[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
28-08-2018, 20:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2018 20:42 przez szopen.)
Post: #1
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
Ogólnie:
https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/

Promocje:
1) 40zł do wydania w Google Play za 5 transakcji przez GPay
https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/...ap5/terms/

2) Maksymalnie 10x 40zł do wydania w Google Play za polecenia GPay
https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/...als/terms/
W tej ostatniej mój kod do wpisania w okienko "Wpisz kod promocyjny" to: GDX1AEPT


Trochę istotnych informacji.

Lista kart płatniczych, które dają się podłączyć do GPay oraz tych niewspieranych:
https://support.google.com/pay/answer/7352136
Skrócona lista banków
https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/banks/

Lista sklepów fizycznych oraz serwisów online, gdzie można płacić z wykorzystaniem GPay
https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/where-to-use/
(do płatności fizycznych w terminalu potrzebny jest smartfon z obsługą NFC, płatności w internecie tego nie wymagają).

Lista aplikacji mobilnych w których zapłacimy GPay jest dość uboga, bo dla typowego polskiego użytkownika to jedynie Allegro, Pyszne, Uber i iTaxi, ale ta lista jest generalnie sporo dłuższa (choć może dotyczyć innych krajów/języków z tego co kojarzę powinien być też dostępny Flixbus, Kayak itd.).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 23:54
Post: #2
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
Już mam od dawna, więc nie skorzystam, ale lista "banków" pokazała mi jakąś bliżej nieokreśloną konkurencję dla Revoluta - DiPocket. Warto pooglądać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
31-08-2018, 20:12
Post: #3
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
jakubd napisał(a):bliżej nieokreśloną konkurencję dla Revoluta - DiPocke
Konkurencji jest dużo więcej i wciąż przybywa, tylko skala ich działania jest na teraz mniejsza.
Poczynając od kart wielowalutowych polskich banków przez darmowe karty typowo walutowe/prepaidy do Igoria Card i Curve.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-09-2018, 14:29
Post: #4
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
Jak na razie znam tylko Revoluta i DiPocket od tych kilku godzin. Curve to w zasadzie proxy do innych kart i tyle.
Co prawda google wypluł mi na szybko https://www.expatinvestor.com/articles/5...nking-apps ale z obsługą PLN to tam za wiele nie ma.

Do czego używam Revoluta poza przewalutowaniem tanim? A no do płacenia jak limity innych kart nie wystarczają - może zassać kasę z innych kart, złożyć potrzebną sumę i zapłacić na raz. Zwłaszcza, że Revoluta można już dodać do GPay, więc wszystko da się zrobić szybko i w telefonie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-09-2018, 16:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 17:20 przez Ekonomista.)
Post: #5
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
jakubd napisał(a):płacenia jak limity innych kart nie wystarczają
Limity zawsze można zmienić. Nawet po wydaniu w danym dniu można jeszcze zwiększyć w granicach limitu jaki daje bank.

Chyba że obracasz takimi kwotami, że limit 25 000 złotych dziennie nie wystarczy. Nie wnikam. Ja w każdym razie nie mam takich problemów. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-09-2018, 18:58
Post: #6
RE: Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
(02-09-2018 16:13)Ekonomista napisał(a):  
jakubd napisał(a):płacenia jak limity innych kart nie wystarczają
Limity zawsze można zmienić. Nawet po wydaniu w danym dniu można jeszcze zwiększyć w granicach limitu jaki daje bank.

Chyba że obracasz takimi kwotami, że limit 25 000 złotych dziennie nie wystarczy. Nie wnikam. Ja w każdym razie nie mam takich problemów. Tongue
Ja to odczytałem, ze limity nie transakcji tylko wynikające ze środków na koncie kart debetowych - zostawały jakieś resztówki, które przelewa na Revoluta, by powiększyć kwotę i dopiero suma płaci za jakiś zakup. Revolut jako taki agregator Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-09-2018, 19:13
Post: #7
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
tps4 napisał(a):wynikające ze środków na koncie kart debetowych
A tak to wiadomo. Problem pojawia się, gdy brakuje do tych 20-u złotych/10USD/GBP/EUR itp. na kartach, z których zbiera się reszty. Trochę lipa z tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-09-2018, 12:04
Post: #8
RE: Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
(28-08-2018 23:54)jakubd napisał(a):  Już mam od dawna, więc nie skorzystam, ale lista "banków" pokazała mi jakąś bliżej nieokreśloną konkurencję dla Revoluta - DiPocket. Warto pooglądać.
Kombinacja Revolut i GPay tez trzeba uważać na terminale , byc może to kwestia braku akceptacji GPay przez terminal.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-09-2018, 21:52
Post: #9
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
Ja ostatnio próbowałem zapłacić GPay Revolutem, ale operacja nie przeszła. Zapłaciłem karta fizyczną, ale potem w logach zobaczyłem, że mimo zaznaczenia karty w interfejsie i tak próbowało zdjąć kasę z karty domyślnej (a tam odmowa z powodu braku środków zgodnie z planem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-10-2018, 22:16
Post: #10
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
Poziom niekompetencji polskojęzycznego wsparcia technicznego google ostatnimi czasy przekracza wszelkie rozsądne granice aż ręce opadają (a w sumie na poważnie pierwszy raz musiałem z niego skorzystać przy okazji używania GPay), więc niestety muszę szczerze odradzić korzystanie z tego wynalazku, bo nie wyobrażam sobie aby wsparcie było na tak niskim poziomie w przypadku instytucji mającej obracać moimi pieniędzmi…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-10-2018, 12:00
Post: #11
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
Zmieniłem telefon i połączyłem Karty do GIpsy ale coś nie działa z kartą. HCE bzwbk transakcja przeszła a GAły odrzuca mimo że na ekranie komórki pojawił się V że zaakceptowano to na terminalu trzeba było fizycznie kartę włożyć. Dziwna jest sytuacja taka że kartę bz zwykle pojawiał się monit o zły pin ale sam bank pisze żeby robić do skutku bo pierwsze transakcje mogą takie być.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-10-2018, 10:38
Post: #12
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
Jeszcze nie testowałem rozwiązania problemu bo nie było okazji ale może się przydać podpowiedź z innego forum.
Zmień płatność portfel HCE na portfel SIM I z powrotem na HCE.



Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-10-2018, 19:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2018 19:49 przez tps4.)
Post: #13
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
szopen napisał(a):Promocje:
1) 40zł do wydania w Google Play za 5 transakcji przez GPay
https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/...ap5/terms/
Tak apropos pytanie: da się te nagrodę 40 zł przypisać do innego konta i wystawić np. na allegro jako doładowanie Google Play?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-10-2018, 02:06
Post: #14
Ostatni moment na skorzystanie z promocji Google Pay (GPay)
to były 2 odrębne promocje - jedną się da przypisać, a drugą nie, ale nie wiem która jest która

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz