[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skype
11-06-2012, 03:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 22:25 przez szopen.)
Post: #1
Skype
Witam
W skrocie mam problem z routerem wr1043 chociaż cholera wie co się dzieje, ale jako alternatywę powiedziałem żonie uruchom e585 i wlaczylismy Skype, powiem czapki z głów
-obraz wiadomo że różnie z tym bywa ale generalnie niewielka "pikseloza" da się oglądać rozmówcę Wink
-Dźwięk ok bywają przerwy ale to może być wynik którejkolwiek że stron ocena raczej na 95%
Wywaliło w międzyczasie połączenie (prawdopodobnie 1h minęło od połączenia routera bo go żona wcześniej ładowała) ale szybko oddzwonila więc router wznowił połączenie (jest ustawiony na automat)

Tak że skype hula jeśli ktoś ma podobne plusy to niech się podzieli
Miejsce routera kraków zachodnia cześć

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-06-2012, 11:33
Post: #2
RE: Raczej przeciwnie do nazwy działu na plus (skype)
A ja używam Skype do rozmów z kilkoma znajomymi właśnie używającymi TYLKO Aero2 i... nie mam uwag. Nawet na 256kbit/s działało to bez problemu. Po godzinie tylko śmieszny efekt - Skype jak wiadomo sam odtwarza przerwane przypadkowo połączenie, ale jak Aero2 zerwie połączenie zwykle robi w moim przypadku dwa razy - dopiero druga próba się udaje. Ot taki drobiazg.
Z części wideo korzystam rzadko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-06-2012, 15:25
Post: #3
RE: Raczej przeciwnie do nazwy działu na plus (skype)
Może dziecinna wskazówka, ale czasami w przypadku TPL pomagają reinstalacje oprogramowania. Sam miałem kiedyś podobny problem i dało radę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BDI zastosowanie Skype phone michalp 7 9 506 08-03-2013 18:23
Ostatni post: jakubd