[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanio, duży limit
30-09-2016, 15:55
Post: #1
Tanio, duży limit
Witam
Chciałbym internet mobilny na kartę z możliwie dużym transferem, najlepiej no-limit, możliwie najtaniej. Ma służyć jako pomoc dla aero2, gdy trzeba pobrać coś większego. Nie mam możliwości założenia internetu stacjonarnego. Może być o określonych porach dnia (np. nocny transfer). Aktualnie mam modem tylko 3g (brak LTE).
Wymyśliłem sobie, że kupię starter PLAY (50zł) - http://www.play.pl/oferta/play-internet/...glte-50zl/ i wykupię nocny transfer (cena 5zł) w regulaminie nie ma nic o limitach (tylko jest napisane, że nie łączy się z no-limit dzień/miesiąc/rok). Co mi da przez 10 miesięcy darmowego nocnego transferu. Dobrze myślę, czy może są jakieś kruczki?
Jest aktualnie jakaś bardziej atrakcyjna oferta? Może jakaś oferta z niezłym lejkiem 1-2mbps w dzień, jeżeli była by taka oferta w lte, kupiłbym modem.

Z góry dziękuje.
bartekr93
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 18:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 18:49 przez szopen.)
Post: #2
Tanio, duży limit
masz jakiś link do tego nocnego transferu, bo mi się coś tak zdaje, że te oferty się nie łączą

a z tego na ile się orientuję najtańszy "prawie nolimit" internetowy w Playu to oferta RedBullMobile starter 5zł (RBM5) z promocją Darmowy Internet LTE ("DIL," ale to działa wyłącznie w zasięgu LTE, w technologii LTE i na sprzęcie LTE - ewentualne połączenie w 3G lub 2G jest taryfikowane dodatkowo)

jest to 100GB miesięcznie przy kosztach utrzymania konta 50zł/100dni

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 19:48
Post: #3
Tanio, duży limit
http://www.play.pl/uslugi/pik-noce-bez-limitu-gb/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 20:09
Post: #4
Tanio, duży limit
jednak nie znalazłem zapisów które by wykluczały te oferty (co nie znaczy że ich nie ma, może nie analizowałem dostatecznie dogłębnie?)

przeczytaj regulaminy, jeśli też nic nie znajdziesz to kup i pochwal się że to działa

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-10-2016, 10:49
Post: #5
Tanio, duży limit
1. Niestety saldo konta po uruchomieniu startera za 50 PLN to ... 4,17. Pakiet roczny kosztuje 45,83 i od razu jest aktywowany.
2. Nie ma problemu z usługą Noce bez limitu - 5 PLN, jest w wersji cyklicznej i normalnej. Limitu chyba danych faktycznie nie ma.
ERGO: łączny koszt tego napisałeś to niestety 50 PLN za starter i kolejne 50 PLN za 10 miesięcy korzystania z nocnych transferów.
3. Co ciekawe po roku można znowu za 50 PLN kupić kolejny rok utrzymania ważności pakietu danych i 24 GB w paczkach 2 GB co miesiąc, które się zazębiają i przedłużają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Masz złotówkę masz no limit Heya Tmobile ziemianin 2 3 140 09-07-2017 08:41
Ostatni post: jakubd
  LTE - prawdziwy no limit? Gdzie? alcia313 6 4 689 16-09-2016 09:39
Ostatni post: jakubd