[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFnK
15-05-2012, 16:48
Post: #1
OFnK
Całkiem niezłą alternatywą (chomikuję :-) ) jest Orange na kartę w taryfie Orange Free na Kartę. Od chwili gdy wprowadzili cudaczną według mnie metodę przedłużania ważności konta, zbiera mi się darmowego internetu tyle, że z chwilą likwidacji BDI nazbieram spory pakiet. Już mam zachomikowane ponad 4 GB, co przy pamiętaniu o tym cudactwie przy ważności konta, wzrośnie z całą pewnością. A teraz mam na stałe włączoną pocztę mejlową w telefonie, skoro to i tak okazjonalna darmocha. Powiem więcej: tam, gdzie nie sięga Aero2, tam sięga (zazwyczaj) Orange, więc tylko przełożenie karty z telefonu do modemu i już się można poratować. Praktycznie za darmochę, bo pakiety dokładają przy każdym doładowaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-05-2012, 21:09
Post: #2
RE: OFnK
O OFnK zbieram się, żeby napisać - ale ciągle czeka w kolejce. To bardzo ciekawa metoda zapewnienia sobie dostępu, choć konkurencją dla Aero2 bezpośrednią nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-06-2012, 22:33
Post: #3
RE: OFnK
Jeszcze jak wziąć pod uwagę ceny to jest naprawdę tanio. Starter Orange Free 20zł i w standardzie mamy 6GB transferu na 13 miesięcy. Pozostaje tylko zmieniać startery Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-06-2012, 07:48
Post: #4
RE: OFnK
(15-06-2012 22:33)grzech1991 napisał(a):  Starter Orange Free [...] Pozostaje tylko zmieniać startery Wink
Zupełnie niepotrzebnie, wspominałem o tym wyżej. Po prostu Orangutan w cudaczny sposób przedłuża ważność konta, czyli środków i limitu danych. Wystarczy po każdym zasileniu (ja zasilam kwotą 25 zł. co kilka miesięcy) wysłać darmowy SMS o treści START na numer 8002 i już masz ważność środków i danych przedłużoną o kolejne 365 dni. A środki chyba wykorzystasz przez rok na starterze :-) więc zamiast robić nowe dzieci, wystarczy stare umyć - jak mawiał pewien cygan stojąc przed podobnym problemem...
BTW trudno mi zrozumieć, dlaczego chcą darmowy esemes zamiast automagicznie przedłużać ważność konta, liczą pewno, że nie wszyscy użytkownicy o tym się dowiedzą, i naiwnym stan konta będzie ciągle wzrastał przy normalnych okresach ważności związanych z kwotą wpłaty. Po esemesie każda wpłata jest przedłużana o rok, cudactwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-06-2012, 11:26
Post: #5
RE: OFnK
Orange z prepaidach słynie z takich rozwiązań. Przelewy SMS, łączenia i kombinacje pakietów oraz odpowiednie wachlowanie się taryfami pozwalało zejść do 3gr za minutę przy odpowiednio szybkim wykorzystaniu środków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 14:14
Post: #6
RE: OFnK
dacie linka do tej korzystnej oferty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 17:05
Post: #7
RE: OFnK
Szukaj na forum telepolisu - operacje były mniej więcej takie:
Wybranie NOG, doładowanie kwotą 100 PLN, wykorzystanie wszystkich minut promocyjnych, przejście na POP, wykorzystanie wszystkich środków, doładowanie POP, przelew na drugi telefon, wykorzystanie promocji aktualnej mnożącej środki promocyjne i wygadanie czegoś na kształt 700 minut w 5 dni, po czym powrót do NOG i doładowanie 100 - całość trzeba było dopilnować z dokładnością do 24 godzin, inaczej plan brał w diabły.
I raz na kwartał przelew ze skarbonki Smile

Odpowiednie połączenie promocji i stałych programów dawało możliwość zejścia grubo poniżej 10gr za minutę. Ale dla mnie to było absolutnie niepraktyczne. Ale możliwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-05-2013, 20:44
Post: #8
RE: OFnK
Ostatnio orange zatkało "dziury".
Przelew SMS już nie działa, a przedłużenie konta na rok jest płatne 3 zł (bezpłatne dla karty aktywnej- czyli doładowywanej - dłużej niż 93 dni)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Orange Free na Kartę (OFnK) to_ja 148 379 657 24-07-2018 16:14
Ostatni post: szopen