[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa stołowa z ładowarką bezprzewodową Qi za niecałą stówkę (Ikea Wrocław)
13-01-2018, 02:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2018 03:51 przez szopen.)
Co u dużo pisać? - promocja jest zajebista, ten model od momentu wprowadzenia parę lat temu kosztował 249zł (monitorowałem cenę, ale zawsze to było "oczko za dużo") teraz mamy za 100zł (bez 1gr dla czepialskich :O) czyli nawet taniej od ładowarek Qi sprzedawanych "luzem"

Zestaw zawiera klosz, wprawdzie o dyskusyjnej urodzie, ale zestaw jest tańszy o niedawno wprowadzonej wersji bez klosza za 179zł…
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40304047/

Dodatkowo w tym sklepie mają białe "plecki" Qi do starszych modeli telefonów bodajże do SGS4 oraz iPhone 3 i 4 po 2 zł.

Niestety nie umiem znaleźć online ładowarek tego rodzaju, ale takie wyszukiwanie daje pogląd na "normalne" ceny u nich:
http://www.ikea.com/pl/pl/search/?query=Qi

PS niedawno (mniej niż pół roku temu) zamawiałem dość sensowną samochodową ładowarkę Qi (z uchwytem) i mimo usilnych poszukiwań zapłaciłem prawie 80zł (za "podróbkę samsunga" - wygląda ona łudząco podobnie do HN910 która w PL kosztuje prawie trzy stówki…)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2018, 15:32
mam jest super polecam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2018, 17:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2018 17:42 przez szopen.)
update (byłem w sklepie w Bielanach Wr. wczoraj wieczorem tj. 16 stycznia 2018) - jeśli ktoś jest tym nadal zainteresowany to ostatnie egzemplarze lamp są na dziale wyprzedażowym, a dział oświetlenia został dość mocno przebudowany przez te kilka dni i stamtąd całkiem zniknęły (w sumie nie ma co się dziwić, skoro lampa z kloszem tańsza od w zasadzie identycznej pozbawionej klosza (czyli wymagającej dokupienia osobno) w zasadzie o połowę (koszt wersji bez klosza + najtańszy klosz to 200zł)

jeśli oczywiście jeszcze są, ale chyba największy szał jest w weekendy - gdy pisałem o tym świeżo po zakupie tutaj i na forum "okazjowym" (pepper) były ~2 palety
31-01-2018, 13:55
Ostatni update (zamykam wątek) - 2 ostatnie egzemplarze tzw. poekspozycyjne na dziale wyprzedażowym (stan na 30.01.2018) myślę, że uczciwą ceną za nie byłoby po 50zł (ale trzeba na 100% porozmawiać z kimś z obsługi działu, dalej info dlaczego), bo na moje oko wymagają wymiany abażurów na jakieś alternatywne, a oprócz tego wymycia całości spirytusem (albo innym nieagresywnym rozpuszczalnikiem) no i przed wszystkim sugeruję sprawdzenie sprawności na miejscu (bo poekspozycyjne = czytaj: brudne i wyeksploatowane).

Monitorowałem temat od momentu gdy zauważyłem te lampy jako "koniec serii" (w sumie bez większego wysiłku, bo czasem w ikei jadam "późne obiady"), niestety znakomicie widać jak ludzie kradną… jeden z tych 2 egzemplarzy ma przeklejoną cenę z podłogowej wersji tej lampy (coś koło 200-300zł - to jest powód do rozmowy z obsługą), ba przy okazji wcześniejszej wizyty widziałem jak (wydawałoby się po ubraniu - kulturalny?) gość rozrywa opakowania żarówek (ledówek) i wkręca sobie do powystawowej lampy i leci z takim "kompletem" do kasy, naprawdę nie umiem takiego zachowania wyjaśnić "szałem zakupów" (i jakoś nie widziałem reakcji ochrony, czy kasjerek, więc chyba udało mu się ukraść… ).
Wątek zamknięty