[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Player Box
15-04-2019, 12:27
Post: #1
Player Box
Czy ktoś ma Player Box od C+? Opłaca się to kupować, jak to działa?

Orientuje się ktoś, czy sprzęt będzie jeszcze w ogóle dostępny?

Aktualnie na ich stronie jest komunikat: Brak towaru na magazynie (pani konsultantka nie ma pojęcia, a na maile nie odpowiadają).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 13:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2019 14:54 przez szopen.)
Post: #2
Player Box
1) ktoś ma (nie ja, ale miałem okazję dość dokładnie się z nim zapoznać), moim zdaniem działa dramatycznie źle, więc z cała pewnością nie kupię tego badziewia (zdecydowanie za często się zawiesza)

do (w miarę) poprawnego działania wymaga 2 rzeczy:
a) dobrego i szybkiego dostępu do internetu (światłowód/kablówka/od biedy szybki DSL, na łączach GSM raczej tego nie widzę, nawet jeśli to LTE)
b) anteny dvb-t do odbioru kanałów naziemnych (odpowiednio dobranej do miejsca instalacji)

2) nie wiem, ale jakbyś poszukał to z pewnością znajdziesz w innych miejscach, ten tv-box nazywa się oficjalnie bodajże "player+ box" (ewentualnie "player box nc+"), a nie tak jak napisałeś, jakkolwiek widzę, że nie ma jednej nazwy pod którą się go daje znaleźć - można szukać też DTI744NCP

3) patrz ->2) przecież możesz kupić w innym miejscu, to jest prepaid a nie abonament, więc miejsce zakupu nie ma znaczenia (może to być np. dowolny sklep rtv czy sprzedawca w internecie)

PS to reklama?

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi szopen za tę wiadomość:
Jarko (2019-04-15)
15-04-2019, 14:18
Post: #3
Player Box
Dzięki za odpowiedź.

Akurat szybkość i stabilność internetu jest u mnie dobra, więc z tym nie byłoby problemu. Antena również dobrze zbiera.

Sprzęt jest dostępny też na Allegro, ale z wykorzystanym 3-miesięcznym promocyjnym pakietem.

Nie, żadna reklama. W NBA zaczęły się akurat play-offy i chciałem pooglądać, a takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne niż wykupowanie League Passa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 14:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2019 15:01 przez szopen.)
Post: #4
Player Box
jeśli poszukasz to znajdziesz nowe, również na "znanym portalu aukcyjnym"

możliwe, że go wycofują bo na drugie imię ma "bieda box" Tongue (i znowu skojarzenie z "tanim winem", które jest dobre, bo tanie…) zastosowany chipset nie obsłuży nic ponad FHD, więc biorąc pod uwagę powoli ale jednak wchodzące 4k ten sprzęt jest po prostu przestarzały…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 15:32
Post: #5
Player Box
Haha Smile ale za 99 zeta za 3 miesiące i tak by mi się bardziej opłacało niż League Pass. A później to mogą sobie go wycofywać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 16:18
Post: #6
Player Box
Czyżby jednak reklama, tyle że nie sprzętu, a usługi? 99zł to jeśli dobrze rozumiem sam pakiet wybranych programów bez sprzętu, a z tego co kojarzę nie musisz mieć tego boxa by oglądać akurat to co chcesz (wystarczy dowolny inny box czy smart-tv na którym da się zainstalować klienta).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 17:18
Post: #7
Player Box
Mod chyba przewrażliwiony i szukający teorii spiskowych w każdym poście Smile Z tego co ja rozumiem, 99 zeta kosztuje oficjalnie sprzęt + 3 miesięczny pakiet. Jeśli jest możliwość dostania takiego czegoś w tej cenie gdzie indziej, to byłbym wdzięczny za info (ale od razu mówię, że nie posiadam smart-tv).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 20:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2019 20:12 przez szopen.)
Post: #8
Player Box
nie przewrażliwiony, tylko taka jest rzeczywistość - na 1 rejestrację normalnego użytkownika przypada 10-20 rejestracji spamerów…

gdybym był przewrażliwiony już dawno byś miał zbanowane konto Tongue
ten śmieciowy box był dotąd za jakieś 200zł więc nic dziwnego, że są braki gdy spadła cena

a zatem powodzenia w poszukiwaniach

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 20:31
Post: #9
Player Box
A już myślałem, że forum to takie kółeczko wzajemnej adoracji Tongue ja ponadto wyczytałem, że Francuzi nie chcieli tego u siebie i odesłali do opchnięcia w PL. Tak czy inaczej, za tę cenę mogę zaryzykować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 20:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2019 20:44 przez szopen.)
Post: #10
Player Box
Jarko napisał(a):wyczytałem, że Francuzi nie chcieli tego u siebie i odesłali do opchnięcia w PL.
no nie dziwię się Tongue

Jarko napisał(a):za tę cenę mogę zaryzykować.
sam bym wziął w tych okolicznościach, ale (UWAGA teraz wchodzi teoria spiskowa) niewątpliwie wykupili je Januszo-handlarze, po czym na sprzedaż oddzielnie pójdą vouchery, a oddzielnie sprzęt

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 20:50
Post: #11
Player Box
Być może, skoro tak szybko to zeszło z "magazynów". Pewnie biznes-janusze nakupili po kilka sztuk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz