[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubuskie - Kostrzyn nad Odrą - problemy z zasięgiem
03-11-2012, 17:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2013 03:35 przez szopen.)
Post: #1
Lubuskie - Kostrzyn nad Odrą - problemy z zasięgiem
Mam problem z połączeniem do Aero 2 . W połowie października otrzymałem kartę sim a pod koniec miesiąca modem HUAWEI 3131. W Szczecinie wszystko zadziałało super ale chciałem żeby Aero używała moja mamama mieszkająca w Kostrzynie nas Odrą a tu niestety zaskoczenie – modem nie chce się łączyć. W Play Online wykrywane są Orange (2i3G), Era (2i3G), Play (2i3G), Telecom (2G), Vodafon (2G) – wszystkie zakazane oraz Plus (2i3G) - dostępny. Przy próbie połączenie otrzymuję komunikat "Zarejestruj się w sieci przed próbą połączenia". Zastosowałem się do porad i usztywniłem pasmo ale to nic nie daje. Co ciekawe gdy tylko opuszczam granice miasta (samochodem) i mam włączony Play Online – następuje natychmiastowe połączenie z Aero (choć sygnał jest słaby).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 18:09
Post: #2
RE: Wymuszanie UMTS 900 MHz w modemach Huawei
To raczej pytanie do umieszczenia w dziale zasięg - wyłączę do nowego wątku za chwil kilka.
Zasięg Aero2 zapewnia nadajniki z miejscowości Witnica - jednak jego zasięg nie obejmuje Kostrzynia nad Odrą - tam chyba jest jakaś mała dolinka czy coś - dopóki nadajnika nie postawią (o ile kiedykolwiek), chyba szans na Aero2 nie ma. Można próbować anteny kierunkowej ustawionej na Witnicę, ale musiałaby być na dachu - instalacja może być po prostu nieopłacalna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-11-2012, 23:04
Post: #3
RE: Kostrzyn nad Odrą - problemy z zasięgiem
jeśli chodzi o nadajnik Witnica, to nie sięga on nawet do bliżej położonych miejscowości - to bardzo zalesiona okolica i nieco pagórkowata, bez dostawienia tam przynajmniej kilku BTSów nie widzę szansy na większy zasięg

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lubuskie - Gubin domownik 3 5 582 23-10-2012 16:38
Ostatni post: Silvervenom
  Lubuskie - Gorzów Wielkopolski szopen 2 6 448 21-10-2012 18:19
Ostatni post: odyniec
  Lubuskie - Wschowa lzur 0 3 077 09-08-2012 18:36
Ostatni post: lzur