[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
voice feature
29-04-2015, 13:22
Post: #1
voice feature
witam . mam pytanie dotyczące połączeń głosowych w modemie huawei e3372. czy ten modem umożliwia ta funkcje ? do tej pory korzystałem z huawei e 3131 s2 i tam można bylo uzywać połaczęn głosowych - poza oczywiście głowna jego funkcja czyli transmisja danych.jakośc połaczeń nie odbiegała od tego co jest na telefonie jakie jeszcze modemy huawei lte obecnei sprzedawane wspieraja voice feature ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-04-2015, 14:36
Post: #2
Odp: voice feature
jesli chcesz dzwonic po lte to na chwile obecną nie jest możliwe, będzie cie zrzucać do 3G (lub do 2G ale zwykle modemy lte juz nie maja 2G). czy masz juz ten modem czy planujesz zakupić? jesli masz i nie jest to wersja hilink to jest kilka mobile partnerów ktore obsługują głos. jak hilink to nie wiem czy sie da bez zmiany softu.

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi spag za tę wiadomość:
straszliwiec (2015-04-29)
29-04-2015, 14:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2015 16:14 przez straszliwiec.)
Post: #3
voice feature
nie mam jeszcze tego modemu ale chce kupic nastepce mojego huawei e3131. nowy modem ma mieć lte i dobrze jak będzie miał funkcje połączeń głosowych. mi to sie przydaje i korzystam . chodzi mi o transmisje danych po lte a te voice może byc po 3 g lub 2 g. dzieki za odpowiedz .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 00:16
Post: #4
voice feature
HiLinki nie mają i nie mogą mieć obsługi połączeń głosowych, bo nie ma jak przekazać dźwięku do komputera. Wersja tradycyjna może, ale nie testowałem tego jeszcze - pewnie jak w E3131 domyślnie jest wyłączona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 11:07
Post: #5
voice feature
tak było z e3131 s2. domyślnie miał wyłaczone voice feature. pamietam ,że odblokowąłem to 4 kodami . pozniej pojawiło sie nowsze firmware do tego modemu i juz majace funkcje głosową właczona. może któryś z użytkownikow tego forum ma huawei e3372 i napisze jak tam jest z ta funkcja voice feature.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 12:57
Post: #6
voice feature
Stary dc-unlocker mówi, że status voice jest nieznany, natomiast nowy - w ogóle dla tego modemu nie podaje, jaki jest stan tej funkcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi jakubd za tę wiadomość:
straszliwiec (2015-04-30)
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Huawei E3272s-153 Voice and video calls AlecClaire 1 4 133 22-02-2016 23:48
Ostatni post: jakubd