[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Port diagonostic dla ZTE jak uruchomić?
12-02-2012, 17:47
Post: #1
Port diagonostic dla ZTE jak uruchomić?
Czy ktos wie jak można wymusić ten port do instalacji/dzialania, z moich obserwacji wynika ze chyba tu tkwi największy problem z k3805-z, gdyż jeśli modem jest wykryty i nie portu ani secondary ani diagnostic to raczej nic nie da sie zrobic chyba ze metoda wsun-czekaj-wysun i tak w kolko moze za ktoryms razem zalapie, gdy jest port diagnostic i secondary to juz idzie jak z platka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2012, 22:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2012 22:51 przez szopen.)
Post: #2
RE: Port diagonostic dla ZTE jak uruchomić?
podejrzewam, że nieprawidłowy rozruch wynika z przekroczenia dopuszczalnego prądu dla portu usb
(znacznie mniej problemów sprawiał mi ten modem, gdy używałem rozgałęźnika usb)

ale inną możliwą przyczyną jest nieprawidłowość działania usługi vodafone (nie pamiętam konkretnej nazwy - jest ona instalowana wraz z całym softem, a tak naprawdę nie jest potrzebna do działania, czego dowodzi poprawność działania z TNI oczywiście tylko po całkowitym jej wyłączeniui, warto zwrócić uwagę na fakt, że "bezczelnie" zajmuje ona port kontrolny modemu)

PS dla niebrandowanych przez vodafone modemów ZTE port sterujący ma inną (niespecjalnie prawidłową) nazwę - charakterystycznym słowem kluczowym jest NMEA

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2012, 23:06
Post: #3
Odp: Port diagonostic dla ZTE jak uruchomić?
Myślisz że kabel Y załatwi sprawę? Próbowałem dać enable diagnostic
Port w dc unlockerze ale nie działa, na k3570z i mf112, jak dostają tego "kopniaka" to od razu sa wykrywane i mrugają Smile
Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-02-2012, 23:09
Post: #4
RE: Port diagonostic dla ZTE jak uruchomić?
nie wiem, spróbuj
dc-unlocker (o ile się nie mylę) nie obsługuje tego modemu

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz