[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobieranie plików - proszę o pomoc!
03-10-2012, 20:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 22:30 przez szopen.)
Post: #1
Pobieranie plików - proszę o pomoc!
Witajcie!

Używam Aero2 głównie na Huawai E3131s-2 ze sklepu JDtech - sprawuje się doskonale. Dziś jednak odkryłam problem ze ściągnięciem dużego pliku (50 mega) z chomika (bardzo go potrzebuję, to książka, której własny egzemplarz mam obecnie 300 km od miejsca, w którym przebywam) - połączenie w pewnym momencie jest zrywane. Nie chodzi tu o "regulaminowe" zrywanie połączenie co godzinę - po prostu przychodzi moment, że transfer tak siada, że ściąganie się kończy. Przydałby się jakiś program, który - jak torrent (czy chociażby filezilla dla ftpów) - umiałby podchwycić zerwane połączenie. Ale ja się na tym kompletnie nie znam... czy ktoś mógłby mi polecić coś sensownego? Z góry dziękuję za pomoc.

--
jotkrys
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-10-2012, 21:39
Post: #2
RE: Prosty problem - proszę o pomoc!
Z chomikiem jest taki problem, że to nie jest do końca taki normalny system, który umożliwia po prostu pobieranie plików i wznawianie połączeń - to coś jak rapidshare i podobnie, a więc jego obsługa nie jest ot tak hop siup i potrzebne są do tego specjalne aplikacje takie, jak jdownloader - którą polecam z czystym sumieniem do takich zadań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-10-2012, 21:40
Post: #3
RE: Prosty problem - proszę o pomoc!
Spróbuj w przeglądarce spauzować i wznowić pobieranie - jest to samo, co robi każdy menadżer plików.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-10-2012, 23:09
Post: #4
RE: Prosty problem - proszę o pomoc!
Jak tracisz połączenie to albo wina zasięgu/sygnału, albo czasem po prostu aero szwankuje.
Spróbuj np. teraz pobrać lub nawet później w nocy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pobieranie z youtube (jakim programem?) decard 6 11 236 06-10-2013 13:14
Ostatni post: lukaskrawi