi, sam z siebie nie włącza funkcji i po czym po parunastu sekundach samochód sie wyłącza. CH nie używam nie mam potrzeby ale LH to z pilota rozpala auto jak choinkę ;-) . Przypomniałem sobie ze znam jednego magika-elektryka moze go dorwę w tym tygodniu to coś pomoże.

Cytat:przetwornica 12V->5V przeznaczona właśnie do zabudowy i wyposażona z jednej strony w długi kabel z wtykiem mini-USB, a z drugiej kablem do wpięcia w instalacje samochodu (co przy cenie rzędu 50-60zł jest jeszcze do zaakceptowania, choć powinna być tańsza to pewnie sprzedawałaby się lepiej)
Szopen
Jakis link do aukcji czy sklepu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 15:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015 16:47 przez szopen.)
Post: #27
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
spag napisał(a):Jakis link do aukcji czy sklepu?
jest wyżej - ten sprzedawca, o którym wspomniałem specjalizuje się w rejestratorach i ma też takie akcesoria
poszukałem i znalazłem - nazwa nieco dziwna "tryb parkingowy"
http://allegro.pl/tryb-parkingowy-stale-...90891.html

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 20:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015 20:42 przez spag.)
Post: #28
Odp: Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Czyli wkladajac to do bezpiecznika najlepiej od zapalniczki
[Obrazek: CYAcx0h.jpg]
I jak rozumiem czerwony kabel to bedzie plus
I do niego wpinajac czerwony kabel z tego [Obrazek: lV9qGUG.jpg] A czarny podpinajac do masy pojazdu powinniśmy uzyskać to zasilanie zalezne od prądu w zapalniczce (jesli chodzi o pojazdy gdzie wyciągnięcie kluczyka ze stacyjki = brak zasilania w zapalniczce?, dla innych potrzebny bylby przetwornik żeby rozlaczal gdy kluczyka nie ma juz w stacyjce. Ide dobrym tropem?

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 22:31
Post: #29
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Jak stosujemy uproszczenia wiele zasilaczy do gniazda zapalniczki ma własny bezpiecznik przy bolcu (ale nie wszystkie). Jak robimy na bogato - w skrzynce bezpieczników prawie każdego samochodu są wolne miejsca i można do danej serii pojazdów po prostu dokupić specjalne styki tak, aby dorobić kolejną pozycję - tylko potem sobie oznaczyć gdzieś, co to jest i jaki bezpiecznik można użyć.
Bezpieczniki zawsze oczywiście na plusie.
Co do masy - jeżeli mamy jej oficjalne ujęcie blisko kamery (np. elektronika w podsufitce) to tam się możemy wpiąć.
Jak robimy takiego dziwnego cosia z bezpiecznikiem na kablu, to pamiętaj, żeby wystawić go gdzieś w dostępnym miejscu i opisać.

A ten coś co pokazał szopen to proponują wpinać prosto do aku (bez bezpiecznika nigdy bym tego nie zrobił) - podobno ma zabezpieczenie przed rozładowaniem aku. Ja bym wolał wpiąć w nowoczesnym pojeździe gdzieś za urządzeniem odcinającym elektronikę zanim padnie aku - w octavii dużo układów jest odcinanych w takim przypadku - np. radia i oświetlenia wewnętrznego nie da się odpalić lub na bardzo krótko, jeżeli napięcie jest zbyt niskie (do odpalenia silnika).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 23:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 22:38 przez spag.)
Post: #30
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
(20-04-2015 22:31)jakubd napisał(a):  Jak stosujemy uproszczenia wiele zasilaczy do gniazda zapalniczki ma własny bezpiecznik przy bolcu (ale nie wszystkie). Jak robimy na bogato - w skrzynce bezpieczników prawie każdego samochodu są wolne miejsca i można do danej serii pojazdów po prostu dokupić specjalne styki tak, aby dorobić kolejną pozycję - tylko potem sobie oznaczyć gdzieś, co to jest i jaki bezpiecznik można użyć.
Bezpieczniki zawsze oczywiście na plusie.
Co do masy - jeżeli mamy jej oficjalne ujęcie blisko kamery (np. elektronika w podsufitce) to tam się możemy wpiąć.
Jak robimy takiego dziwnego cosia z bezpiecznikiem na kablu, to pamiętaj, żeby wystawić go gdzieś w dostępnym miejscu i opisać.
Ale tu mysle o rozwiązaniu zeby nie dlubac w skrzynce z bezpiecznikami i bawic sie w podpinanie od spodu tylko prostota skoro jest juz gotowy wtyk to potraktować jak takiego "huba usb" bezpiecznikowego. Sadze ze pod pokrywami skrzynki powinno sie zmieścić. Co do masy to jak juz ciagnie sie plusa to wedlug mnie lepiej niech ida dwa kabelki przynajmniej sie usztywniaja a i tak trzeba ciągnąc pod podsufitka lub uszczelka (ale to wybor indywidualny)
Cytat:A ten coś co pokazał szopen to proponują wpinać prosto do aku (bez bezpiecznika nigdy bym tego nie zrobił) - podobno ma zabezpieczenie przed rozładowaniem aku.
Wpinac bezpośrednio do aku to dla mnie nie sensu więcej roboty niz wpiecie w skrzynce bezpieczników.
Cytat:Ja bym wolał wpiąć w nowoczesnym pojeździe gdzieś za urządzeniem odcinającym elektronikę zanim padnie aku - w octavii dużo układów jest odcinanych w takim przypadku - np. radia i oświetlenia wewnętrznego nie da się odpalić lub na bardzo krótko, jeżeli napięcie jest zbyt niskie (do odpalenia silnika).
Ostatnio mi sie wyladowal aku ale radio i oświetlenie w srodku dzialalo i bralo napiecie Angry co wnerwialo bo kazdy % energii byl potrzebny a najbardziej to wnerwial zegar który sie resetowal i krecil brzeczac przy tym po czym wracal do właściwej godziny

