[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ograniczenie transmisji danych do 64kb/s
23-04-2022, 11:33
Post: #1
Ograniczenie transmisji danych do 64kb/s
W ofertach różnych telekomów bywają zapisy, że po wykorzystaniu pakietu danych LTE, prędkość transmisji zostanie znacząco ograniczona do 64 kb/s (64 kbit/s), co efektywnie uniemożliwia korzystanie z internetu. Pytanie jakie mnie nurtuje jest następujące: czemu ograniczają tę prędkość do tak niskiego poziomu, zamiast zablokować ją całkowicie, gdy pakiet danych zostanie wykorzystany? Są jakieś ograniczenia/wymagania technologiczne zabraniające zejścia poniżej tego progu 64 kbit/s?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-04-2022, 12:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2022 12:26 przez K4r0lSz.)
Post: #2
Ograniczenie transmisji danych do 64kb/s
Ja w Plus mam ograniczenie do 1 Mbps... i to w odnowionej ofercie na abonament, z którego korzystam w telefonie, jak i w świeżej ofercie internetu komórkowego (do routera mobilnego).
Więc może się coś zmieniło.
64kbit/s to mniej więcej tyle co kiedyś było na modemach komputerowych (56kbit/s), przy połączeniu telefonicznym (Dial-up)... więc może jakaś zaszłość.

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-04-2022, 14:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2022 14:36 przez morfik.)
Post: #3
Ograniczenie transmisji danych do 64kb/s
U mnie też jest 1 mbit/s ale ciągle widuję to ograniczenie do 64 kbit/s i się zastanawiam z czego ono wynika, bo przeglądać netu się na tym za bardzo nie da. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozłączanie połączenia podczas transferu danych morfik 5 5 195 10-07-2016 21:43
Ostatni post: jakubd