[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLUS alternatywa aero RWK
13-08-2015, 21:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 23:22 przez krzymek.)
Post: #1
PLUS alternatywa aero RWK
Przeglądając portal akcyjny natknąłem się na taką ofertę: alledrogo
Koszt jest niższy niż aero max w ofercie
Pakiet do 3 Mb/s 5GB, ważny 60 dni
Cena 20,00 zł
oferta x 6 i tez jest rok ważności i cena 6 x 20zł = 120zł

ale wracając do oferty Plusa nie mamy ograniczeń co do technologii łączności, mamy dostępny pełny transfer od razu.

Korzystając nawet ze standardowej oferty Regulamin promocji
starter za 5zł + doładowanie za 150zł nie dużo więcej niż Aero2 ale i tak oferta z allegro pobija ją na głowę.

Gdzie jest haczyk ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 22:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 22:16 przez szopen.)
Post: #2
PLUS alternatywa areo RWK
krzymek napisał(a):Gdzie jest haczyk ?
wątpię aby ktoś odpowiedział na to pytanie
zazwyczaj tego typu oferty wykorzystują błędy systemu bilingowego i/lub luki w regulaminach

PS nie areo lecz aero

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 23:56
Post: #3
PLUS alternatywa aero RWK
Oferta pakietów Aero2 nigdy nie była jakoś rewelacyjna i nie ma sensu czegokolwiek z tym porównywać.

Ta oferta wygląda trochę jak efekt doładowania za 100 PLN + RWK - ale nie wiem czy i jak się to łączy. Koszt obniżony może być przez włąśnie dziury w systemie billingowym, jak i nadużycia na VAT - doładowanie 100 PLN można kupić za 95 i odliczyć VAT (choćby przez firmę poza PL), po czym sprzedać na lewo - wychodzi 77 PLN - minus odliczenia podatkowe/strata w danym kraju. w PL byłoby 18-19 %, czyli 62 PLN i oferta zaczyna się wyjaśniać.

Tak czy inaczej nie jestem zwolennikiem brania takich wynalazków w ciemno, za to wyjaśnianie sposobu uzyskania takich efektów - już tak. Ale wolę to robić nie wydając kasy na te rozwiązania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-08-2015, 21:14
Post: #4
PLUS alternatywa aero RWK
A moze mozna doladowac inna karte sim z oferty na karte, bo z abonamentu mozna. Warunki promocyjne pozostana a kasa z konta zniknie. Czy ktos tak probowal ?


Wysłane za pomocą listu ekonomicznego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-08-2015, 12:38
Post: #5
PLUS alternatywa aero RWK
chcesz metody na "reverse engineering" tej oferty?

kup i pochwal się o czym sprzedający informuje po zakupie (bo przeważnie okazuje się, że albo trzeba wykonywać dodatkowe czynności, albo standartowe czynności są niestandartowe Big Grin - tu widzę info o niestatndartowym sprawdzaniu salda)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-08-2015, 17:08
Post: #6
PLUS alternatywa aero RWK
krzymek napisał(a):PLUS alternatywa aero RWK
No nie wiem czy to taka dobra alternatywa, bo nie ma za bardzo opisu i wyjaśnienia co z tym transferem.
A są sporo tańsze pakiety np. w Orange - 36 GB bezterminowo bez opłat za przedłużanie - http://allegro.pl/internet-orange-free-k...16718.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-08-2015, 20:43
Post: #7
PLUS alternatywa aero RWK
Właśnie opracowuję opis jak mieć około 20 GB z Heyah. Ale to podobne kombinowanie jak z 11 GB z Tmobile Frii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-08-2015, 21:04
Post: #8
PLUS alternatywa aero RWK
Mnie oferta plusa zainteresowala tylko ze wzgledu na zasieg. Ostatnie moje przemyslenia co do ofert gsm to ze sieci nam sie skurczyly, na rynku pozostal Plus (w tym aero) i Networks (orange i tmobile). Czyli tak jak ja szukam operatora z zasiegiem w mojej okolicy to mam maly wybor. Inna kwestia sa oplaty za kozystanie z sieci ( tu mam na mysli karte sim z pierwszego postu do kupienia na allegro)


Wysłane za pomocą listu ekonomicznego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tania alternatywa dla aero2? adamos11 32 11 571 10-07-2019 13:07
Ostatni post: szopen
  Najlepsza alternatywa dla aero2 w postaci pakietu? janpl 11 12 517 12-10-2015 10:20
Ostatni post: janpl