[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieaktualna! wymiana kodów polecających FreeM
18-12-2011, 13:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012 17:27 przez szopen.)
Post: #1
Nieaktualna! wymiana kodów polecających FreeM
Wątek został zamknięty. Wymiana kodów na nowych zasadach w nowym wątku:
http://forum.jdtech.pl/Watek-wymiana-kod...m-reloaded


szopen - edytowany tytuł wątku, dodatkowo zostało skonsolidowanych kilkadziesiąt postów, wątek pozostawiam w celach historycznych - ze względu na odwracanie uwagi od jego nowej wersji z nowymi zasadami, wątek był ukryty dłuższy czas...


Jak wiemy, od końca listopada 2011 FreeM do uzyskania karty SIM wymaga przekazania kodu polecającego od innego użytkownika tej sieci - opisałem to tutaj w artykule Freem utrudnia zdobycie karty SIM. Zauważyłem, że sporo osób jest zainteresowanych uzyskaniem takiej karty zgodnie z regulaminem (przypominam, że jedna osoba może użytkować tylko jedną kartę SIM w sieci FreeM).
W związku z tym utworzyłem ten wątek na forum, aby umożliwić wymianę pomiędzy osobami zapraszającymi i chętnymi na takie kody polecające.

Proponuję następującą procedurę: osoby chętne publikują jakiś kontakt do siebie, żeby na priv umówić się na wymianę kodem polecającym (w celu uniknięcia konieczności publikowania numeru telefonu), po czym mogą podziękować edytując swój post, żeby było wiadomo, że już kod dostały.

Od razu oferuję jeden kod ze swojej aktywacji (tyle mi zostało Smile dla pierwszego chętnego.

PS: Kod można wysłać sobie samemu na inny posiadany przez siebie numer telefonu i od razu przekazać go dalej.
Zaznaczajcie, że jak już dostaliście kody - najlepiej edytując post, albo pisząc podziękowania - żeby było wiadomo, komu wysłać następnemu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-12-2011, 14:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2012 17:22 przez szopen.)
Post: #2
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Obdarowałem już 3 osoby. Proponuje, aby osoby które otrzymały tu kod obdarowały 2 kolejne - tym sposobem będzie coraz więcej dostępnych kodów (ich ilość będzie rosła w tempie 2^n)
pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-12-2011, 20:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2012 02:53 przez szopen.)
Post: #3
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
(18-12-2011 13:26)jakubd napisał(a):  Od razu oferuję jeden kod ze swojej aktywacji (tyle mi zostało Smile dla pierwszego chętnego.

Witam
Jestem chętny. Zgłaszam się po kod polecający. Proszę o kontakt akoXXXX@interia.pl

pozdrawiam

kod otrzymałem
szopen - zamaskowany e-mail
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-12-2011, 22:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 04:29 przez szopen.)
Post: #4
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Kod przesłałem, koniecznie daj znać, czy udało się zamówić.

szopen: zamaskowałem adresy e-mail, numery gg i telefonów oraz poniższa edycja
Zamieszczam skonsolidowaną listę próśb, odzew większości tych użytkowników pozostawię bez komentarza



  1. marwinn
    witam,
    czy jest ktoś tak uprzejmy żeby zrobic prezent postaci kodu polecajacego
    marXXXX@op.pl

  2. pawelr89
    Ja również poproszę o kod polecający na PW i zobowiązuję się do przekazania kilku moich kodów następnym chętnym po otrzymaniu karty.

  3. rafineria6293
    Bardzo proszę o kod polecający-oczywiście po otrzymaniu karty udostępnię je innymSmile
  4. taurus202
    Witam
    Proszę bardzo o przesłanie mi na priv'a kodu do zamówienia.
    Oczywiście po otrzymaniu karty, udostępnię soje kody.
    Pozdrawiam

  5. pieerx
    Witam
    Proszę bardzo o przesłanie mi na priv kodu do zamówienia.

    Pozdrawiam

  6. Fleisch
    Ja też poproszę i też udostępnie.

  7. kamilw123
    Witam!!!
    Jestem Bardzo zainteresowany kartą sieci freem
    prosiłbym o przesłanie kodu polecającego na priv
    oczywiscie ja równierz puzniej mogę udostępnić kody

  8. mr0ot
    Uprzejmie prosze o kod polecajacy. Dziekuje.
  9. romcik99
    Witam jestem chętny na uzyskanie kodu polecajacego, podziele sie po otrzymaniu swojej karty, pozdrawiam

  10. mdk101
    Witam,jeśli ktoś posiada jeszcze kody to też jestem chętny.Oczywiście po dostaniu podzielę się z innymi.

  11. Mielony
    Witam,

    trochę głupio mi pisać pierwszy post na tym forum z prośbą, ale zależy mi na czasie. Chciałbym prosić o kod do FreeM na pm lub mail (mieloXXXX@gmail.com). Jeżeli kod dostanę, to obiecuje rozdać innym użytkownikom tego forum aż 4 kody Smile

    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  12. gregor2010
    Bardzo proszę o kod polecający jeśli ktoś ma wolny - oczywiście będę służył swoimi kodami...