Tutaj sie gość troche nakombinowal ale ciekawa sprawa tyle ze z inna kamera z g1hw az mnie kusi żeby ja rozebrać

http://www.youtube.com/watch?feature=you...wV54Ginbik

Patrzyłem na sklep który jest w opisie czy tam nie sprzedają tez odsłon na uchwyt lusterka jak on to zrobil ale nie znalazłem
Za to jest "tryb parkingowy"
Cena w sumie tyle co w Polsce po przeliczeniu
https://www.joovuu.com/gb/in-car-cameras...e-kit.html

Martwi mnie tylko komentarz kupującego

Works ok, but wipes out radio reception

I have two of these fitted in different vehicles. Both power the camera correctly but cause lots of interference to FM radio. These devices need additional filtering. I doubt that they would pass the tests required for the CE mark.



Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-04-2015, 22:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 22:03 przez grzech1991.)
Post: #31
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Jak ja widzę wasze problemy, to ja z moim lanosem mogę się schować. Odcinanie czegokolwiek? Chyba tylko jak kręce rozrusznikiem Big Grin Auto proste jak budowa cepa, i tak samo luksusowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 10:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2015 10:48 przez szopen.)
Post: #32
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
spag napisał(a):Tutaj sie gość troche nakombinowal ale ciekawa sprawa tyle ze z inna kamera z g1hw az mnie kusi żeby ja rozebrać
ja tam widzę rejestrator Mobius, a nie G1Wx, swoją drogą kabelki do łączenia modułu przetwornika (czyli "kamery właściwej" z optyką) do płyty głównej rejestratora też widziałem u tego sprzedającego, u którego kupiłem wszystkie graty,
rozwiązanie ciekawe, ale prawdę mówiąc nie wiem czy ma głębszy sens (chyba, że po prostu lubisz mocno upierdliwe grzebanie) biorąc pod uwagę "subtelność" działania polskich złodziei - znajomemu ukradli radio wyrywając i niszcząc pół deski rozdzielczej,a zestaw głośników został wyrwany "z korzeniami" z drzwi i tylnej tapicerki (a było to rozwiązanie "na miarę" czyli custom-made, jeśli mamy wtrącać angielszczyznę),

ja też doświadczyłem tego co złodziej może zabrać z samochodu w przypadku mojego poprzedniego auta (nie mówię tu o samym radiu, ale kompleksowej kradzieży włącznie z kołem zapasowym i akumulatorem, nie pomijając wszystkiego co się dało zabrać - nawet była sprawdzana zawartość pod tylną kanapą, jedyne czego nie wzięli to ledowego podświetlenia wnętrza, bo chyba nie wiedzieli jak wyjąć - było wyjęte do połowy, ale próbowali od niewłaściwej strony, a wymiecione ze środka było dosłownie wszystko włącznie z zapasowymi żarówkami czy używanymi kosmetykami samochodowymi, po prostu wszystko co mogło mieć wartość większą od 1gr, więc gdyby był tam rejestrator nawet tak dziwacznie zamontowany też pewnie byłby spruty)

