[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kończy się darmowe LTE w RBM?
22-08-2018, 11:47
Post: #1
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Witam.
Jakiś czas temu (kilka dni Wink chciałem znów aktywować "darmowe LTE na 30dni" w RBM, ale zniknęła ta opcja z poziomu apki w smartfonie, na 24.play.pl jeszcze jest ta opcja widoczna, działa również szybki kod na tę okoliczność.
Czyżby szykowali się do wyłączenia tej promocji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 13:06
Post: #2
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Ja nadal widzę tę opcję w aplikacji i na stronie. Na pewno na właściwy numer patrzysz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 13:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2018 13:20 przez DjAbra.)
Post: #3
Kończy się darmowe LTE w RBM?
tak, przełączałem na inne numery i wracałem na swój i dalej mam to samo...
wyczyściłem dane aplikacji, zalogowałem się ponownie i dalej to samo, w aplikacji brak "darmowego LTE" a na stronie 24.play jest.
moja taryfa to "RBM na kartę 7 MNP"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 13:17
Post: #4
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Nie wiem, u mnie w apce nadal jest (a akurat parę dni temu ją zaktualizowałem), a możliwość sprawdzenia czy da się włączyć będę miał dopiero za parę dni.

Całkiem niedawno wprowadzono mniej czytelny layout w play24, więc może to skutek uboczny tych zmian?
Jakkolwiek nie można wykluczyć kolejnej zmiany oferty i likwidacji promocji DIL…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-08-2018, 23:04
Post: #5
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Przed chwilą włączyłem DIL z aplikacji (w najnowszej wersji) w ofercie "RMB na kartę 5"

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi szopen za tę wiadomość:
DjAbra (2018-08-23)
23-08-2018, 23:09
Post: #6
RE: Kończy się darmowe LTE w RBM?
u mnie dalej mobilna apka to samo czyli brak DIL'a.
ale zauważyłem jedno, na 24.play.pl widzę że mam taryfę "RBM na Karte 5", a apka mobilna pokazuje "RBM na kartę 7 MNP".
do BOKu wolę z tym nie dzwonić bo jeszcze stracę DIL'a Big Grin Angel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-08-2018, 09:22
Post: #7
RE: Kończy się darmowe LTE w RBM?
Też mam RBM na kartę 5, strona i aplikacja pokazują to samo. Dziś akurat mi się skończył DIL, na stronie włączyłem od razu na nowo. Strona pokazuje "w trakcie zmian", aplikacja "aktywny", poza tym wszystko działa normalnie.
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-08-2018, 14:34
Post: #8
Kończy się darmowe LTE w RBM?
U mnie na razie OK - aplikacja pokazuje obecność pakietu i dostępność też jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 12:06
Post: #9
RE: Kończy się darmowe LTE w RBM?
U mnie normalnie włączyłem ponownie w aplikacji, ale musiałem zrestartować router bo był brak usługi(zero zasięgu) po włączeniu DIL'a. Aplikację zaktualizowałem parę dni temu bo już nie wspierali i nie pozwalali na zalogowanie. Nie wiem czy to poprzednia czy jakaś wcześniejsza, bo aktualizuję wszystkie hurtem ręcznie co parę miesięcy.            
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 12:12
Post: #10
Kończy się darmowe LTE w RBM?
to ja w takim razie mam jakiś burdel u nich na koncie, bo nie mam tej pozycji. jw wspominałem na stronce pokazuje ze mam taryfę RBM5, a apka pokazuje RBMnK7 MNP. boję się że jak zadzwonię na BOK i spróbuję naprostować to to, to stracę DiL przez "przypadkową" zmianę taryfy, bo jedna z tych 2ch ma DIL, 2ga niet.
na razie zostawiam jak jest, bo może i na około, ale działa DIL Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 12:21
Post: #11
Kończy się darmowe LTE w RBM?
No z nimi to nigdy nie wiadomo. Np. poszedłem parę miesięcy przed zakończeniem abonamentu nie przedłużać umowy po okresie wymaganym. 10 razy tłumaczyłem, że nie chcę zrywać umowy tylko zakończyć po tych 24 mcach. Wszystko ok, ale dzwonię po paru dniach się upewnić, to konsultant mówi że coś jest nie tak i mam pójść i zrobić to jeszcze raz. Poszedłem raz jeszcze, ale do innego salonu w nadziei na większy profesjonalizm i mówię o co chodzi, a oni, że wszystko w porządku. Po jakimś miesiącu wyłączyli mi nr, a po kolejnych paru dzwoni do mnie windykator, że mam do zapłacenia pewną kwotę albo komornik. Niestety już ten świstek z rezygnacją zgubiłem i byłem zmuszony zapłacić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 21:30
Post: #12
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Jak rozpocząć przygodę z DIL , na blogu są instrukcje z 2016 roku .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 00:02
Post: #13
Kończy się darmowe LTE w RBM?
DjAbra napisał(a):RBMnK7 MNP. boję się że jak zadzwonię na BOK i spróbuję naprostować to to, to stracę DiL przez "przypadkową" zmianę taryfy, bo jedna z tych 2ch ma DIL, 2ga niet.
na razie zostawiam jak jest, bo może i na około, ale działa DIL Big Grin
Jeżeli to faktycznie RBM5, to w ramach sprzątania konta możesz powtórzyć operację migracji do Fakt i ponownie RBM5 - testowałem miesiąc temu i działało normalnie.
Ekonomista napisał(a):Po jakimś miesiącu wyłączyli mi nr, a po kolejnych paru dzwoni do mnie windykator, że mam do zapłacenia pewną kwotę albo komornik. Niestety już ten świstek z rezygnacją zgubiłem i byłem zmuszony zapłacić.
Ja jak jeszcze miałem abo to regularnie składałem wypowiedzenie "z końcem okresu umownego przeniesienie do usług na kartę" i zawsze stempel na kopii co złożyłem.
Jeżeli coś było niejasnego w kwestii tego końca umowy, to faktycznie mogą robić nadinterpretacje.
W razie wątpliwości zawsze możesz od nich wyciągnąć to co złożyłeś, bo to leci do DMSa (Document Management System) gdzie leżą skany wszystkiego co do nich poszło. A jak powiedzą, że nie, to nie zapłacisz, póki nie pokażą na jakiej podstawie wykonali operację. Miałem taką awanturę z NC+ i okazało się, że faktycznie jednego wypowiedzenia zapomniałem podpisać.
mshmaster napisał(a):Jak rozpocząć przygodę z DIL , na blogu są instrukcje z 2016 roku .
Może i jest z 2016, ale miesiąc temu testowałem i działa bez żadnych modyfikacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 10:37
Post: #14
Kończy się darmowe LTE w RBM?
jaki starter najlepiej kupić RBM Energy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 10:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2018 10:43 przez Ekonomista.)
Post: #15
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Dlaczego Energy?