  13. tosiek
    Również bym poprosił o kod Smile

  14. andrzejstel2
    Ja również poproszę o kod polecający na PW

  15. asidus
    I ja proszę o kod. Gwarantuję, że podzielę się z innymi i potwierdzę otrzymanie kodu!

  16. karolc
    Ja rowniez prosze o kod, gdyz zgubilem stara karte :/ Moge sie odwdzieczyc

  17. adrian1973
    Witam .Pilnie poszukuję kodu polecającego do FreeM nr 697XXX458. Z góry gorąco dziękuję.

  18. egreg
    Witam
    również proszę o kod , oczywiście potwierdzę otrzymanie kodu i swoje 5 kodów prześlę dla użytkowników tego forum. Mój nr podam na priv.
    Pozdrawiam.

    PS
    (23-12-2011 01:26)jakubd napisał(a):  Widzę, że ekipa wrzuca prośby, ale więcej tu nie zagląda, ani nie potwierdza otrzymania kodu. Nie dokładnie o to mi chodziło Smile zastanawiam się, nad zrobieniem jakiegoś małego spoolera kodów - każdy będzie mógł wrzucić własne kody, a chętni będą mogli je pobierać.
    Tak to chyba się nie da, bo kod przesyła nie sam użytkownik , tylko serwer na wskazany przez niego nr. tel. , on sam nie wie jaki to jest kod (chyba).

  19. donpedro
    Uprzejmie proszę o podesłanie kodu polecającego na nr tel 501xxxxxx

  20. KPW77
    Bardzo Prosze o wysłanie kodu polecającego na k.XXXX@wp.pl

  21. lol123
    Witam prosil bym o kod polecajacy jesli mozna Wink nr 510xxxxxx

  22. mariolaa_909
    Mógł by ktoś wysłać kod polecający. Bardzo prosze oczywiście będę przekazywała dalej, bo na prawdę trudno go zdobyć w internecie.. Sad ( mariolaaXXXX@op.pl )

  23. jasiek
    Witam wszystkich serdecznie.

    Jeżeli ktoś dysponuje wolnym kodem - to jestem chętny. Oczywiście później udostępniam swoją "piątkę". Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kod od jakiegoś dobrego człowieka Wink

    Pozdrawiam
    jasiek

  24. orzeszek802
    Witam
    też chciałbym poprosić o kod polecający
    mail
    arnold.kuXXXXX@wp.pl
    pozdrawiam

  25. edi194
    Ja prosiłbym o kod do FreeM , będe wdzięczny mój nr tel 668XXX056.

  26. orzeszek802
    Witam
    ja bym jeden poprosil
    531XXX152
    pozdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-12-2011, 11:35
Post: #5
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Jeśli można to też poproszę kod na priv Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-12-2011, 19:54
Post: #6
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
(18-12-2011 22:48)jakubd napisał(a):  Kod przesłałem, koniecznie daj znać, czy udało się zamówić.

Witajcie

Ok udało się zamówić i nawet odebrać kartę z paczkomatu. Służę pomocą chętnym po aktywacji mojego sima

pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-12-2011, 13:26
Post: #7
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
marwinn, bizon69, pawelr89 - dostaliście kody? Odezwijcie się na PM jeżeli nie - mam jeszcze 3 wolne.
No to jedziemy dalej: rafineria6293, taurus202, pieerx - jeżeli nie dostaliście kodów, odezwijcie się na priv - czekam 24h.
Widzę, że ekipa wrzuca prośby, ale więcej tu nie zagląda, ani nie potwierdza otrzymania kodu. Nie dokładnie o to mi chodziło Smile zastanawiam się, nad zrobieniem jakiegoś małego spoolera kodów - każdy będzie mógł wrzucić własne kody, a chętni będą mogli je pobierać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-12-2011, 01:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2011 01:30 przez Robert.)
Post: #8
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Drobna uwaga - jezeli macie dostep do paczkomatow inpost, zamawiajcie odbior karty w paczkomacie.
Karta sim jest dostepna niemal natychmiast po zlozeniu zamowienia, odrazu jest aktywna i nie trzeba czekac na list.

lista paczkomatow
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 19:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2011 19:30 przez tosiek.)
Post: #9
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Możecie zgłaszać aukcje na allegro:
Zgłoś naruszenie zasad > Zgłoś przedmiot naruszający zasady > Inny przedmiot naruszający zasady
Kod:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&sg=0&description=1&order=p&string=freem&change_view=1


