[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mova z carrefour'a
24-01-2012, 20:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2012 03:02 przez szopen.)
Post: #1
mova z carrefour'a
Jeszcze jest coś takiego http://movamobile.pl/page-88-Darmowy-Int...klamy.html
ale wypada gorzej moim zdaniem od freem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-01-2012, 23:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2012 02:58 przez szopen.)
Post: #2
RE: mova z carrfura
Do momentu zmiany regulaminu (poprawienia) usługi we FreeM takie dokładnie były tam zasady jak w Mova. Jak widać właściciel obu marek postanowił pójść do przodu z Freem, a Mova została w tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2012, 07:27
Post: #3
RE: mova z carrefour'a
mova działa nawet fajnie
moja 8-letnia córka ma właśnie tę kartę w swojej avili i do jej potrzeb jest ona zupełnie wystarczająca
(no i przy okazji robienia zakupów w express minuty same dodają się do karty a ważność konta na połączenia wychodzące to kilka lat (10?)
pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2012, 15:43
Post: #4
RE: mova z carrefour'a
jest to jakieś rozwiązanie (raczej tymczasowe dla córki - gdy zacznie aktywnie używać telefonu będzie trzeba zmienić siec na taką jaką mają koleżanki i koledzy - już to trenowałem Big Grin ) szczególnie gdy się robi tam zakupy często (gdy mieszkałem lub pracowałem obok takiego hipermarketu faktycznie robiłem tam zakupy często, ale teraz to raczej bym wolał tesco-mobile ;D tyle, że nie działa w PL)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2012, 16:25
Post: #5
RE: mova z carrefour'a
tymczasowe, ale zawsze jakieś! Smile
mój wave II z Tesco mobile pochodzi, chamski przestrasznie brand był (nie można było dodać nowego APN!!! , jedynie tesco!) więc musiałem na xeo go przechrzcić...
pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2012, 16:35
Post: #6
RE: mova z carrefour'a
wszystko się kończy, co dobre...
freem skończone...
freedata w carrefour mova kończy się 2 czerwca... ciekawe, że jedynie powiadomienie na stronce wrzucili, żadnej informacji o możliwości rozwiązania umowy itp Smile , kompletna dezinformacja
zamiast internetu za reklamy dali drogi pakiet
btw w aktualnym cenniku rozmów mova minuta do p4 i CP nadal droższa jest ! ciekawe dlatego, że mova, cp i plus to jedno jest Smile
pzdr
pawelarc
(minuta do świętej sieci centernet również droższa...)
P.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2012, 18:18
Post: #7
RE: mova z carrefour'a
FreeM i Carrefour Mova kończą się jednocześnie - to było do przewidzenia. Ale po tych akcjach z ograniczaniem dostępu itd. to już od dawna nie jest sensowna alternatywa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2012, 19:29
Post: #8
RE: mova z carrefour'a
sensowna to nigdy nie była, ale była...
jak pisałem, moja córeczka ma kartę mova w avilce aktualnie i stykało do rozmów i do "szkolnego" netu...
po zakończeniu netu "za reklamy" nadal będzie miała kartę mova, ale na net już nie będzie miała (carrefour'a mam najbliżej a kartę podlinkowałem pod konto w carrefour, robię po prostu zakupy a fonik sam się zasila... no i ważność karty na rozmowy wychodzące .... do 2034 roku! Smile )
pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz