[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy problem z CAPATCHA
08-04-2014, 09:37
Post: #1
Nietypowy problem z CAPATCHA
Witam wszystkich Blush Tak jak i spora część użytkowników Aero, od momentu wprowadzenia CAPATCHA mam problemy z połączeniem internetowym. Moja sytuacja jest dość dziwna. W pierwszych dniach po wprowadzeniu kodu nie miałam problemów z Internetem. Kody CAPATCHA wyświetlały się normalnie, wpisywałam je i łączyłam się z Internetem.
Niestety od 4 dni w ogóle nie mam Internetu. Co dziwne, raz na jakiś czas udaje mi się wyświetlić stronę z kodem, wpisać go i połączyć z Internetem. Jednak zdarza się to bardzo rzadko i zazwyczaj jest tak, że klikam połącz następnie wpisuję w przeglądarce stronę bdi.free.aero2.net.pl:8080 i żadna strona mi się nie wyświetla. Pojawia się komunikat, że nie można wyświetlić strony i Internet nie działa.
Dodam, że pozmieniałam wszystkie DNS zarówno w modemie jak i w ustawieniach sieci na automatyczne, wyłączyłam przyspieszanie ładowania stron w Google Chrome..ogólnie zrobiłam wszystko co zalecają na stronie Aero a Internetu nadal nie mam!!! ;( Pisałam również do Aero, a oni podali mi link do ich strony z pytaniami i odpowiedziami, na której nie ma nic nowego. Co mam zrobić? Proszę pomóżcie, bo moje pomysły się już wyczerpały ;(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:53
Post: #2
Nietypowy problem z CAPATCHA
Napisz koniecznie, z jakiego sprzętu korzystasz, to bardzo ważne:
1. Komputer/tablet itd..
2. Modem (wbudowany/wewnętrzny).
3. Przeglądarki jakie sprawdziłaś.
4. Czy coś zmieniło się w międzyczasie jeszcze (spadł sygnał sieci, zmieniłaś miejsce, cokolwiek).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 10:45
Post: #3
RE: Nietypowy problem z CAPATCHA
1) Laptop
2) Modem zewnętrzny USB Huawei
3) Sprawdziłam GOOGLE CHROME, Internet Explorer
4) Nie zmieniałam miejsca. Jedynie zaobserwowałam coś takiego, że jak mam program MOBILE PARTER przez który łącze się z Internetem to przy zielonej strzałce pojawiają się cyfry, coś się dzieje a przy czerwonej strzałce jest ciągle 0,00
(wybaczcie, że tak to patologicznie opisuję ale nie wiem co te strzałki znaczą;p)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 10:47
Post: #4
Nietypowy problem z CAPATCHA
A takie proste pytanie z innej beczki: masz tam jakieś WiFi albo inszą sieć podłączoną do komputera? Sprawdź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 15:06
Post: #5
RE: Nietypowy problem z CAPATCHA
Nie mam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 15:40
Post: #6
Nietypowy problem z CAPATCHA
Propozycja - weź komputer na spacer w zasięg innej stacji bazowej - może to problem z lokalną stacją bazową Aero2?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 15:44
Post: #7
RE: Nietypowy problem z CAPATCHA
Możliwe, kumpela z tego samego akademika też ma problem. Aczkolwiek nawet jeśli to problem ze stacją bazową to czy jest możliwość by go rozwiązać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 15:54
Post: #8
Odp: Nietypowy problem z CAPATCHA
Jedyne co możesz zrobić to zgłosić do aero i czekać

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z captcha i routerem MR3020 crocodil 7 9 042 13-07-2018 23:45
Ostatni post: jakubd
  Telewizory SMART - jest problem jakubd 0 2 487 15-05-2014 15:09
Ostatni post: jakubd