[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Paysafecard
13-12-2014, 15:28
Post: #1
Konto Paysafecard
Witam potrzebuje założyć konto paysafecard w euro ale nie mam nr zagranicznego do weryfikacji ktoś ma może jakieś pomysły żeby to pominąć lub jakiś wirtualny numer lecz nic darmowego nie moge znaleźć. Mam kupony PSC w euro i chce je wpłacić na konto paysafecard ale w polskim koncie nie ma możliwości doładowania pinów w euro więc potrzebuje założyć w jakimś innym kraju lecz brak nr tel. do weryfikacji.
Wirtualne nr tel takie strony jak http://receive-sms-online.com/ do odbioru sms nie pomagają bo paysafecard wykrywa że ten numery są już zarejestrowane
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 18:04
Post: #2
Odp: Konto Paysafecard
Kup na allegro jakis starter z zagranicy najlepiej z kraju UE i masz smsy odbior za free sprawdz tylko czy karte trzeba doładować i po krzyku kwestia pewnie tygodnia lub dluzej ze względu na swieta, kwotowo tez chyba nie doprowadzi do bankructwa. Na szybko ze miec numer zagraniczny to kiedys byl truphone.com ale jak jest teraz nie zagladalem tam wieki.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 19:45
Post: #3
Konto Paysafecard
a może tak?
http://mobilka.ch/karta-mobilka

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 23:18
Post: #4
RE: Konto Paysafecard
Mobilka niemiecki nr a w rejestracji Paysafecard wymogi nr dowodu pesel itp. Jakieś inne pomysły jak macie a zamówić starter to nie dojdzie do świąt. truphone.com nie wiem o co chodzi tam się zamawia karte sim tylko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 18:54
Post: #5
Konto Paysafecard
popytać znajomych podróżujących za granicę - może mają jakieś nadal aktywne karty SIM z tych swoich wojaży?

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 21:22
Post: #6
RE: Konto Paysafecard
Mam kolegę w angli a tam funty nie wiem czy jak założę czy będzie się dało doładować w euro. Zamówię starter lebara francuska karta sim 1 euro za 5.50zł z przesyłką priorytetową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowe konto bankowe mshmaster 70 43 509 24-02-2019 16:38
Ostatni post: Ekonomista