Do DIL'a nie Energy. Szukasz z puszką w Żabkach jeśli jeszcze są. Albo na Allegro za parę dych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 12:22
Post: #16
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Dokładnie - "tylko nie energy" (choć być może nadal można dojść metodą wielokrotnych przeniesień między taryfami wewnątrz brandów Playa, ale finalnie to i tak będzie RBM5, a nie MNP7)

@mshmaster jeśli nie znajdziesz nigdzie - odezwij się na PW, chyba mam gdzieś jeszcze nieruszany starter (ale będzie już bez puszki, bo dawno wypiłem energetyka ;P)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 13:31
Post: #17
Kończy się darmowe LTE w RBM?
Można kupić RBM Energy i robić migrację ->Fakt->RBM5 - jak w artykule na blogu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 14:19
Post: #18
Kończy się darmowe LTE w RBM?
ten starter który ma @szopen jest tańszy w utrzymaniu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 14:47
Post: #19
Kończy się darmowe LTE w RBM?
A na RBM7 działa jeszcze DIL? takiej karty nie miałem, pamiętam, że na RBM6MNP (przenoszone z Faktu) już nie działa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 15:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2018 16:01 przez szopen.)
Post: #20
Kończy się darmowe LTE w RBM?
z tego co kojarzę DIL wycofano jakiś czas temu z MNP7, ale chyba można przejść z MNP7 do RBM5
(od czasu do czasu jednak ktoś w internecie się chwali 150dniami między doładowaniami, ale nie wiem czy to ocalałe MNP7 czy po prostu RBM I utrzymane do dziś - sam kiedyś miałem RBM I, ale nie była mi do niczego potrzebna przez jakieś 2 lata i została zdeaktywowana z braku doładowań, a obecnie jakoś jadę na RBM5 - miało to być rozwiązanie tymczasowe, ale to średnio zaledwie 17zł/m-c więc chyba nie jest jakimś ciosem finansowym Tongue)

@mshmaster szanse na nieaktywowaną kartę z RBM I są moim zdaniem zerowe (ważność najnowszych starterów upłynęła z 2 lata temu jak przypuszczam, nie sprawdziłem tego z braku dostatecznie starego nieaktywnego startera) oczywiście to co gdzieś mam, to współcześnie dostępny starter RBM 5
(kupiłem komuś, kto "miał panikę", a kupił w międzyczasie bez problemu w sklepie i nie poinformował mnie o tym)


te co są na znanym portalu aukcyjnym za to mają chore ceny (zapewne pochodzą z przeniesień, choć może faktycznie gdzieś się jeszcze uchowały oryginalne RBM I) i moim skromnym zdaniem nie ma sensu ich kupować (mogłyby się zwrócić przy ponad 2-letniej eksploatacji, ale przecież nikt nie zagwarantuje, że DIL będzie jeszcze działał 2 lata, skoro jest promocją "do odwołania")

przejrzałem oferty i sprzedają nawet zwykłe startery RBM z puszką za 75zł, a nawet za… 99zł Big Grin (biorąc pod uwagę koszt wysyłki i tak niezły zysk Tongue)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Starter Orange 5GB darmowe rozmowy itp. werrew 1 4 797 23-05-2012 19:22
Ostatni post: jakubd