spag napisał(a):Martwi mnie tylko komentarz kupującego
Works ok, but wipes out radio reception
równie złe opinie słyszałem o fabrycznym zasilaczu "zapalniczkowym" dołączonym do kompletu z rejestratorem, ale nie było mi dane się przekonać - używam póki co zasilacza od zestawu głośnomówiącego (który ma własny akumulator więc i tak nie jest podpięty na stałe, bo szkoda mi aku), niestety generowanie zakłóceń to domena większości chińskich przetwornic DC-DC (i nie tylko - np. niektóre żarówki LED w wersji 230V również sieją zakłócenia mocno zagłuszające radio)

grzech1991 napisał(a):Jak ja widzę wasze problemy, to ja z moim lanosem mogę się schować.
ja tez jeżdżę starym sztruclem (zmieniłem samochód nowszy, który się rozpadł "ze starości" na starszy, ale innej marki i w przyzwoitym stanie) i wiele problemów związanych z przeładowaniem elektroniką współczesnych samochodów jest mi obce (a w każdym razie dostatecznie dalekie), ale jak wiadomo nic nie jest wieczne - tym lanosem nie dojeździsz do emerytury, ja swoim sztruclem też nie (nastoletnia to może być dziewczyna na podryw, ale nie samochód, a już tym bardziej opony - jeśli chodzi o przypadek starych opon to tez już tego doświadczyłem w swoim życiu i to stosunkowo niedawno, więc to że pisze tutaj raczej należy traktować w kategorii cudu, chociaż niezerowe doświadczenie za kierownicą też pewnie miało jakieś znaczenie, w każdym razie udało mi się wyjść z poślizgu na oblodzonej autostradzie mając tylne koła o takiej przyczepności jakby były nasmarowane olejem - jak się potem okazało opony na tylnej osi miały... 15 lat!!! i przypuszczalnie znalazły się tam przez pomyłkę, ale szokujące jest to, że nikt nie sprawdził rocznika przy okazji zmiany letnich na zimowe, a brało w tym udział kilka osób w tym 2 "profesjonalistów")

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-04-2015, 13:48
Post: #33
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Szopen wiem ze chodzi o inna kamerę Smile w sumie tak duży ekran to w g1wh potrzebny nie jest wiec podobne rozwiazanie dałoby sie zrobić ale za dużo byłoby szydełkowania z przyciskami żeby wyprowadzić.

Na chwile obecna udało mi sie powciskać w podsufitke zasilacz od kamery nawet znośnie to wyglada bo poszło słupkiem A i pod plastikiem pod kolumna kierownicy wychodzi praktycznie przy zapalniczce ale i tak wnerwia bo muszę stosować rozdzielacz bo zasilanie dla kamery, navi i telefonu (używane od czasu do czasu ale lepiej miec pod ręka ) to troche za dużo wiec chyba skuszę sie na ten tryb parkingowy
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.vie...redirected
albo gniazdko zapalniczki które wetkne gdzieś za skrzynka bezpieczników. Pytanko Szopen do ciebie czy amperaz ma znaczenie jesli jest wyższy bo zasilacz od kamery ma 1.5A (mam tomtoma zasilacz on ma 2A) a ten z linku powyżej ma miec 3A czy to nie za dużo czy lepiej to
http://www.ebay.com/itm/261545859417 który ma miec 1.5A ten wyżej mi sie podoba bo mozna od razu pokusić sie o dopinanie zasilania do innego urządzenia ze względu na gniazda usb mozna dowolńy kabel usb użyć do tego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-04-2015, 18:23
Post: #34
RE: Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Więcej to nawet lepiej. Najwyżej kamera nie wykorzysta. Jest jeszcze sprawność, ale to nie miejsce na dyskusje o sprawności.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 00:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2015 00:20 przez szopen.)
Post: #35
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
grzech1991 napisał(a):Więcej to nawet lepiej. Najwyżej kamera nie wykorzysta.
dokładnie - to co jest nadrukowane na zasilaczu/przetwornicy to jej obciążalność, a NIE bezwzględny prąd, który popłynie (w rzeczywistości popłynie mniejszy, bo zazwyczaj fabryczny zasilacz ma jakiś zapas obciążalności, a przynajmniej mieć powinien)

zawsze płynie taki prąd jakie jest zapotrzebowanie, problem powstaje dopiero gdy obciążalność źródła zasilania jest mniejsza od zapotrzebowania odbiornika - wtedy spada napięcie i elektronika przestaje działać lub działa wadliwie/niestabilnie itd.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 18:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 12:25 przez spag.)
Post: #36
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
niestety uchwyt do lusterka nie nadaje się do mocowania u mnie za grube elementy i stwierdzam że poza tym brzydko by wyglądało bo zwisaloby poniżej lusterka a teraz praktycznie nie widać bo tylko przyssawka jest widoczna i kabel z tylu kabiny z przodu tez nie rzuca się w oczy a z zewnątrz to trzeba podejść tak na 1-2 metry aby zobaczyc ze to kamera. jak przyjdzie z chin ten przetwornik to bede działał dalej.

