[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut darmowa karta fizyczna
30-11-2018, 02:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2018 17:39 przez szopen.)
Post: #1
Revolut darmowa karta fizyczna
promocja do 2.12.2018 włącznie (lub wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnej)
dotyczy użytkowników, którzy dotąd nie mieli karty fizycznej, zamieszkałych na terenie Unii Europejskiej
dla nowych kont wymagane jest obecnie doładowanie o równowartości 10GBP (te środki pozostają na koncie)

szczegółowe warunki w linku
https://blog.revolut.com/cyber-monday-we...away-2018/

podobnych promocji było już sporo, ale ta nie wymaga zakładania konta z reflinka


mały dopisek, jakkkolwiek promo już nieaktualne!
Uwaga: Pierwszą kartę możesz otrzymać bezpłatnie, jeśli wcześniej nie zamówiłeś już fizycznej karty. Do celów weryfikacji wymagamy od klientów doładowania konta kwotą min. 20 PLN przed zamówieniem karty. Nie jest to opłata za kartę i może zostać natychmiast wykorzystana na dowolne wydatki lub przelana z powrotem na konto bankowe. Oferta kończy się w niedzielę 2 grudnia o 23:59

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-11-2018, 09:09
Post: #2
Revolut darmowa karta fizyczna
I dawali nawet 1,50 GBP swego czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 08:43
Post: #3
RE: Revolut darmowa karta fizyczna
(30-11-2018 09:09)Ekonomista napisał(a):  I dawali nawet 1,50 GBP swego czasu.
Wydaje mi się że nawet 10GBP na samiutkim początku.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 12:59
Post: #4
RE: Revolut darmowa karta fizyczna
To dalej działa czy już powinno przestać? Bo wcześniej jak zakładałem wirtualną kartę revolut'a, to nie było opcji wysłania fizycznej karty, tzn. nie za darmo -- trzeba było zmigrować na wyższy plan. Teraz tak wlazłem i wygląda na to, że można zamówić za free:

   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 13:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2018 21:28 przez szopen.)
Post: #5
Revolut darmowa karta fizyczna
Edycja o której pisałem powyżej jest zakończona (takie miała terminy, jak wspomniane), ale Revolut promocje tego typu robi co jakiś czas, więc może się łapiesz na inną.

przyjrzałem się sytuacji i… promo jest jednak przedłużone

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-12-2018, 21:29
Post: #6
Revolut darmowa karta fizyczna
"How long does the Giveaway last for?

The Giveaway starts at 00:01 GMT on the 26th of Nov 2018 and will finish at 23:59 GMT on the 25th of Dec 2018 while stocks last."
https://blog.revolut.com/cyber-monday-we...away-2018/

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-12-2018, 09:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2018 09:42 przez tps4.)
Post: #7
Revolut darmowa karta fizyczna
I dziś w nocy mail:
Cytat:Święta Bożego Narodzenia to okres intensywnych podróży, spotkań z bliskimi i gwiazdkowych zakupów. Udzieliła nam się ta atmosfera i dlatego przedłużamy promocję na darmowe karty aż do Świąt. Ho Ho Ho!

Oznacza to, że Twoi bliscy i znajomi mogą nadal zamówić swoją pierwszą kartę Revolut za darmo, wystarczy, że im o tym powiesz.

Jeśli rezerwują lot do domu na Święta, chcą bezpiecznie przesłać pieniądze zza granicy lub kupić online upominki gwiazdkowe, to może im się przydać. Give it to someone special... special... ?

Cytat:Uwaga: Pierwszą kartę możesz otrzymać bezpłatnie, jeśli wcześniej nie zamówiłeś już fizycznej karty. Do celów weryfikacji wymagamy od klientów doładowania konta kwotą min. 20 PLN przed zamówieniem karty. Nie jest to opłata za kartę i może zostać natychmiast wykorzystana na dowolne wydatki lub przelana z powrotem na konto bankowe. Oferta kończy się w niedzielę 25 grudnia o 23:59 czasu GMT lub do wyczerpania zapasów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 20:02
Post: #8
Revolut darmowa karta fizyczna
Przysłali kartę. Fajnie, że też ważna 5 lat, choć dziwne, to że te karty nie są ważne bezterminowo, po co je wymieniać co parę lat? Big Grin BTW: jak się skończy ten okres 5 lat, to przyślą drugą z automatu? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 20:31
Post: #9
Revolut darmowa karta fizyczna
za 5 lat to może będzie wojna, a intensywnie używana karta fizyczna po 5 latach przeważnie jest technicznym wrakiem

https://www.revolut.com/pl-en/help/card-...to-expire/

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 21:06
Post: #10
Revolut darmowa karta fizyczna
morfik napisał(a):choć dziwne, to że te karty nie są ważne bezterminowo

W życiu nie spotkałem się z "wieczystą" kartą płatniczą, nawet wirtualne mają datę ważności, która również służy do autoryzacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 23:04
Post: #11
Revolut darmowa karta fizyczna
A jeśli karta się zużywa to zwykle można ją i tak wymienić, podobnie jak się zgubi.

