[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenovo phab aero2
23-11-2016, 10:48
Post: #1
Lenovo phab aero2
Witam. Czy na chwilę obecą jest możliwość systemowego ominięcia rozłączania co godzinę ??. Jeżeli nie to czy są jakieś sprawdzone aplikacje co automatycznie wznawiają połączenie ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2016, 16:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2016 16:12 przez szopen.)
Post: #2
Lenovo phab aero2
nie ma możliwości "ominięcia", bo rozłączanie jest realizowane przez operatora, ponadto nie ma aplikacji w pełni automatycznie łączących (powodem jest konieczność rozwiązania kodu)

wszystkie (prawdopodobnie) aplikacje dla Androida wspomagające pracę z kartą SIM Aero2 BDI znajdziesz tak:
https://play.google.com/store/search?q=Aero2&hl=pl

opcjonalnie możesz kupić pakiety płatne - póki nie wykorzystasz wolumenu danych lub nie minie okres ważności pakietu, kody Captcha oraz zrywanie połączenia są wyłączone

PS w urządzeniach Dual-SIM bywa istotne do którego slotu włożysz kartę SIM Aero2 BDI - często aplikacje obsługują tylko slot A, slot 1, bądź ustawiony jako główny, od dawna nie używam BDI, bo przy obecnych cenach dostępu do internetu nie ma to wielkiego sensu

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2016, 19:38
Post: #3
Lenovo phab aero2
Z tego co czytałem to jeżeli przed upływem jednej godziny rozłączymy połączenie i nawiążemy ponownie to nie będzie wymagane wpisywanie kodu. Opisywał ktoś że przy pomocy Llama można ustawić takie rozłączanie i ponowne wznawianie. Ale szukałem po forach i nie mogę znaleźć dokładniejszych informacji jak to ustawić w tej aplikacji..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2016, 23:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2016 23:28 przez szopen.)
Post: #4
Lenovo phab aero2
może to tak działało kiedyś, sprawdź ręcznie, ale moim zdaniem tego typu błędy zostały już daaaawno usunięte - jeśli szukasz informacji patrz na daty - w Aero2 na przestrzeni tych kilku lat działania zmieniło się praktycznie wszystko i to po parę razy…
(ale jak pisałem obecnie nie używam BDI i nie mam jak sprawdzić)

PS a może błędnie zinterpretowałeś informacje? - faktycznie sesje krótsze niż godzinne nie wymagają kodu, ale po łącznej godzinie kod jest wymagany
(przykład - wykonujesz dwa połączenia po 29 minut - kod nie wystąpi, ale w trzeciej sesji będziesz miał zerwanie około drugiej minuty i żądanie kodu)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2016, 23:45
Post: #5
Lenovo phab aero2
No to pewnie zmienili to, no nic może pomyśle nad wykupieniem jakiegoś pakietu. Dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2016, 23:57
Post: #6
Lenovo phab aero2
pisałem wyżej - ja nie sprawdzę, bo nie mam jak, masz sprzęt i kartę SIM, więc sprawdź i się pochwal, być może w ramach przedłużenia działalności pojawią się jakieś nowe błędy (nie liczyłbym na to, ale zawsze warto sprawdzać samemu)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-11-2016, 13:52
Post: #7
Lenovo phab aero2
Nigdy nie było tak, że można było ominąć wpisywanie kodu przez rozłączanie w strategicznych chwilach. Kod pojawia się (co do zasady) po sumarcznym czasie 60 minut aktywnej sesji z Internetem. Obojętne, czy to będzie 60 minut ciurkiem, czy 60 sesji po 1 min na przestrzeni kilku dni, czy może 120 sesji po 30 sekund w ciągu wielu dni.
Czasem tylko kod pojawi się od razu, jeżeli długo nie będziemy korzystali z Aero2 - po jakimś czasie niekorzystania z sieci (nie zmierzyłem tego) licznik się po prostu zeruje i kod wpisujesz od razu po połączeniu.
Aplikacje dla Androida opisałem kiedyś tutaj:
http://jdtech.pl/2014/06/aero2-i-captcha...kacji.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lenovo k6 note + Aero2 BDI gonzogonzo00 6 5 862 03-02-2020 20:03
Ostatni post: szopen
  Xiaomi Redmi 5 lub podobny cenowo czy działa z Aero2 Jolka 7 15 631 15-06-2018 18:21
Ostatni post: szopen
  Asus Zenfone C - podczas łączności z Aero2 grzeje się Plati 7 8 806 29-08-2016 09:31
Ostatni post: spag
  Aero2 - kod PIN i PUK sp200 10 16 771 30-07-2016 10:51
Ostatni post: jakubd
Information Lenovo A Dual SIM (Dual SIM) K4r0lSz 0 2 725 15-07-2016 07:02
Ostatni post: K4r0lSz