[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
01-11-2014, 20:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2014 20:54 przez spag.)
Post: #1
Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
Instrukcja jak mieć naprawdę darmowe LTE w Play:

Wystarczy zamówić sobie dużo darnowych starterów. Na takim starterze można włączyć LTE na 3 dni bez konieczności doładowania 30 PLN.

Link do startera: http://www.play.pl/oferta/play-internet/...zasiegowy/

Latwo policzyc, ze na miesiac korzystania potrzebne bedzie 10 starterow.

W jednym zamowieniu na stronie mozna dac max. 3 startery - aby dodac wiecej niz 1 starter do zamówienia, po dodaniu startera klikamy WSTECZ w przeglądarce i dodajemy od nowa - wtedy będa dodane 2. Potem jeszcze raz to samo i mamy 3. Do kazdego zamowienia wymyslamy sobie inne imie i nazwisko. Adres oczywiscie musi byc prawidlowy aby startery doszly. Reszta danych moze byc zmyslona (numer tel, ktory trzeba tam wpisac, tez moze byc zmyslony, nie beda dzwonic).

UWAGA: Czas oczekiwania na starter to 2-3 tygodnie!

Skoro mamy już startery to teraz co 3 dni wkladamy nowy starter do modemu i aktywujemy darmowe lte na 3 dni. Info na stronie Play: http://www.play.pl/oferta/play-internet/...zasiegowy/ - nalezy rozwinac sekcje "Darmowy internet LTE na start".

Zalety:
- Całkowicie darmowy internet LTE (pomijajac koszty modemu)
- Praktycznie brak limitu 100GB - ciezko zalapac lejek w ciagu 3 dni, zwlaszcza ze praktycznie lejki sa nakladane od okolo 400 GB

Wady:
- Czas oczekiwania na nowy starter to 2-3 tygodnie od momentu zamowienia
- Koniecznosc wlozenia nowej karty SIM do modemu co 3 dni i aktywowanie darmowego LTE na 3 dni.

Dowód na brak lejka: [Obrazek: PNKmFHh.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-11-2014, 20:55
Post: #2
Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
metoda jest o tyle mocno kontrowersyjna, że generuje WYŁĄCZNIE koszty dla operatora nie dając mu w zamian dokładnie NIC

no ja myślę, że jeśli znajdziesz sporą grupę naśladowców (a pewnie tak będzie) to Play wycofa się z promocji lub wprowadzi jakiś regulamin ze sporymi ograniczeniami...

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi szopen za tę wiadomość:
VipoSek (2014-11-13)
01-11-2014, 21:08
Post: #3
Odp: Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
@szopen
Wiesz nikt nie myśli o operatorze tak jak operator nie myśli o klientach tylko o ich portfelach. Ale wracając do metody skuteczna tylko upierdliwa i tylko desperaci ktorzy na sile chca oszczędzać moga tak robić coz ich sprawa. Dla mnie to głupie i niepraktyczne. I tak pewnie będzie ze wprowadzone zostanie ograniczenie, zeby nie naciagac na koszty.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-11-2014, 21:16
Post: #4
Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
Ja osobiście nie bardzo jestem zwolennikiem tego typu działań (kilka razy dostawałem propozycję publikacji takich "pro tipów", poza tym sam na to wpadłem jak sam zamawiałem taki zestaw), dlatego na blogu ich nie opiszę, ale na forum niech sobie wiszą.
I już nawet nie chodzi o koszty dla operatora, czy uczciwość wobec niego, ale choćby zwykłą ekologię - góra śmieci (karty SIM, ich produkcja, zanieczyszczenie środowiska przy transporcie z chin, papier itd.) które przy tym powstają jest... wbrew pozorom kosmiczna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 22:52
Post: #5
Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
Też kiedyś "nabijałem" tak karty co kilka dni, ale raz, że trzeba jednak na paczkę czekać (a z pocztą bywa różnie), a dwa, że te pięć złotych tygodniowo to nie fortuna i mniej z tym roboty.
Poza tym to ma krótkie nogi - Play czasem każe wpisywać PESEL albo w ogóle blokuje wysyłanie starterów. Więc może, ale nie musi działać. Można jeszcze naciągać RBM, ale dojdą pewnie do takich samym wniosków (de facto ta sama sieć).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-11-2014, 10:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2014 10:33 przez cebula89.)
Post: #6
RE: Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
(02-11-2014 22:52)Arathefu napisał(a):  Poza tym to ma krótkie nogi - Play czasem każe wpisywać PESEL

Jak dzieci.... A od kiedy to Play ma dostęp do bazy danych PESEL? Nie ma!

http://www.bogus.ovh.org/generatory/all.html

Jedyne co mogą sprawdzić to sumy kontrolne i powyższa strona wygeneruje taki PESEL, który jest w pełni poprawny pod tym względem!

