[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG P350
15-05-2012, 16:30
Post: #1
LG P350
Od kilku miesięcy używam tego, chyba najtańszego smartfona, i spisuje się świetnie zarówno jako self-made :-) jak i hotspot. Przyznam, że go właśnie do tego celu (początkowo) kupiłem, by mieć internet poza domem. Piszę, początkowo, bo teraz dzięki uprzejmości JD używam do tego celu częściej modemu ZTE MF60, niemniej uważam LG P350 za optymalny w relacji koszty/użyteczność, telefon.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2012, 08:16
Post: #2
RE: LG P350
Aero2 na tym telefonie działa dobrze?

A próbowałeś z dwoma kartami (Aero do internetu a druga z numerem w jakiejś sieci)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2012, 08:24
Post: #3
RE: LG P350
(16-05-2012 08:16)krawcu napisał(a):  Aero2 na tym telefonie działa dobrze?

A próbowałeś z dwoma kartami (Aero do internetu a druga z numerem w jakiejś sieci)?

Oczywiście. Aero2 bezbłędnie, nie zauważyłem najmniejszych kłopotów, a niekiedy wtykam do niego kartę Orange i działa równie dobrze. Na marginesie, wypada żałować, że nie spotkałem taniego smartfona dwukartowego do tego celu, omal nie kupiłem Gigabyte GSmart G1317, który rzekomo, wg specyfikacji miał być odpowiedni, ale okazało się, że podają nieprawdę... Dzięki info na tym forum, w porę się spostrzegłem. :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2012, 11:24
Post: #4
RE: LG P350
Jest nawet o tym artykuł: http://jdtech.pl/2011/11/aero2-i-dualsim...godne.html
Natomiast jedyny zgodny dwusimowiec to GSmart G1345, ale nie miałem przyjemności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-05-2012, 22:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2012 22:50 przez szopler.)
Post: #5
RE: LG P350
Ponieważ mam ten telefon, pozwolę sobie podpiąć się pod temat...
AERO2 działa mi tylko gdy powiążę punkt dostępowy z USB (tworzy się jakby dodatkowa karta sieciowa w systemie), ale rozłącza co godzinę i nie ma opcji wznawiania (może są jakieś programiki?). Nie mogę się natomiast podłączyć "normalnie" tzn. wykorzystując połączenie telefoniczne w Windows. W menadżerze urządzeń widnieje modem, ale żaden program ani nawet Windows (7) nie daje możliwości utworzenia połączenia telefonicznego bo nie widzi tego modemu. Co ciekawe sprzęt odpowiada na komendy AT po terminalu... help...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LG P350 a adapter dual sim? Mowca 4 3 149 13-01-2014 11:01
Ostatni post: jakubd