[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja historia z czytnikami do książek
06-07-2014, 21:55
Post: #1
Moja historia z czytnikami do książek
Pierwszy czytnik kupiłem w samym początku istnienia tej technologii - Sony Librie to pierwszy model na rynku, tylko dla Japonii. Udało mi się go używanego sprowadzić z UK. Zabawa ciężka, konwersja do dziwnego formatu LRF zwanego BBeB, ale radość wielka.
Potem po latach przyszedł czas na zakup iRex Iliad - poważny sprzęt z wifi, ale niedopracowanym softem. Możliwość robienia notatek itd - super sprawa. Modyfikacje - nieskończone, ale podstawa, czyli czytanie - najważniejsze i super wygodny zmieniacz stron w postaci pionowej belki.
Kolejny, tuż przed upadkiem iRexa - DR800. Do dziś najlepszy czytnik jakiego używałem, choć konieczność używana ekranu dotykowego czasem utrudnia pracę, a brak możliwości po prostu wyłączenia urządzenia - wkurza.
Potem już w czasach istnienia bloga swiatczytnikow.pl kupiłem Kindle keyboard z 3G - i bawiłem się internetem bez ograniczeń (teraz 50 MB) i bez opłat.
W końcu przekonałem się do dotykowego Kindle Paperwhite 2 - i na razie nie planuję zmian.

Ciągle czytam sporo książek, trochę gazet (PDFy jednak na tablecie i w telefonie, zwłaszcza lubię aplikację Newsweeka i darmową prenumeratę w urządzeniach Samsung).

Ktoś z was miał/ma i używa e-papieru? O zaletach elektronicznej kartki chyba pisać nie muszę (ale na blogu napiszę na pewno).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './c1jdtech_forum/threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO threadviews (tid) VALUES('3010')