(02-11-2014 22:52)Arathefu napisał(a):  pięć złotych tygodniowo to nie fortuna

Ta metoda ma za zadanie ominięcie lejka 2Mbit po 100GB (patrz mój screen torrenta z 1 posta). Oszczędność jest tylko skutkiem ubocznym jej stosowania. Jak komuś starcza 100GB to rzeczywiście może sobie to darować ;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-11-2014, 21:51
Post: #7
RE: Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
Co do limitu transferu mam 200GB, co miesiąc zużywam koło 350GB i nic nie przycinają.

Co do kosztów, w RBM można zejść nawet do 10zł miesięcznie.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 18:30
Post: #8
RE: Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
(01-11-2014 20:55)szopen napisał(a):  metoda jest o tyle mocno kontrowersyjna, że generuje WYŁĄCZNIE koszty dla operatora nie dając mu w zamian dokładnie NIC

no ja myślę, że jeśli znajdziesz sporą grupę naśladowców (a pewnie tak będzie) to Play wycofa się z promocji lub wprowadzi jakiś regulamin ze sporymi ograniczeniami...

popieram w 100%
Co to za chora polska mentalność, że jak jest coś za darmo to trzeba to wykorzystywać na full ile się tylko da... 0 honoru, uczciwości, cebu.. no właśnie nick cebula89 przypadek? trochę mi tu trollem zaleciało.

Play wyciąga rękę do klientów, aby mogli przetestować usługę licząc na to, że faktycznie będziemy testowali, a tu proszę. I przez takich uciepią inni co chcieli by uczciwie skorzystać z usługi darmowego Startera.

ahh szkoda pisać...

[Obrazek: 1402868514_lpybpz_600.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi VipoSek za tę wiadomość:
izaw (2014-11-13)
14-11-2014, 19:50
Post: #9
Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
Ale sam play to udostępnia - wiem, że korzystanie może nie jest do końca moralne. Ale jak coś nie jest zabronione, to jest dozwolone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 20:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2014 20:15 przez VipoSek.)
Post: #10
Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
(14-11-2014 19:50)grzech1991 napisał(a):  Ale sam play to udostępnia - wiem, że korzystanie może nie jest do końca moralne. Ale jak coś nie jest zabronione, to jest dozwolone.

no w sumie taa, ale wiesz... wiele rzeczy jest dozwolonych, a nie oznacza to, że musimy z nich korzystać nie licząc się z innymi. Gdyby tak trzymać się kurczliwie regulaminów itp. to nie było by ciekawie, bo nie wszystko co jest oczywiste jest w nich zapisane. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi Tongue

Jeśli chodzi o poprzedni post to jak teraz tak patrze to nie jest on do końca przyjazny :/ no ale tak mam jak mi coś leży na duszy to szczerze o tym piszę i nazywam sprawy po imieniu mam nadzieję, że zostanę zrozumiany przez autora tematu za krytykę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 20:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2014 20:11 przez spag.)
Post: #11
Odp: Play LTE całkiem za darmo i bez lejka 2Mbit
Jeśli jest limit na jedną osobę jedna darmowa karta to po to aby tylko jeden sim miał ktoś. Więcej na reklamę w tv wydają i tych celebrytow niż to szkodzi ale sam fakt podawania fałszywych danych nie jest uczciwym krokiem, świadczy tylko o tej osobie , żeby za 3 dniowy dostęp do internetu się tak bawić. Pewnie granica takiego procederu byłaby cena 1zl wtedy byłoby gorzej bo trzebaby podawać dane wtedy ukrociloby lub zmniejszylo ten proceder.

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi spag za tę wiadomość:
VipoSek (2014-11-14)
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Play - 100 GB w aplikacji Play24 dla nowych starterów tps4 2 1 495 20-02-2021 16:54
Ostatni post: izaw
  3x 10GB "za darmo", ale jedynie po doładowaniou w Play szopen 2 3 289 20-02-2020 14:36
Ostatni post: szopen
  100GB na YT w Play/RBM prepaid na wakacje morfik 23 15 568 16-07-2019 21:28
Ostatni post: Ekonomista
  Play OdNowa darmowy pakiet 5GB bezterminowy. Ekonomista 20 9 729 05-01-2019 21:17
Ostatni post: whiteindian
  10 GB Internetu za darmo na święta dla wszystkich w T-Mobile tps4 0 2 002 15-12-2018 12:33
Ostatni post: tps4