[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toruń Osiedle Stawki
12-03-2013, 18:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 18:44 przez mariorules.)
Post: #1
Toruń Osiedle Stawki
Witam.
Od 4-5 dni mam straszne problemy z pingiem, otwieraniem stron, czyli po prostu ogólnie z Aero2. Wcześniej wszystko działało elegancko pingi 110-130 ( oczywiście wyższe gdy ktoś coś kombinował na drugim kompie ) a teraz nawet gdy dom jest pusty, komputery powyłączane pingi skaczą od 0 ( czyli jakby mnie w ogóle nie było ) do 999+ . Czym może być to spowodowane ? Modem oraz router stoi jak stał, nikt nic nie ruszał, może jakiś remont nadajnika czy coś w tym stylu?
Modem Huawei e3131 z routerem TP Link MR3420

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 18:53 przez szopen.)
Post: #2
RE: Toruń Osiedle Stawki
ping (dokąd?) rzędu zero ms jest niemożliwy technicznie
poniżej 10ms jest zasadniczo nie do uzyskania w technologii komórkowej, więc stawiam na problemy z konfiguracją komputera

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 19:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 19:08 przez mariorules.)
Post: #3
RE: Toruń Osiedle Stawki
Ping 0 odnotowałem w grze w którą grałem przez dłuższy czas na Aero2 bez żadnych problemów. Zdarza się to rzadko, najczęściej podchodzi do 999 - być może jest większy lecz gra tego nie pokarze. Z początku myślałem, że to sprawka routera, ale nie.. po podłączeniu modemu bezpośrednio pod komputer problem znów się pojawił. Dodam, że dzieje się tak po mniej więcej 5ciu minutach od podłączenia, na samym początku wszystko działa jak należy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 11:07
Post: #4
RE: Toruń Osiedle Stawki
Teraz na przykład działa w miarę dobrze, czyli możliwe, że jest po prostu coraz więcej użytkowników i korzystanie z Aero2 z dnia na dzień robi się coraz cięższe..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 12:18
Post: #5
RE: Toruń Osiedle Stawki
Coraz więcej użytkowników - tak, ale nie Aero2, tylko po prostu Plusa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz