[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nexus 6
22-10-2014, 03:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2014 03:22 przez spag.)
Post: #1
Nexus 6
Ostatnio coś nie zaglądałem do nowości w tej dziedzinie bo telefony na LTE mi śmigają wystarczają mimo już okresu 2 lat wiec zajrzałem co tam z nexusem 6 i widać ze gugiel przerzuca produkcje prawie każdego modelu na innego producenta N6 jak widać ma znaczek M otoroli (poprzednio był LG i Samsung oraz Asus dla tabletów)
[Obrazek: gK7ccXc.png] trochę to nie dziwi bo być może (Google) nadal są właścicielami tego producenta niektórzy jak sugeruje zdjęcie juz maja chociaż niewiadoma czy to nie ściema bo dopiero są zapisy. Jeszcze nie przejrzałem specs ale po opiniach na temat Moto G (4G) może bedzie warto wrócić do Motoroli (miałem defy MB525 i MB526 były w porządku)
Na gsmarena jest specs http://www.gsmarena.com/motorola_nexus_6-6604.php ale mam mieszane uczucia bo niby 2600 td (tdd?) ale nie ma ze band 38 wiec w aero2 LTE chyba nie zadziała. Inny minus to brak slotu na microSD co prawda 32 lub 64GB powinno być ok ale lepiej jest miec ( i tak system pewnie zje kilka GB) no i niestety sim w rozmiarze NANO Sad dla mnie akurat ważne bo czasem zmieniłabym telefony
wiec chyba jednak N6 NIE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 21:39
Post: #2
RE: Nexus 6
To że motorola produkuje to na plus, obecnie robią bardzo udane telefony.

W sumie to mi się mega ten Nexus podoba. Ciekawe czy będzie wiele droższy od one plus one.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz