[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kampania na Facebooku i innych
21-04-2012, 15:15
Post: #1
Kampania na Facebooku i innych
Myślałem kiedyś o zrobieniu jakiejś kampanii Internetowej, coś w stylu "Podłącz Babci Internet" Smile żeby informacja dotarła rozrywkowymi kanałami do jak najszerszej grupy ludzi.
Jak dobrze widać (wystarczy zobaczyć stronę jdtech na FB) nie znam się na promocji tego typu, ale chętnie bym czymś takim się zajął, bo na prawdę czasu coraz mniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-04-2012, 20:57
Post: #2
RE: Kampania na Facebooku i innych
a już idąc za ciosem stworzyłem i na Facebooku społeczność zapraszam do lajkowania jak będzie nas więcej to i może będzie miało to jakiś sens tutaj jest adres Smile http://www.facebook.com/bdiaero2
liczę ze teraz przestane być uwarzony za jakiegoś kapitalistycznego człowieka żadnego zysku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-04-2012, 21:44
Post: #3
RE: Kampania na Facebooku i innych
Jako logo proponuję użyć obrazu karty SIM Aero2, a nie modemu CS-15 Nokii Smile Albo chociaż składanki kilku obrazków.
Co do treści strony - trzeba przemyśleć, co by to miało być. Ja uważam, że spis najważniejszych informacji - 3-4 artykuły. Bo informacje są między innymi u mnie.
Ja też myślę o zrobieniu czegoś takiego, ale chcę to jakoś zrobić w postaci kompletnej kampanii informacyjnej.

PS: ja nie mam wątpliwości co do twoich intencji Smile Jedziesz i promujesz i niczym się nie przejmujesz - malkontenci się zawsze znajdą.
Jeżeli masz możliwość, staraj się śledzić jakoś statystyki działań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-04-2012, 22:43
Post: #4
RE: Kampania na Facebooku i innych
jak dodasz to do lubianych to mnie poinformuj to dam ci moderatora a potem już będzie się treści i wszystko tworzyło nie w jedna noc Rzym zbudowano, ale mam nadzieje ze w tydzień uda nam się jakoś to wypromować myślę czy może nie użyć jakoś "metro" do tego jakiś artykuł albo coś takiego... tylko ja nigdy poetą nie byłem ale to sie da jakoś załatwić moja polonistka zawsze uwarzyła ze potrafię przekonać ludzi do najgorszych rzeczy a to chyba dobrze świadczy ;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-04-2012, 23:06
Post: #5
RE: Kampania na Facebooku i innych
Nie ma to jak autoreklama Smile
Ja przed majówką nie będę miał czasu, żeby się ostro za to zabrać (zwłaszcza fejsbukowy jestem mało, ale jak widać używam). Artykuły w prasie się ukazują, brakuje jednak takich kompetentnych albo całkiem popularnych.
Za to jestem piszący namiętnie (ale gorzej z gadaniem, bo było słychać w radiu WNET Smile

Nazwa strony na FB też jest ważna - raczej coś w stylu darmowyinternetaero2, albo coś takiego - BDI mało mówi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-04-2012, 00:59
Post: #6
RE: Kampania na Facebooku i innych
bdiareo2 to tylko adres a gdy w klikamy w wyszukiwarce aero2 to od razu nas przekierowuje do tej pod stronki nie mogłem innego prostszego znalesc gdyż fb blokuje niektóre adresy z nieznanego mi powodu nawet te które nie są zarezerwowane przez nicSmile będzie dobrze wystarczy teraz rozpromowaćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz