[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
08-07-2014, 21:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 19:47 przez szopen.)
Post: #1
Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
Witam. Żonka potrzebuje internet na kartę z pakietem około 10gb na miesiąc. Prędkość neta max 5mbit wystarczy. Modem mamy, potrzebujemy tylko starter. Jaka korzystna ofertę możecie polecić. Pozdrawiam Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 21:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2014 23:56 przez szopen.)
Post: #2
RE: Internet na karte
6GB internetu w komórce za 6 zł w Orange na kartę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 22:03
Post: #3
RE: Internet na karte
Link nie działa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 23:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 01:26 przez szopen.)
Post: #4
Internet na karte
1) już działa - był źle wklejony (2xhttp) i poprawiłem, "internet już o tym huczy", więc w parę chwil można znaleźć inne źródła

2) promocja dotyczy tylko taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go (skróty do użycia w ewentualnej dyskusji Yes, One, POP i NOG)

3) regulamin (wewnętrzny tytuł dokumentu "Imię Nazwisko" świadczy o braku profesjonalizmu twórcy...)
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2...800113.pdf

4) odpowiedź jest nie na temat - to jest tylko wakacyjny pakiet, więc czekamy na rozwój dyskusji Big Grin bo moim zdaniem w taryfach prepaid nie ma ofert będących sprostać postawionym warunkom (czyli korzystnych) pozostaje abonament

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 23:59
Post: #5
Internet na karte
I mamy newsa na bloga Smile Już skrobię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 18:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 18:15 przez spag.)
Post: #6
Odp: Internet na karte
Mnie zaciekawił plus TYLKO ze względu na zasięg na wsi gdzie się wybieram http://media2.pl/telekomunikacja/112658-...=popularne
11GB za 50Pln to przyzwoicie powinno być. Może zawieje tam LTE (ach marzenia)
[Obrazek: 40141.jpg] a może nawet na szalik sie skuszę Big Grin

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 18:51
Post: #7
Internet na karte
Można szukać na Allegro karty Orange Free z pakietami http://allegro.pl/jedyna-taka-orange-fre...78793.html do rozważenia propozycja ..... POZDRAWIAM!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 08:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 10:33 przez szopen.)
Post: #8
Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
spag napisał(a):Mnie zaciekawił plus TYLKO ze względu na zasięg na wsi gdzie się wybieram [...]
ale to też tylko "wakacyjna" oferta ("podwójne GB" do 30 września, czyli korzystamy do końca października)

w opisanej wyżej wakacyjnej promo Orange 12GB to 12zł więc i tak wychodzi taniej niż 11GB przy doładowaniu za 50zł w Plusie
(no jeszcze trzeba pokombinować jaka musi być kwota doładowania, bo tu jakieś "niewymierne liczby" wychodzą)
i tak samo - nieprzekraczalny termin korzystania to końcówka października

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 09:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 09:11 przez spag.)
Post: #9
Odp: Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
(09-07-2014 18:14)spag napisał(a):  Mnie zaciekawił plus TYLKO ze względu na zasięg na wsi gdzie się wybieram
Pominałes ta resztę która dla mnie akurat ma znaczenie czyli zasięg wiec reszta ofert w zasadzie odpada. Kosztowo nie powala to widac od razu ale jak się nie ma co jest tansze to wybiera co jest, aero tam działa nawet znośnie ale przy paru urządzeniach może być gorzej z korzystaniem.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 09:20
Post: #10
Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
ależ ja to przeczytałem i doskonale zrozumiałem ;D że to kwestia zasięgu, "korzystność" jest kiepska,
ale przede wszystkim, nie jest to stała oferta tylko kolejna "oferta wakacyjna"

