[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smartwatch R-Watch M26 ostrzeżenie dla zbyt oszczędnych
12-10-2017, 18:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 17:21 przez Ekonomista.)
Post: #1
Smartwatch R-Watch M26 ostrzeżenie dla zbyt oszczędnych
Chodzi o zegarek z Banggood, który przyszedł w szaro-czerwonym kartoniku z napisem: "Model:smartwatch", ale to dokładnie to:



Problem polega na tym, że na początku przekazywał tylko dźwięk rozmowy i można było normalnie rozmawiać, korzystając z mikrofonu i głośnika w zegarku, natomiast muzyką w telefonie można było sterować z zegarka,
ale po pewnym czasie wszystkie dźwięki telefonu zamilkły w telefonie, a pojawiły się w zegarku. Oczywiście chciałbym to jakoś wyłączyć, a nie znalazłem stosownej opcji, ani w zegarku, ani w ustawieniach telefonu, ani w ustawieniach aplikacji WOO Partner. Dodam, że to mój pierwszy smartwatch i pewnie rozwiązanie jest banalne, ale nie mam doświadczenia i sam już przejrzałem wszystko co mi przyszło do głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2017, 20:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2017 20:34 przez szopen.)
Post: #2
Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
obawiam się że musiałbyś znaleźć innego użytkownika takiego zegarka

jedyne co mi przyszło do głowy, to podejrzenie, że nastąpiła aktualizacji aplikacji sterującej zegarkiem (i nawzajem) w telefonie i ma ona teraz inne funkcje, niż wersja którą zainstalowałeś pierwotnie

instalowałeś ją z QRkodu spoza sklepu play?
jeśli tak to:
1) zainstaluj ja ponownie w ten sam sposób (najpierw usuń ustawienia aplikacji może to wystarczy?) i zablokuj aktualizacje
0) prawdopodobnie masz ten plik w katalogu "download" (czy jakkolwiek się nazywają pobrane)
i zrób sobie backup pliku apk na komputer jeśli apka będzie działać w zadowalający sposób



a może były jakieś aktualizacje OTA samego zegarka?


ile dałeś za to?

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2017, 20:42
Post: #3
RE: Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
$9

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-10-2017, 21:39
Post: #4
Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
za tyle z pewnością było warto, jeśli jest nadal w zbliżonej cenie i poczekasz ze 2 miechy to może dam odpowiedź Big Grin

