[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
13-03-2015, 22:03
Post: #1
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
Witam,
chciałbym się zapytać czy jest możliwość korzystania z aero2 na lg l5 ? Próbowałem ustawić punkt dostępowy, wpisałem "Aero2, darmowy", klikam "zapisz" a nic się nie pojawia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 22:57
Post: #2
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
Nie wiem o który L5 z wyprodukowanych przez nich 5 modeli chodzi, ale powinno się dać bez problemu skonfigurować APN.
W Androidzie profil połączeniowy zapisuje się zwykle przez naciśnięcie przycisku... powrotu.
Jeżeli po powrocie do ekranu z listą profili utworzony właśnie profil się nie pojawia, to może to oznaczać jaki problem np. z kartą SIM - wtedy przed zapisaniem sprawdzamy, czy i jak wypełnione są pola MCC i MNC. Powinny się wypełnić same i dla Aero2 jest to odpowiednio 260 i 17. Wpisanie tych pozycji ręcznie nie ma sensu - jeżeli się nie wypełniły, to karta SIM po prostu nie została rozpoznana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 10:17
Post: #3
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
Kartę przelożylem do innego telefonu i wszystko smigalo jak nalezy. Ale w tym lg. po włożeniu karty napisane jest "siec zablokowana", czy to oznacza ze mój telefon nie obsluguje aero2?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 11:46
Post: #4
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
A skąd jest ten telefon? Może po prostu ma simlocka? (każdy producent inaczej tłumaczy ten komunikat). Z jakimi innymi kartami SIM działa ten telefon?
I jaki to jest LG L5? Napisz model dokładnie, bo jak pisałem jest ich kilka, w tym takzę dualsimy i jednosimowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 17:44
Post: #5
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
Po napisaniu swojego ostatniego postu również zastanowiłem się nad simlockiem. I to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna a ja wyszedłem na głupka i totalnego nie ogara. To jest LG Swift L5 E610.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 18:10
Post: #6
Odp: RE: LG L5 ustawienie punktu dostepowego
(14-03-2015 17:44)T25 napisał(a):  Po napisaniu swojego ostatniego postu również zastanowiłem się nad simlockiem. I to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna a ja wyszedłem na głupka i totalnego nie ogara. To jest LG Swift L5 E610.

Nie boj zaby sam tez jestem w lama w wielu sprawach nawet o których sie pisze tutaj. A wracając do tematu to na 99,9% jest to simlock jesli źródło to orange to nawet 99,99% ze to simlock. Jak masz inna karte sim niz orange lub wirtualnego operatora ktory korzysta z Orange to sprawdz czy taki sam komunikat sie pojawia.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 19:58
Post: #7
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
Ta orange, czyli teoretycznie nic nie można zrobić. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 21:04
Post: #8
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
T25 napisał(a):czyli teoretycznie nic nie można zrobić
można
zdjęcie SIM-locka oficjalną drogą (w salonie Orange) to bodajże 70zł
nieoficjalną nie mam pojęcia, ale zazwyczaj taniej (choć może to powodować problemy z gwarancją w szczególnych przypadkach)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 21:34
Post: #9
LG L5 ustawienie punktu dostepowego
Okej, temat do zamknięcia, dziękuje za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz