[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różnice w treści tej samej strony www
09-10-2017, 19:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2017 20:09 przez Ekonomista.)
Post: #1
Różnice w treści tej samej strony www
Nie wiem czy to ograniczenie przeglądarek za wyjątkiem MS Edge, czy dostawców internetu czy regionalne (akurat tu różnica 25km wewnątrz Polski), czy spowodowane posiadaniem konta "premium" czy jakieś jeszcze inne, ale ta sama strona http://tinyurl.com/yarb9jr8 pokazuje możliwość płatności SMS'ami u kolegi w przeglądarce MS Edge, a u mnie w czterech różnych przeglądarkach tego nie mam.
Tu zrzuty moje i kolegi:
       

PS. Ta strona jest dostępna po zalogowaniu i podałem ją tylko w celach merytorycznych, nie zachęcam do rejestrowania na nielegalnym serwisie. Wątek czysto techniczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-10-2017, 20:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2017 20:14 przez szopen.)
Post: #2
Różnice w treści tej samej strony www
zedytowałem adres na niepozycjonujący

niestety chyba musisz we własnym zakresie stwierdzić z czego wynikają różnice - nie mam tam konta i raczej nie planuję

może kwestię powodują różni dostawcy internetu? - próbowałeś wejść tam korzystając z własnego sprzętu i jego WiFi?
korzystasz z adblocka w routerze?


Załączone pliki Miniatury
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-10-2017, 20:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2017 20:14 przez Ekonomista.)
Post: #3
Różnice w treści tej samej strony www
szopen napisał(a):próbowałeś wejść tam korzystając z własnego sprzętu i jego WiFi?
Nie
szopen napisał(a):korzystasz z adblocka w routerze?
A co to takiego? Domyślam się, że nie chodzi o Adblocka w przeglądarce...
Czyli dostawcy (w tym wypadku Play) mają takie możliwości?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-10-2017, 20:20
Post: #4
Różnice w treści tej samej strony www
W routerze też można adblocka zainstalować - różne rozwiązania są nawet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-10-2017, 20:22
Post: #5
Różnice w treści tej samej strony www
offtop: Czyli wtedy blokuje reklamy we wszystkich przeglądarkach wszystkich urządzeń podłączonych do routera?
Genialne, choć nie do końca. Ja chciałbym mieć możliwość wyłączenia czasem na niektórych stronach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-10-2017, 20:25
Post: #6
Różnice w treści tej samej strony www
ta strona wyświetla się tylko po zalogowaniu, więc różnice mogą np. wynikać z innego typu konta/wybranych opcji itd. (skąd mam to wiedzieć?)

Ekonomista napisał(a):Nie
to spróbuj przy najbliższej okazji

Ekonomista napisał(a):A co to takiego? Domyślam się,że nie chodzi o Adblocka w przeglądarce...
skoro piszesz, że dotyczy to każdej przeglądarki, to raczej nie ma co w nich szukać ewentualnej przyczyny

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-10-2017, 20:38
Post: #7
Różnice w treści tej samej strony www
szopen napisał(a):skoro piszesz, że dotyczy to każdej przeglądarki, to raczej nie ma co w nich szukać ewentualnej przyczyny
To już był mój offtop - dopytałem o tego adblocka w routerze, bo temat mnie bardzo zaciekawił. W sumie głupio, bo już poszedłem po rozum do głowy i "wygóglałem".
szopen napisał(a):(skąd mam to wiedzieć?)
Są jeszcze inni użytkownicy tego forum, którzy mogą coś wiedzieć na temat tej strony. Sam wątek miał zahaczać też o temat ograniczeń jakie daje internet i o możliwości sterowania treściami dostarczanymi do różnych grup odbiorców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-10-2017, 00:28
Post: #8
Różnice w treści tej samej strony www
Ekonomista napisał(a):Są jeszcze inni użytkownicy tego forum, którzy mogą coś wiedzieć na temat tej strony.
i na to należy liczyć, mam nadzieję, że dyskusja nie zejdzie do "podziemia" (czytaj: na PW)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-10-2017, 00:29
Post: #9
Różnice w treści tej samej strony www
To najczęściej głupie ograniczenia związane z ip-geocoding - o tyle głupie, że przecież będąc w USA z telefonem z PL możesz nadal zapłacić SMSem premium PL...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz