[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tournee po Polsce
25-11-2012, 23:24
Post: #1
Tournee po Polsce
Odrobina prywaty - niektórzy zauważyli, że mnie nie będzie osobiście dostępnego od 26 listopada do 5 grudnia. Wszystko dlatego, że jadę w tournee po Polsce jako wsparcie techniczne (IT, Foto, Video i takie tam) Atomowego Autobusu.
Jeżeli ktoś się tematem interesuje:
http://atomowyautobus.pl/

Przy okazji będzie mnie można w tych miejscach spotkać i (z boku, przy okazji, ale niezbyt nachalnie i udając zainteresowanie sprawami atomowymi) zapytać o Aero2 lub uzyskać jakąś pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 11:23
Post: #2
RE: Tournee po Polsce
Szkoda, że tylko większe miejscowości są odwiedzane. Liczyłem, że jak Kraków to i Częstochowa będzie.

No cóż, powodzenia życzę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 17:55
Post: #3
RE: Tournee po Polsce
Uważaj, żeby nie zaburzyć równowagi i trajektorii ruchu atomów, bo jak coś nie tak pójdzie, to będzie bum! No i uważaj na tych o ciemnej karnacji i w turbanach. Za nim udzielisz im informacji, zapytaj ich, po co im to? Bądź czujny! ABW, CBŚ, CBA, US, MOPS, ZUS, KRUS itp. obserwuje, wszędzie ma swoich ludzi! Niech Cię nie zmyli ich durnowaty wygląd i puste spojrzenie. I żeby nie mówili w faktach o człowieku, używając jego pierwszej litery nazwiska, że facet werbował wśród użytkowników aero2 i planował użyć atomowego autobusu Wink

Baw się dobrze! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 22:52
Post: #4
Odp: RE: Tournee po Polsce
(26-11-2012 17:55)mistrz1 napisał(a):  Uważaj, żeby nie zaburzyć równowagi i trajektorii ruchu atomów, bo jak coś nie tak pójdzie, to będzie bum! No i uważaj na tych o ciemnej karnacji i w turbanach.

W turbanach to sikhowie, poza zabiciem Indiry Gandhi chyba raczej niegroźni.chociaż noszą noże i bransolety które mogą służyć za broń. No i turban to troche sluzy za helm , tłumi uderzenia. Najgroźniejsi są w czerwonych każdy chyba pamieta scene z indiany jones, jak jednego hindusa zapytałem kiedyś czy różowy turban to oznacza sikh-geja, (bo widzialem kiedys takiego) popatrzył dziwnie , ale nie odpowiedział.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-11-2012, 02:41
Post: #5
RE: Tournee po Polsce
My to raczej nastawiamy się na jakieś dyskusje zaciekłe przy okazji bytności na Pomorzu.
A jeżeli chodzi o trasę - niestety budżet ograniczony (ale rozwijamy się), możliwości także (nie wszystkie uczelnie mogą i chcą nas gościć).
Liczę na kolejne edycje (ta już druga jest).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-11-2012, 16:11
Post: #6
RE: Tournee po Polsce
Strasznie dziwna trasa owego autobusu jest...
szkoda...
pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-11-2012, 19:38
Post: #7
RE: Tournee po Polsce
Powstawanie trasy jest dość skomplikowanym procesem wynikającym z takich uwarunkowań, jak możliwości techniczne, zapotrzebowanie, wymogi podmiotów finansujących i zapotrzebowanie związane z lokalizacjami elektrowni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-11-2012, 20:06
Post: #8
RE: Tournee po Polsce
Prezesie, domyślam się...
lecz twe tłumaczenie nie koi mego żalu po skonstatowaniu faktu braku możliwości zobaczenia się z tobą face-to-face Smile
pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz