[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec wsparcia dla aplikacji Play24 dla Androida 4.4
11-03-2019, 14:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2019 04:24 przez szopen.)
Post: #1
Koniec wsparcia dla aplikacji Play24 dla Androida 4.4
Play rozsyła SMSy o następującej treści:

"Dzien dobry, od poczatku kwietnia 1.04 nie bedziemy aktualizowac aplikacji Play24 dla systemu Android 4.4. Oznacza to, ze aplikacja nie bedzie dzialac na Twoim urzadzeniu. Szybko rozwijamy nasza aplikacje, a starsze wersje systemu Android nie sa przystosowane do jej obslugi. Zachecamy do aktualizacji systemu. Jesli nie mozesz tego zrobic, nadal bedziesz miec mozliwosc korzystania z Play24 na stronie 24.play.pl.Pozdrawiamy - zespol Play"

Jak już dowiodły wcześniejsze aktualizacje (wykluczające użytek tej aplikacji na jeszcze starszych wersjach systemu) nie są to żarty - po prostu nie da się już korzystać z aplikacji (jedynie aktualna wersja apki ma możliwość zalogowania).
No i ciekawe co z mało popularnym Androidem 5?


Załączone pliki Miniatury
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2019, 03:25
Post: #2
Koniec wsparcia dla aplikacji Play24 dla Androida 4.4
Wielkim znawcą nie jestem, ale jakie wodotryski ma ta aplikacja żeby ograniczać dostępność dla starszych urządzeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-03-2019, 04:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2019 04:36 przez szopen.)
Post: #3
Koniec wsparcia dla aplikacji Play24 dla Androida 4.4
Trafne spostrzeżenie, ale tego SMS nie wyjaśnia.
Pewnie chodzi o funkcje lepiej nas śledzące (w celach marketingowych), ewentualnie np. o możliwość czytania specjalnych SMS (choć u mnie na andku 7 to nie działa - swoją drogą skoro uważają, że mam 4.4 to może to jest powodem braku tej funkcji Tongue), ale tu mogą w grę też jednak wchodzić kwestie bezpieczeństwa.

Aż z ciekawości sprawdziłem - obecnie apka ma 4,1 "gwiazdki" google, więc póki użytkownicy starszych wersji systemu nie zagłosują "jednogwiazdkowo" to nie ma co liczyć na to, że operator zwróci na nich uwagę (moje opinie chyba już zaczęli ignorować - kiedyś dostawałem głupawe odpowiedzi, ale już wyluzowali).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz