[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manta GPS510MSt
06-04-2013, 16:20
Post: #1
Manta GPS510MSt
Jak wyżej.. Manta GPS510MSt czy ktoś orientuje się, skąd pobrać jakieś darmowe mapy?
Mało się na tym znam, kiedyś raz czy dwa aktualizowałem mapę, tylko i dlatego, że była za free.
Obecna mapa troche stara bo z 2011 roku. Aktualizacja do nowej kosztuje bodajże 47 zł. W ten sposób raczej nie miałbym problemu z wgraniem. Jednakże to będzie ostateczność, na razie mnie interesuje jakieś alternatywne rozwiązanie.
Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki to śmiało.. skorzystam ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-04-2013, 16:50
Post: #2
Odp: Manta GPS510MSt
Poszukaj na innym forum. Wujek gugiel ci pomoże.

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-04-2013, 17:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2013 22:40 przez grzech1991.)
Post: #3
Manta GPS510MSt
64mb ramu, na dzień dzisiejszy może się wywalić przy używaniu mapy.

Polecam automapę

Aktualizuje się ją co trzy miesiące, nowa wersja będzie pewnie za tydzień-dwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-04-2013, 18:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2013 18:02 przez raven.michal17.)
Post: #4
Manta GPS510MSt
Jak teraz mam MapaMap, to trzeba jakoś odblokować sprzęcik?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-04-2013, 20:32
Post: #5
Manta GPS510MSt
To zależy, popatrz w menu czy nie możesz wskazać ścieżki do nawigacji - jeśli nie możesz, to musisz odblokować. Poszukaj na forum mynavia

p.s mapy europy, mają mapę polski. Możesz wgrać tylko mapę polski Wink Dlatego pobierz sobie kopię zapasową europy - szkoda, aby płytka się zrysała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-04-2013, 22:34
Post: #6
Manta GPS510MSt
Legalnych darmowych map dla Windows CE raczej nie ma.
Inne metody są, ale to temat długi i szeroki, np. na forum my-navia. Tutaj wolę tak ostrymi tematami się nie zajmować, w miarę możliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-04-2013, 10:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2013 10:42 przez raven.michal17.)
Post: #7
Manta GPS510MSt
Dzięki Grzechu. Wgrałem sobie tą automapę. Nie mam jej bardzo jak sprawdzić, ale na dniach potestuję, mam nadzieję, że będzie hulać bezproblemowo !
Forum my navia również ciekawe, dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-04-2013, 14:54
Post: #8
Manta GPS510MSt
Darmowe legalne to MapFactor i 7ways ale w tym wypadku brak języka polskiego.
Obydwie oparte na mapach OpenStreetMap. A tu to już sami możemy poprawiać mape w swojej okolicy itd. Aktualizacja map w MapFactor jest co miesiąc. http://navigatorfree.mapfactor.com/en/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-04-2013, 16:14
Post: #9
Manta GPS510MSt
Ja jednak polecam automapę, korzystałem z mapymap i map google. Skoro automapa podobno jest najdokładniejsza a wiem, że nie ma niektórych ulic - to jestem pewien, że to jedyny i słuszny wybór.

Aczkolwiek dobrze, że podałeś darmową alternatywę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-04-2013, 17:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2013 17:05 przez raven.michal17.)
Post: #10
Manta GPS510MSt
Powiem tak.. wgrałem, udało się, póki co nie ma żadnych problemów. Jedyne co to muszę się przestawić, bo wcześniej korzystałem z MapaMap, tam było to jak dla mnie zupełnie inaczej.
Zdążyłem przetestować na krótkim odcinku Automapę, póki co sprawdza się dobrze. Jedyne co to strasznie często informuję o radarach mimo, że nie powinno ich tam być. No chyba, że informuje o tym z racji tego, że może tam być kontrola.
Na przekór dwa razy pojechałem po swojemu, muszę przyznać, że migusiem się dostosował. Na starej MapaMap, czasem potrafił nieźle ześwirować.
To takie moje zdanie po krótkiej chwili. Jestem ciekawe jak się sprawdzi w dużym mieście.
Jeszcze raz dzięki grzechu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz