[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie małe współzawodnictwo
06-07-2012, 20:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 18:52 przez jakubd.)
Post: #1
Takie małe współzawodnictwo
Wygląda na to, że na forum jdtech.pl dogoniliśmy liczbą wpisów aero2forum.pl. Co prawda tematyka jest u mnie nieco szersza (nie tylko Aero2), ale to tak odnotowuję dla potomnych. Poniżej archiwalne zrzuty.


Załączone pliki Miniatury
       
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-07-2012, 20:15
Post: #2
RE: Takie mało współzawodnictwo
O pacz ;} nawet nie wiedziałem że jest inne forum o tej tematyce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-07-2012, 21:23
Post: #3
RE: Takie mało współzawodnictwo
Moje jest ogólniejsze (Aero2 jest tutaj głównym tematem, ale nie jedynym), aero2forum jest ściśle monotematyczne, dlatego jego żywot jest ograniczony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-07-2012, 17:07
Post: #4
RE: Takie mało współzawodnictwo
pewnie gdybym odkrył wątki dotychczas poukrywane, statystyka byłaby nieco pełniejsza, choć i tak zaniżona z powodu konieczności masowego cięcia postów w pewnym już historycznym wątku o freeM
(ale ze względu na konieczność ich edycji przed odkryciem oraz ich niewielkie znaczenie zostawiam to póki co na później)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-07-2012, 17:35
Post: #5
RE: Takie mało współzawodnictwo
W sumie nawet nie wiem, czy wątki te są ujęte w statystyce ogólnej, czy nie. Ale faktycznie porządkowanie żywych wątków jest możliwe tylko przy prostych operacjach (cięcie na pół, czy edycja pojedynczych wpisów).
Natomiast nie ma co ukrywać, dynamika forum jest tutaj po prostu zauważalnie większa mimo braku pozycjonowania i jakiejś specjalnej reklamy forum na blogu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-07-2012, 06:55
Post: #6
Odp: Takie mało współzawodnictwo
Tak spojrzalem.na chwile.na to konkurencyjne forum i odnosze wrazenie ze ludzie ktorzy tam pisza to nie maja zadnej wiedzy (lub nie wiedza do konca np.watek o k3570z ) a tu sa jakby bardziej.wyedukowani Wink (elyta Big Grin ) i jak ktos tu zaglada to wczesniej przeczytal.cos o aero , pewnie liste zgodnych.modemow albo specyfikacje do danego modemu bo raczej wie o co pyta.
P.s. Sam jestem przykladem Big Grin
Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-07-2012, 12:20
Post: #7
RE: Takie mało współzawodnictwo
Potrzebna jest pomoc dla niezorientowanych, jak i bardziej przygotowanych - więc aero2forum także ma swoje miejsce w sieci. Ale jakoś tak wyszło, że jdtech rozwija się szybciej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz