[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec tranfseru czy coś innego ?
16-02-2013, 21:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2013 22:13 przez sonqer.)
Post: #1
Koniec tranfseru czy coś innego ?
Witam. Mam wielki problem, ostatnio internet darmowy aero2 strasznie mi zwalnia Sad
Pingi w grach od 80 (przez 2 minuty) do 4000+ , nie da się grać. Stronki ładuje bardzoooo powoli. Filmiki jakości 240P 20 minutowy oglądałem 90 minut -.-
Najdziwniejsze jest to ze dzieje się tak po godzinie 13:00. Mam już ten problem od 2 dni. Zasięg 5 kresek HSPA+ . Aero2 ma jakieś problemu czy tylko ja tak mam ? Prosze pomóżcie bo już nie wyrabiam z nim Sad

Dodam jeszcze że czasem działa dobrze, ale poprzednio zawsze działał dobrze ..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-02-2013, 00:47
Post: #2
RE: Koniec tranfseru czy coś innego ?
1. Staraj się dobrać miejsce publikacji wątku do tematu - temat twojego pierwszego postu nie dotyczył bezpośrednio bloga, a problemów z siecią Aero2.
2. Wszystkie wpisy w dziale Blog są 100% moderowane prewencyjnie ze względu na spam.

Wracając do tematu: jeżeli sygnał się nie pogorszył to może wskazywać na przeciążenie sieci -godziny szczytu to przede wszystkim 18-22. Ale awaria sieci też może być - moje lokalne nadajniki miały poważny problem przez dobrych kilka dni i potem wróciło do normy - jakby coś grzebali w sieci - wiele osób raportuje podobne problemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 17:13
Post: #3
RE: Koniec tranfseru czy coś innego ?
Witam ponownie, problem dalej się nie rozwiązał internet chodzi wolniej niż na telefonie w GODZINACH POPOLUDNIOWYCH -.- godzina 15:00 mam ping w grach 10 000 stronki dalej mulą a o filmikach już nic nie mówię. Pierwsze 2 miesiace z aero2 miałem pingi 66 teraz pierwsze 2 sekundy mam 80+ i zaraz wskakuje 8000-10 000 Sad((((( Prosze pomóżcie bo nie wiem co moge zrobić szukam i nie moge nic na taki temat znalesć. W godz 18- 20 wiem ze zawsze wolno chodził ale o godz 15 ping 10 000 ? i tak mam już od 2 tygodni -.- Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 17:40
Post: #4
RE: Koniec tranfseru czy coś innego ?
1) na totalne przeciążenie BTSa nie ma żadnego rozwiązania - no ewentualnie modlić się o kolejny nadajnik w okolicy Big Grin
2) na lekko wysyconym BTSie możesz nieco zwiększyć swoje szanse używając anteny kierunkowej, ale zależy jaki masz sygnał obecnie (podaj wskazania z TNI i/lub MDMA to może się da oszacować czy ma to jakikolwiek sens)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 20:10
Post: #5
RE: Koniec tranfseru czy coś innego ?
A mi się wydaje, że to nie koniecznie musi być wina przeciążonego BTS'a. Skoro pingi są w granicach ~80 i po czasie skacze do 8-10k, poza tym stało się tak z dnia na dzień i jest od pewnego czasu, więc ja bym postawił na prace nad nadajnikiem, z którego autor tematu korzysta. Dobrze by było skontaktować się jakoś z biurem obsługi Aero2 i tam zapytać jak wygląda sytuacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 22:56
Post: #6
RE: Koniec tranfseru czy coś innego ?
Można im to najwyżej zgłosić. Pogadać - zapomnij, oni pewnie nie mają dostępu nawet do informacji z CZS (Centrum Zarządzanie Sieci).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz