[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
02-06-2014, 15:21
Post: #1
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
[Obrazek: 39509.jpg]

Umowa na 24 miesiące z modemem, routerem oraz innowacyjnym zestawem ODU-IDU do domowego Internetu LTE.
Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością:
- w klasie Maksymalnej (abonament za 89,90 zł) jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość,
- w klasie Szybkiej (taryfa za 69,90 zł) - prędkość do 20 Mb/s,
- w klasie Wygodnej (abonament za 59,90 zł) - do 10 Mb/s.

źródło: media2.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-06-2014, 15:34
Post: #2
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
http://jdtech.pl/2014/06/lte-bez-limitu-...-i-cp.html
Z tym, że nikt napisał o mojej najważniejszej wątpliwości - że to tylko w zestawie IDU-ODU...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 07:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2014 07:24 przez K4r0lSz.)
Post: #3
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
T-mobile kontratakuje -> JUMP czyli taryfy LTE od T-Mobile Wink
Ciekawe co powie Orange... "Neostrada LTE" ? Big Grin

W przypadku Plusa/CP ciekawy jest fragment:
Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Członek Zarządu Polkomtelu napisał(a):- Parametry techniczne Internetu LTE sprawiają, że zaczyna on powoli stawać się doskonałą alternatywą dla łącza stałego. Natomiast jego przewagą jest mobilność. Jesteśmy przekonani, że tak jak telefony komórkowe zastąpiły linie stacjonarne, tak w dłuższej perspektywie, wraz z rosnącą popularnością smartfonów i rozwojem infrastruktury LTE, klienci dostrzegą bezzasadność posiadania dwóch usług – stacjonarnej i mobilnej – oraz płacenia dwóch abonamentów i wybiorą tę bardziej uniwersalną, czyli mobilną – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Członek Zarządu Polkomtelu.
Co by oznaczało, że nie tylko dotyczy to zestawów IDU-ODU.

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 10:10
Post: #4
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
Dzisiaj pojawią się lub już są papiery na stronie plusa i wszystko się wyjaśni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-06-2014, 10:22
Post: #5
Odp: LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
Jeśli jest tak jak piszesz Jakub ze karta SIM będzie w tym fido dido i nie wyjmowalna to jest sie uwiazanym z tym urządzeniem, o mobilności to raczej ciezko wtedy mówić bo trzebaby targac skrzynkę ze sobą jakiej wielkości ona jest nie wiem ale pewnie jest zasilana ze ściany. Wiec to raczej oferta która ma zastąpić neo/stale łącze w domu niż w podróży czy poza domem

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 22:57
Post: #6
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
czy ktoś mógłby doradzić który z modemów (b593s, DWR921, MF28D, E5372) dawanych przez Plusa za 3zł jest najlepszy/najbardziej warty wybrania (np. pod względem czułości i stabilności działania w paśmie LTE)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 23:14
Post: #7
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
E5372 to router mobilny - bierzesz, jak chcesz mieć coś mobilnego, a nie do pracy ciągłej.
MF28D zbiera złe opinie, ale to tylko opinie, nie miałem w ręku.
DWR921 mam - działa jak większość D-Linków - działa OK, ale potrafi się przywiesić.
B592 mnie bardzo interesuje, nie słyszałem złych opinii, ale pamiętać trzeba o przykręceniu anten.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 00:09
Post: #8
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
dzięki za opinie.
jak rozumiem pisząc b592 miałeś na myśli b593s?
czyli do b593s muszę koniecznie dokupić jakieś antenki bo nie ma ich w zestawie? coś jest tanie i warte polecenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 23:14
Post: #9
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
Tak, literówka.
Anteny powinni być w zestawie, trzeba tylko się upewnić, że są w pudełku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 21:18
Post: #10
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
to jeszcze jedno pytanie - kiedyś kolega jak zmienił Neostradę na LTE w Plusie to narzekał że nie działa w LTE przekierowanie portów (choć działało mu jak modem działał w jakimś niższym trybie: chyba HSPA).
chodziło o to że nie mógł wpuścić ruchu z zewnątrz na określonym porcie i przekierować go na komputer.
wydaje się że powinno to zależeć tylko od modemu/routera ale tak ponoć nie było (a kolega raczej znał się na tym).
czy dalej tak jest w Plusie LTE ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 21:50
Post: #11
RE: LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
Zmieniać z Neostrady na LTE to żart. Ale w internecie mobilnym, nie ma standardowo zewnętrznego IP

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 23:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2014 23:39 przez kl71.)
Post: #12
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
no nie taki żart - ja mogę mieć neostradę max. 1mbps - i nie jest to śmieszne zwłaszcza że mieszkam w dużym mieście (Poznań).

