[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje jednogodzinne na banggood.com - ściema?
29-11-2017, 14:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2017 14:11 przez Ekonomista.)
Post: #1
Promocje jednogodzinne na banggood.com - ściema?
Próbowałem skorzystać z promocji, która miała trwać godzinę, korzystałem z aplikacji mobilnej. Czekałem sądząc, że trzeba się pospieszyć. Ustawiłem alarm w aplikacji i jeszcze budzik dla pewności. Było też odliczanie czasu... I w tej sekundzie co się skończyło wyświetliło się zdanie o tym, że towar został wyprzedany.
SS tuż przed promocją:    
SS tuż po promocji, w trakcie zresztą było to samo,
tylko to zdanie było wyświetlane przez sekundę po kliknięciu w przycisk "rush to buy":    
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-11-2017, 17:25
Post: #2
Promocje jednogodzinne na banggood.com - ściema?
hehe przecież te promocje trwają ułamek sekundy (jest kilka egzemplarzy i pewnie kilka milionów chętnych gimnazjalistów - z czym trudno konkurować Big Grin), potrenuj sobie na jakimś mniej chodliwym towarze

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-11-2017, 17:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2017 18:05 przez Ekonomista.)
Post: #3
RE: Promocje jednogodzinne na banggood.com - ściema?
(29-11-2017 17:25)szopen napisał(a):  hehe przecież te promocje trwają ułamek sekundy (jest kilka egzemplarzy i pewnie kilka milionów chętnych gimnazjalistów - z czym trudno konkurować Big Grin), potrenuj sobie na jakimś mniej chodliwym towarze
To jak inni to kupują? Mają jakiś program napisany na szybkim serwerze? Bo nie minęło nawet ćwierć sekundy jak wyświetliło się to zdanie.

Mi przejście przez wszystkie etapy zakupu zajmuje kilka minut, ale też nigdy nie udało mi się nauczyć pisać bezwzrokowo, tym bardziej na smartfonie, tym bardziej oburącz. A widziałem jak dzieci to robią. Jestem aż tak stary?

A pierwszy raz pomyślałem, od kiedy kupuję na banggood.com, że w końcu towar wart swojej ceny...

(29-11-2017 17:25)szopen napisał(a):  hehe przecież te promocje trwają ułamek sekundy (jest kilka egzemplarzy i pewnie kilka milionów chętnych gimnazjalistów - z czym trudno konkurować Big Grin), potrenuj sobie na jakimś mniej chodliwym towarze
To chyba jednak ściema. Teraz próbowałem na mało chodliwym towarze i przycisk się pojawił, ale nie zadziałał.
To jedynie udało mi się kupić w tym sklepie w promocji jednodniowej czy jakiejś takiej... Taśmy LED po dolarze, ale mogłem wziąć tylko trzy. Dziś dostałem i jeszcze nie sprawdzałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-11-2017, 19:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2017 19:12 przez szopen.)
Post: #4
Promocje jednogodzinne na banggood.com - ściema?
jako Polak chcesz przechytrzyć Chińczyka? przecież to niemożliwe…

swoją drogą to co zaprezentowałeś, to jest promocja - ma na celu wypromowanie jedną z wielu marek, które należą do tego sklepu

ale nie jest to obniżka - sklep na tym nie zarabia bezpośrednio, a wręcz "dokłada do interesu", bo to są ceny dumpingowe (poniżej kosztów produkcji), ale nie robi tego charytatywnie - takie akcje służą sprzedaniu dużej ilości tego towaru już po normalnej cenie

traktuj to jednak jako loterię - prawdopodobieństwo zakupu jak w totolotku (zasady też podobne Big Grin)

PS już słyszałem, że "Digoo jest dobrą firmą produkującą termometry i stacje pogodowe", a "BlitzWolf produkuje zajebiste ładowarki i kable", ale nie, nie są to żadni producenci - to jest brandowanie na produktach różnych producentów (i to samo dotyczy wszystkich pozostałych marek należących do Tong De, czyli BangGood'a) w przypadku ładowarek nawet parę razy ustaliłem faktycznych producentów (w przypadku lampki też pewnie by było to możliwe, ale ten model nie jest na tyle zajebisty, abym się na niego skusił)

wnioski są proste - można wypromować dowolną markę w rok/2 lata, na tyle aby była pożądana, wystarczy tylko skroić na miarę odpowiednie promocje + programy lojalnościowe (testerzy, jutuberzy i reszta zrobią kampanię reklamową za pół-darmo)


Ekonomista napisał(a):Taśmy LED po dolarze, ale mogłem wziąć tylko trzy. Dziś dostałem i jeszcze nie sprawdzałem.
raczej będą działać, pytanie tylko jak jasno w jakim kolorze i jak długo Big Grin

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Promocje przedświąteczne w marketach! orgasmusmaximus 2 3 086 16-12-2017 22:04
Ostatni post: Arathefu
  Promocje na nawigację Sygic (offline i online) spag 34 23 470 22-11-2017 22:03
Ostatni post: grzech1991
  Prawie przegapiliśmy dość ciekawą promocję Virgin Mobile - "Apetyt na miasto" szopen 0 2 159 26-11-2015 16:36
Ostatni post: szopen
  Routery do zastosowań komórkowych - promocje szopen 0 2 041 25-11-2015 00:20
Ostatni post: szopen