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 06:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 17:32 przez Ekonomista.)
Post: #5
RE: Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
Właśnie sprawdziłem i na BG nie ma. Jest na Ali za $10. Muszę przyznać, że warto. Za klasyczny zegarek dałem 2 lata temu 200 zł, po dwóch latach u zegarmistrza wymieniłem pasek i baterię za 70-80 zł, a tu komputerek naręczny za 30 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 07:32
Post: #6
Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
Rozwiązanie jest faktycznie banalne.
Połączenie obejmuje 2 profile:
- rozmowy głosowe
- A2DP (dźwięk stereo wszystkich dźwięków) i AVRCP (zdalne sterowanie audio)
I teraz trzeba odłączyć A2DP - jest w ustawieniach połączenia Bluetooth telefonu. Z tym, że chyba jednak rzadko jest tam także opcja taka, żeby odłączyć A2DP i zostawić AVRCP, bo te protokoły są łączone często w jeden.
Możesz spróbować rozparować po stronie telefonu i spróbować ponownie sparować - może połączy się poprawnie.
Wina po stronie zegarka, który zażyczył sobie A2DP, którego prosić nie powinien - powinna być opcja, ale nazwa - dowolna Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 08:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 08:21 przez Ekonomista.)
Post: #7
RE: Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
Sprawdziłem z tą aplikacją i ta instalka już jest najnowsza. Natomiast sprawdziłem te opcje BT i rzeczywiście te funkcje przekazywania dźwięku i sterowania aplikacją muzyczną, którą jest aktualnie w użyciu za pomocą zegarka są połączone. Rosparowanie nawet całkowite nic nie dało. Po prostu nie mogę sterować muzyką jak wyrzuciłem tę opcję i niech tak zostanie. Tylko wydaje mi się, że wcześniej mogłem sterować, a dźwięk leciał w telefonie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 09:49
Post: #8
Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
Po stronie Androida te profile BT są połączone. A2DP audio sink odłącza się po stronie zegarka - cholera wie, jak się to tam przełącza. Albo aplikacja jakaś jest do konfiguracji, albo to coś ma opcje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 15:32
Post: #9
Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
Ekonomista napisał(a):Sprawdziłem z tą aplikacją i ta instalka już jest najnowsza
ale miałeś sprawdzić (o ile tylko apka jest spoza sklepu Play!) czy instalator dostępny za pomocą QRkodu jest starszy od obecnie zainstalowanej aplikacji, a nie czy masz najnowszą…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 15:59
Post: #10
RE: Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
Sprawdziłem właśnie to - po odinstalowaniu i zainstalowaniu bez połączenia z Internetem jest ta sama wersja co po połączeniu się z Internetem i sprawdzeniu wersji. Pokazuje z resztą, że nowszej nie ma.
Już teraz wariują ustawienia same, np. raz jest dostęp do wiadomości raz nie ma, a ostatnio mikrofon przestał działać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 16:52
Post: #11
Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
czyli jednak nie wart tych 10$…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-10-2017, 17:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2017 18:05 przez Ekonomista.)
Post: #12
RE: Smartwatch R-Watch M26 samoczynne przekazywanie dźwięku na zegarek
Zgadzam się w 100%. Nawet nie chce mi się składać reklamacji. Najbardziej wk...a mnie, że wyczekiwałem 3 tygodnie z nadzieją, że będzie coś fajnego i na początku zrobił ten zegarek na mnie dobre wrażenie, poświęciłem czas na ustawianie, testy, pisanie, no i koledzy (jeśli mogę Was tak nazywać) poświęciliście mi czas, a przez zbytnią wiarę w okazje niby na marne, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - przynajmniej mogę przestrzec wszystkich - NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA NAWET ZA PÓŁ CENTA!

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

A dodam jeszcze, że barometr, termometr, wysokościomierz i licznik kroków pokazuje wyniki chyba z Marsa podczas szybkiego biegu, a stoper ogranicza się do podstawowego wskazania czasu i bardzo łatwo jest stracić pomiar - wychodząc z jego ekranu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi Ekonomista za tę wiadomość:
szopen (2017-10-14)
14-10-2017, 03:27
Post: #13
Smartwatch R-Watch M26 ostrzeżenie dla zbyt oszczędnych
Bawiłem się czterema smartwatchami - Apple watch, gear s2, alcatel watch i chiński, chyba u3.

Nic, nawet lemfo nie jest warte - bo to osobny system, tzn. ma pewne zalety ale nie jako smartwatch a jako osobne urządzenie.

Najlepiej w zależności od ceny i systemu wypada apple watch i gear. Chciałbym spróbować coś kiedyś z android wear ale rzekomo ten system ma upaść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-10-2017, 23:28
Post: #14
Smartwatch R-Watch M26 ostrzeżenie dla zbyt oszczędnych
Polecam Mi Band 2 - zaskakująco interesujący po użyciu Mi Band Tools (niestety płatne, ale opłaca się). Za te pieniądze nawet jak się zgubi, to nie ma problemu z kupnem zapasowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inteligentny zegarek, mobilny wyświetlacz, smartwatch, smartband co wybrać? szopen 52 52 784 28-01-2019 16:17
Ostatni post: szopen
  Lenovo Watch 9 - analogowy zegarek z funkcjami bluetooth szopen 3 4 897 09-11-2018 23:49
Ostatni post: grzech1991
  Huawei Watch szopen 6 17 917 30-08-2015 00:11
Ostatni post: jakubd
  Apple Watch jakubd 6 24 857 19-08-2015 17:53
Ostatni post: szopen
  Sony SWR50 (Smartwatch 3) - "inteligentny" zegarek, Android™ Wear, SmartWear szopen 3 13 005 15-01-2015 18:30
Ostatni post: grzech1991