Drobny Update.
Jak znajdę jutro czas to pojadę z przetwornikiem do elektryka (moze on ma chwile), na razie używam zwykłego kabla Usb podłączonego do PowerBanku (tplinka 10400mAh na troche wiec starczy sokuBig Grin) który jest wsadzony do małego schowka obok kierownicy wiec nic nie widac poza kilkoma cm kabla obok lusterka reszta ukryta

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-05-2015, 16:47
Post: #37
Odp: Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
dotarła wtyczka do bezpiecznika
[Obrazek: dJAECjm.png]

@szopen
bezpiecznik jest 10 wiec najlepiej pewnie znaleźć gniazdko z tym samym bezpiecznikiem, przewod idzie do plusa a czarny od przetwornika do masy pojazdu? chyba dobrze kombinuje. musze tylko jeszcze złączyć ten przewód z tym przetwornikiem 12v na 5v jakas złączka stabilna ale nie na stałe.

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-05-2015, 17:43
Post: #38
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Bezpiecznik 10A "na dzień dobry" wymienił bym na 5A.

Ta złodziejka powinna być tak skonstruowana, aby oddzielnym bezpiecznikiem chronić oryginalny obwód i oddzielnym obwód dodatkowy, po to ma 2 gniazda. Jako drugi bezpiecznik wkładasz ten, w którego gniazdo wkładasz złodziejke.

Podpiąć powinieneś zamiast bezpiecznika w obwodzie nieistotnym dla bezpieczeństwa np. radia, spryskiwaczy, czy oświetlenia kabiny, ale nie świateł zewnętrznych pojazdu, ani ABS.

Kolor czerwony to plus, czarny to masa.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 19:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2015 16:47 przez spag.)
Post: #39
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
update przejsciowka zamontowana nie Wypycha dekla od skrzynki z bezpiecznikami przetwornik jeszcze musze obmyslec jak zamontować na stałe sruby/tasma dwustronna czy tak jest teraz plastikowa opaska zaciskowa tak zwana przez szopena trytytke.
wszystko działa jak ma być.

mysle jeszcze ale musze przeanalizować czy części pasują nad takim mykiem zeby wymienić pokrywe gdzie siedzą włącznik świateł i regulator podświetlenia z poprzedniego modelu gdzie jest dodatkowy otwor na przycisk hamulca "recznego elektrycznego"
[Obrazek: J8B11lF.png]
i w to miejsce wstawic końcówkę USB zeby podpiąć ładowarkę do telefonu.
[Obrazek: FcSCXB9.png]

Update
Nie wiem czy to bateria sie sypie (anker) w moim note 2 ale coś nie chce sie ładować przez ta "przejściówkę" wpięty w zapalniczkę ładuje bez problemu na wtyku 3.1A natomiast s3 wpięty do tej "przejściówki" sie ładuje bez problemu chociaż wolniej (bateria tez anker)
sprawdzę jeszcze z oryginalna bo coś mi wyglada ze to bateria pada, początkowo myślałem ze za dużo urządzeń naraz połączone i nie chce hulać ale odpialem kamerę i objawy jak wymienione. Chyba ze przetwornik nie wydala z tym co ma napisane 3A

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-07-2015, 11:32
Post: #40
Wideorejestrator samochodowy ktoś moze polecić?
Odkopię temat, bo mam problem podobnej natury, a głupio zakładać nowy.

Szukam kamery sportowej na motocykl. Priorytetem jest dla mnie oczywiście jakość obrazu, na drugim miejscu wytrzymałość baterii, potem mocowanie i inne bajery (odporność na wstrząsy i wibracje to oczywiście podstawa o której nawet nie wspominam). WiFi i LCD są mi obojętne.
Rozważam pqi AIR CAM V100, SJ4000, SJ5000 i Xiaomi Yi. Chciałbym nie wychodzić poza tę półkę cenową, albo wręcz zejść nieco niżej.
Jakieś sugestie/inne propozycje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Android Pay już w UK, może wkrótce w PL spag 7 7 379 24-11-2016 13:32
Ostatni post: spag