[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z tabletem na Windows 10
02-04-2016, 19:03
Post: #1
Problem z tabletem na Windows 10
Moja luba juz mi na glowie chce rozwalić tablet który jej kupiłem na urodziny (Linx 1010L), z tego ze ma tylko 16GB Ram nie chciał zrobić update W10, wiec pousuwalem recovery i wgrałem normalny W10 po pewnych problemach odpalił, ale nadal zdziwia. problem jeden z wielu tkwi w czym innym otóż jak pewnie większość tabletów ma aparat foto produkcji niewiadomej, ale wyswietla blad przy ISP Camera Device. Przy szukaniu w google wyswietla ze to odpowiednik intel imaging signal processor 2400. Niestety po update instalacji z paru różnych źródeł sterowników nie rusza go w ogóle. Inny problem ze potrafi sie zawiesić tak ze tylko dlugie trzymanie power pomaga. Jakies sugestie? Czy instalka od zera?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 17:39
Post: #2
Problem z tabletem na Windows 10
16GB chodziło chyba o dysk flash Smile
Ja bym wrócił do fabrycznego softu, jak działał prawidłowo i nie kombinował, ew. z niego wydłubał sterowniki.
Mam nadzieję, że jakąś kopię tego recovery zrobiłeś?

Problemem w takich wynalazkach są właśnie zwykle sterowniki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 18:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 18:24 przez K4r0lSz.)
Post: #3
Problem z tabletem na Windows 10
Ja miałem podobnie z lapkiem Compal, tam jest kamerka też "kogucik" Wink Wg Menadżera urządzeń > Urządzenie > Właściwości > Szczegóły i Ścieżka wystąpienia urządzenia np. dla Asus USB 2.0 Cam to USB\VID_114D&PID_0140&MI_00\7&22DB9F29&0&0000, w Compalu (który miał swój "numer") występowały 3 różne kamerki pod taką numeracją wg wujka Google... dobrze, że szukałem do skutku - choć wtedy chodziło o Win7 x64, bo udało się uruchomić na znalezionych za którymś podejściem sterownikach.

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2019, 12:50
Post: #4
Problem z tabletem na Windows 10
Inny problem jako że aktualizacja nie była możliwa zrobiłem.instalke od nowa tyle że zonk nie działa dotyk i nie rozpoznał urządzenia ze jest dotykowe, po wejściu w opcje przy starcie Power + vol up dotyk działa czyli gdzieś.mus się zgubił sterowniki do pióraSad

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2019, 15:33
Post: #5
Problem z tabletem na Windows 10
Zwykle aktualizacja takich chinoli jest możliwa, trzeba wsadzić pusty pendrive (win bodajże sam woła jaki rozmiar, nie pamiętam więc nie będę siał zamętu, ale chyba 16GB wystarczy, jakkolwiek najbezpieczniej użyć 32GB)
taka aktualizacja mieli się niemiłosiernie długo, ale jest skuteczna w przeciwieństwie do czystej instalacji systemu bez sterowników nie wiadomo skąd

jeśli masz możliwość przywrócić fabryczne recovery - zrób to (logika nakazywała backup), jeśli brak backupu, a masz możliwość pobrać obraz systemu od producenta - zrób to

16GB flasha w tablecie szału nie robi nawet pod androidem (ale można przynajmniej podmontować kartę TF jako systemową i wtedy bardziej zaawansowane zastosowania są możliwe)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2019, 18:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2019 19:24 przez spag.)
Post: #6
Problem z tabletem na Windows 10
Uff udało.się jakos, jeszcze muszę rozkminic, kwestie auto-obrotu, znalazłem zainstalował się jakiś Bosch accelerometer.
Linki zaraz dołączę do sterowników. Ale.wydaje mi się że poszło dopiero po update jakichś intelowskich sterów.

https://www.dropbox.com/s/vtbscelz37fpgn...0.zip?dl=0
https://www.dropbox.com/s/2fhdv4g29u77em...s.zip?dl=0
https://www.dropbox.com/sh/ke139pb9115yv...zgoPa?dl=0

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Samsung Galaxy Tab 2 - problem pat45 16 17 359 14-06-2013 18:58
Ostatni post: jakubd