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 10:25 przez spag.)
Post: #11
Odp: RE: Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
(10-07-2014 09:20)szopen napisał(a):  ależ ja to przeczytałem i doskonale zrozumiałem ;D że to kwestia zasięgu, "korzystność" jest kiepska,
ale przede wszystkim, nie jest to stała oferta tylko kolejna "oferta wakacyjna"
Nie mówię że na stałe bo urlop nie trwa wiecznie Big Grin
Cytat: przy doładowaniu za 50zł w Plusie
(no jeszcze trzeba pokombinować jaka musi być kwota doładowania, bo tu jakieś "niewymierne liczby" wychodzą)
Nie ma tu niewymiernych liczb po prostu kwota doładowania pomnozona przez (1grosz za) 300kb daje xb a dodatkowe b to bonus i zaokrąglone do pelnej sumy. Bo to nie jest bonus ze kwota zostaje tylko korzystanie ściąga z kwoty głównej nie wiem tylko czy kolejność jest
1 bonus
2 kwota główna

Czy odwrotnie

Kwotę doładowań można użyć głos/sms/data



從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:52
Post: #12
Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
1) wydłużyłem cytat, z tego co napisałeś o Plusie, bo mi wykazałeś, że był za krótki

2) ale nie przeinaczaj moich wypowiedzi Big Grin
to dotyczyło Orange
szopen napisał(a):wychodzi taniej niż 11GB przy doładowaniu za 50zł w Plusie
i to też dotyczyło Orange choć może nie wyraziłem się jasno
szopen napisał(a):trzeba pokombinować jaka musi być kwota doładowania, bo tu jakieś "niewymierne liczby" wychodzą
w takim sensie, że Orange nie ma doładowań na dowolną kwotę np. 12zł, są do wyboru 5,10,25,40,50 itd ale przez to nie można mówić , że realny koszt n pakietów to n*6zł bo wypada różnie
(i to jest chyba jedyna siec z W4 w której nie można wybrać dowolnej kwoty doładowania oczywiście mieszczącej się w dopuszczalnym przedziale)

technikę obliczeń bonusów w Plusie znam (jest łudząco podobna do bonusów za doładowania w OFnK
chociaż w kwestii bonusów Plus kładzie na łopatki OFnK) i dlatego nie da się bezpośrednio porównać tych 2 promocji, bo działają na totalnie innych zasadach

mam wrażenie, że niepotrzebnie mielemy językami, bo w niczym to nie przybliża rozwiązania problemu watkotwórcy...

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-10-2015, 13:25
Post: #13
Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
Osobiście proponowałbym najpierw rozejrzeć się w jakiejś porównywarce cen. To co niektórzy operatorzy mają w swoich ofertach to jakaś masakra. W ten sposób będzie przynajmniej jakiś odsiew i będzie można wybrać to co interesuje nas najbardziej.
Przykład macie tutaj: http://www.finmarket.pl/internet-tv/internet
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-10-2015, 15:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2015 15:07 przez szopen.)
Post: #14
Internet na karte - jaka oferta z pakietem około 10GB/m-c?
przykro m i to pisać, ale twój post wygląda na zakamuflowany spam, ale nawet jeśli nim nie jest, to jest wspaniałym przykładem na "volkswagenizację" internetu, a porównywarek w szczególności

domyślne kryteria wyszukiwania typu "najczęściej wybierane" czy "największa trafność" to znakomity przykład manipulacji potencjalnymi klientami

o ile w przypadku ofert abonamentowych porównanie jest stosunkowo łatwe (a tylko takie są w w/w porównywarce), to porównywanie prepaidów to już w zasadzie harcdcore (o czym może świadczyć brak, nawet na portalach ściśle branżowych, pełnych zestawień faktycznie uwzględniających wszystkie aspekty stosowania różnych promocji czy pakietów )

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oferta dla centralki alarmowej Integra Robinson74 2 360 17-12-2023 02:11
Ostatni post: Robinson74
  Brak internetu w virgin mobile na kartę morfik 3 3 520 23-06-2021 11:56
Ostatni post: morfik
  Internet mobilny 100GB/2 m-ce/39 zł GigaHeyah tps4 1 1 858 22-10-2020 10:55
Ostatni post: jakubd
  Orange internet domowy 4G Lector 1 5 377 06-04-2020 20:07
Ostatni post: grzech1991
  Tania oferta pre-paid Yellow 49 15 771 27-02-2020 00:18
Ostatni post: Robinson74