Nadal czekam na kod Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2011, 00:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 04:14 przez szopen.)
Post: #10
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
w sprawie kodów proszę pisać:
GG: 4219XXXX
mail: mateoXXXX@gmail.com

postaram się udostępnić

szopen - zamaskowany e-mail, gg
(24-12-2011 22:58)donpedro napisał(a):  Uprzejmie proszę o podesłanie kodu polecającego na nr tel 501xxxxxx

kod polecajacy wyslany Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2011, 00:54
Post: #11
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
No to żaden z proszących nie potwierdził zainteresowania, to pytam kolejnych:
Fleisch, kamilw123, mr0ot, romcik99 - jak wyślecie PW do mnie, to dostaniecie kody. Oferta ważna znowu 24h. Ale coś kiepsko to widzę...

egreg: wbrew pozorom da się: ja sobie ten kod wysyłam po prostu na inny telefon, do którego mam dostęp.
Chcę to sprawdzić, ale wydaje mi się, że nikt tego nie sprawdza - w sumie dlaczego miałoby to być sprawdzane? W razie czego mam dostęp do kilku telefonów Smile

UPDATE: OK, zapisują sobie - jeden kod polecający na jeden numer telefonu komórkowego - drugiego nie chcą wygenerować, o czym informują komunikatem "Dla wprowadzonego numeru telefonu został już wygenerowany kod. Proszę skontaktuj się z Call Center.
I znowu się nikt nie zgłosił. A może mdk101, Mielony, gregor2010, tosiek? Dajcie znać. Kody czekają.
mateo: dzięki za wsparcie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2011, 01:43
Post: #12
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Jakub, moze niech sie zglaszaja na priv metoda kto pierwszy ten lepszy?
Obserwujac zgloszenia chetnych na kody, a pozniej brak jakiejkolwiek reakcji, zaczynam rozumiec dlaczego freeM wprowadzilo "utrudnienie" z kodami..

Czy dobrze rozumiem? Da sie wyslac np. 5 kodow na jeden numer telefonu i potem je wykorzystac z dowolnym innym numerem?
Myslalem, ze kod jest przypisany do nr telefonu na ktory bedzie rejestrowany telefon?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-12-2011, 23:35
Post: #13
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Dzięki, właśnie udało mi się wysłać zamówienie z tym kodem. Wg obietnicy na stronie dostanę pocztą za 5 dni (czyli w praktyce chyba już w 2012r.)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 04:24
Post: #14
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Jeśli chodzi o mnie to dalej zainteresowany jestem,więc jeśli są jeszcze jakieś wolne to prosiłbym na priv.
Moj numer
Kod:
xxxxxxxxx
kod przesłany
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 17:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2011 13:00 przez jakubd.)
Post: #15
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Cześć Wam Smile

Na wstępie życzę wesołych świąt i proszę o przesłanie kodu na 660xxxxxx jeśli ktoś z Was posiada wolny.

Otrzymałem kod


Pozdrawiam,
kuba
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 17:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 03:36 przez szopen.)
Post: #16
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
(25-12-2011 17:06)jukooz napisał(a):  Cześć Wam Smile

Na wstępie życzę wesołych świąt i proszę o przesłanie kodu na 660xxxxxx jeśli ktoś z Was posiada wolny.

Pozdrawiam,
kuba

kod został wysłany, innych zapraszam na GG 4XXXX680
w sprawie kodów proszę pisać:
GG: 4219XXXX
mail: mateoXXXX@gmail.com


szopen - zamaskowany e-mail i gg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 18:02
Post: #17
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Ogromne dzięki za kod. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 20:00
Post: #18
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
(25-12-2011 01:45)jakubd napisał(a):  I znowu się nikt nie zgłosił. A może mdk101, Mielony, gregor2010, tosiek? Dajcie znać. Kody czekają.
mateo: dzięki za wsparcie!

Dzięki, ale ja już dostałem kod od użytkownika mateo704. Jak Tylko będę mógł to rozdam kody które ja dostanę Smile (Dopiero po aktywowaniu karty SIM...)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 20:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2011 20:07 przez jakubd.)
Post: #19
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
Póki co wysłałem kod do mdk101, czekamy na odzew Smile
Dzięki Mielony za potwierdzenie!
lol123: wysłałem kod. Koniecznie udostępnij parę kodów z powrotem chętnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-12-2011, 15:47
Post: #20
RE: Wymiana kodów polecających FreeM
(26-12-2011 13:03)jakubd napisał(a):  lol123: wysłałem kod. Koniecznie udostępnij parę kodów z powrotem chętnym.

DziekiWink Jeśli karta przyjdzie to wyśle tym co będą potrzebowali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FreeM - mieli wyłączyć, ale... jakubd 1 4 412 12-08-2012 21:54
Ostatni post: zurich
  zdecydowanie nie freeM szopen 16 12 857 02-05-2012 16:05
Ostatni post: szopen
  Wymiana kodów polecających FreeM - reloaded jakubd 33 29 501 02-05-2012 13:38
Ostatni post: swiftgeek
  [split] FreeM reloaded - nieznany błąd wysyłki kodów Steaven 3 4 069 08-03-2012 18:15
Ostatni post: szopen
  FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki jakubd 8 10 527 25-02-2012 14:04
Ostatni post: Robert