no właśnie o to chyba chodziło "w internecie mobilnym, nie ma standardowo zewnętrznego IP".
dalej tak jest? on mi mówił że tylko w LTE tak miał. W HSDPA (lub coś takiego, a może w EDGE) ponoć był widoczny z zewnątrz ale chciał używać LTE bo ping niski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-06-2014, 01:39
Post: #13
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
W żadnej sieci bez dodatkowej opłaty nie dostaniesz IP z możliwością wbicia się od zewnątrz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-06-2014, 19:43
Post: #14
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
właśnie pytałem o to w salonie Plusa i dla LTA nawet za kasę nie ma takiej możliwości.
jakoś da się to obejść dzięki np. jakiemuś serwisowi "przekierowującemu" i zainstalowanemu np. na notebooku jakiegoś softu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-06-2014, 21:20
Post: #15
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
kl71, wyślij mi numer stacjonarnego lub neostrady jak posiadasz (na PW). Bo 1mbps raczej wydaje mi się mało prawdopodobne.

W Poznaniu to musisz mieć multum operatorów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-06-2014, 22:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2014 22:52 przez szopen.)
Post: #16
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
kl71 napisał(a):jakoś da się to obejść dzięki np. jakiemuś serwisowi "przekierowującemu" i zainstalowanemu np. na notebooku jakiegoś softu?
nie da się obejść w żaden prosty sposób - zostajesz ograniczony tylko do usług nie wymagających publicznego IP
("obejść" da się jedynie dynamiczny przydział IP w odróżnieniu od statycznego, który nie wymaga żadnych sztuczek)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 00:46
Post: #17
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
a takie coś jak np. hamachi i odpalenie jego serwera/klienta (nie wiem) na notebook'u też nie umożliwi dostępu do niego z zewnątrz sieci LTE?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 07:14
Post: #18
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
tak, ale warunek jest, że klient i serwer musi mieć hamachi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 14:55
Post: #19
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
każda usługa opierająca się na centralnym serwerze znajdującym się gdzieś w internecie będzie działać poprawnie

dzięki temu bezproblemowo działają takie usługi jak choćby komunikatory internetowe, połączenia voip, team viewer czy choćby wspomniane hamachi (które zasadniczo służy do utworzenia VPNu czyli w uproszczeniu sieci LAN zbudowanej z komputerów znajdujących się w "różnych zakątkach" internetu)

warunkiem działania tych usług jest połączenie inicjowane od komputera w kierunku internetu, a nie odwrotnie

przypomnę podstawowe zagadnienie:
kl71 napisał(a):chodziło o to że nie mógł wpuścić ruchu z zewnątrz na określonym porcie i przekierować go na komputer.
wniosek na tym komputerze jest uruchomiony jakiś serwer (np. serwer gry) i chcemy, aby był ogólnodostępny od strony internetu, to jest jednak niemożliwe bez publicznego IP

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 13:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2014 13:43 przez Lector.)
Post: #20
LTE w Plus'ie bez limitu danych przez całą długość umowy od 3 czerwca 2014
Też jestem z Poznania i jestem uzależniony od lini TP (Orange). Korzystałem z oferty Netii i tak jak chodzi mi ładnie do 18 mega, to teraz jak mam 8 mega to jest super. Po 33 dniach od zgłoszenia problemu usłyszałem ze skończyły im się pomysły dlaczego tak jest i zamykają je.
I aktualnie idę w LTE od Plusa, nadajnik mam jak dobrze policzyłem jakieś 150m od domu (do centrali Orange kabel ma jakieś 1,5km).
Testowałem na modemie E398 Play (nadajnik dalej i w dole) i Plusa, no i Plus wygrywa. W opcji jest jeszcze WiMax, ale z tego co czytałem to przyszłość idzie w LTE, a i w dodatku na plus to ze jest to net mobilny.
Choć mieszkam na osiedlu z blokami które mają kablówkę (300 mega w te i w te) to nie chcą podłączyć mi jej do domku jednorodzinnego (Inea i WTVK).

I tak to jest jak się mieszka w dużym mieście i trzeba wybierać LTE.
Niestety boli mnie ze nie będę miał dostępu do kamer IP, ale może się z tym jakoś uporam (mam jedną P2P i zobaczymy co z tym da się zrobić).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Od kiedy działa roaming LTE danych w Play? Ekonomista 12 6 578 12-03-2018 21:13
Ostatni post: mshmaster
  Play Internet bez Limitu a bonus za doładowanie AdamBig 4 4 656 19-10-2015 18:44
Ostatni post: AdamBig
  Zachodniopomorskie LTE lub WiMax bez limitu (Ewinet w Espol) szopen 6 8 736 15-07-2015 02:16
Ostatni post: szopen
  Play bez zobowiązań 4G łączny koszt 30zł mc/ 4mb noc bez limitu He173u2 yt Zuzix91 137 124 099 19-04-2015 17:50
Ostatni post: grzech1991
  Play LTE bez limitu za 10 zł netto miesięcznie dla Firm maxikaz 5 5 354 28-10-2014 16:42
Ostatni post: maxikaz