A co do autoryzacji -- to nie mogą nadrukować na tej karcie jakiegoś kodu autoryzacji, który by był o wiele bardziej bezpieczny? No bo karta jest ważna zwykle 3 lata, czyli to jest 3*12=36 kombinacji -- co to za zabezpieczenie? Big Grin

Nie rozumiem dalej tego pomysłu stosowania daty ważności karty. Może proces technologiczny tego wymaga, bo inaczej to trzeba by było inne karty robić czy coś i byłyby one niekompatybilne z czymś tam? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 23:32
Post: #12
Revolut darmowa karta fizyczna
morfik napisał(a):Nie rozumiem dalej tego pomysłu stosowania daty ważności karty. Może proces technologiczny tego wymaga, bo inaczej to trzeba by było inne karty robić czy coś i byłyby one niekompatybilne z czymś tam?
Oczywiście, ze technologie się zmieniają , choćby dodanie antenki do płatności RFID. Po drugie data ważności jest jedną z danych potrzebnych do autoryzacji transakcji/katry więc oprócz kodu CVV są jeszcze 4 cyfry ważności
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 23:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2018 23:44 przez Ekonomista.)
Post: #13
Revolut darmowa karta fizyczna
Masz racje, że to głupie, ale tak jest. Może w przyszłości wymyślą jakiś w ogóle nowy sposób płatności od podstaw, bo to pewnie wynika z zaszłości jakichś. W sumie już jest coś całkowicie nowego: kryptowaluty i płatności machine to machine.

tps4 napisał(a):są jeszcze 4 cyfry ważności
Ale jak zauważył słusznie @morfik nie dają 10000 możliwości jak jest normalnie w systemie dziesiętnym tylko 12* liczba lat czyli kilkadziesiąt. A CVC nie wszędzie jest wymagany. No, ale biorąc pod uwagę, że sam nr karty jest już dość długi to unikalność przynajmniej jest, gorzej jak dałoby się (?) gdzieś powtórzyć wystarczającą ilość prób i w ten sposób okraść przypadkową osobę. Np. PIN można 2 razy w bankomacie źle wpisać, a za trzecim bankomat mi "skonfiskował" moją kartę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2018, 00:54
Post: #14
Revolut darmowa karta fizyczna
Apropo tych bankomatów. Jeśli w aplikacji revolut'a się wyłączy możliwość interakcji z bankomatem, to jak się taką kartę wsadzi do bankomatu, to zje ją czy nie? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-12-2018, 10:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2018 13:01 przez Ekonomista.)
Post: #15
RE: Revolut darmowa karta fizyczna
(13-12-2018 00:54)morfik napisał(a):  Apropo tych bankomatów. Jeśli w aplikacji revolut'a się wyłączy możliwość interakcji z bankomatem, to jak się taką kartę wsadzi do bankomatu, to zje ją czy nie? Big Grin
Moim zdaniem - nie. Ale to tylko moje zdanie i tak na logikę wyłączasz tylko możliwość wypłaty z bankomatu - chip i pasek są nadal aktywne, więc bankomat nie ma podstaw by ją zatrzymać, jak np. w przypadku 3x błędny pin.

mod edit:: Nie kopiujemy tej samej informacji w kilku wątkach. Zostawiłem ją w wątku do którego się nadawała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-12-2018, 14:35
Post: #16
Revolut darmowa karta fizyczna
A jak się wyłączy pasek magnetyczny? Bo też taka opcja jest... Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Curve - darmowa karta wielowalutowa + bonus 15£ do końca 2020 roku. szopen 9 6 590 12-09-2020 18:17
Ostatni post: tps4
  Revolut od A do Z - poradnik dla początkujących. Ekonomista 39 18 744 08-04-2019 12:31
Ostatni post: spag
  Revolut blokowanie konta tps4 12 11 603 21-01-2019 13:41
Ostatni post: jakubd
  Aplikacja Revolut, odcisk palca i root w Androidzie jakubd 11 11 412 20-01-2019 23:03
Ostatni post: jakubd