[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gtalk i hangout
27-07-2013, 11:48
Post: #1
Gtalk i hangout
Jak ktoś ma Gtalk (lub talk) to lepiej NIE aktualizować do hangout dostaje się coś gorszego!!!!!

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 15:08
Post: #2
Gtalk i hangout
Smile
dawno się zaktualizował, potem jakoś wróciłem do Gtalka, potem superszpieg sam wyciął mi z moich urządzeń Gtalka... i musiałem już ręcznie sobie te poj* Hangouty zainstalować...
dobrze, że już podwójnych powiadomień nie dostaję (po pierwszej aktualizacji mimo niby zastąpienia Gtalk powiadomienia i konwersacje działały i na Hangoouts i na Gtalk, którego nie było Smile )

pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 15:53
Post: #3
Odp: Gtalk i hangout
A jak ci sie udało wrócić? Bo mam na s3 te hangouty i mnie wk...a bo tam nie ma statusu kontaktów i moim zdaniem działa wolniej niz Gtalk

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 16:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 16:07 przez pawelarc.)
Post: #4
RE: Gtalk i hangout
teraz już zablokowany jest powrót bo niby poprawili Hangouty...
apka jest idiotyczna niestety i wygląda na to, że wywalili w Google możliwość wyszukania instalki talków Smile

pzdr
pawelarc
(spróbuj http://download.ru/products/google-talk... działa!)
ostatnia zakładka od lewej... jakbyś miał językowe problemy Smile )
P.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-11-2013, 23:25
Post: #5
RE: Gtalk i hangout
Hej,

może umiecie mi podpowiedzieć jak ogarnąć tego hangout'a?

Kilka miesięcy nie miałam androida ( bo mi skradziono), a teraz od razu konfigurując telefon pojawił mi się ten hangout.

- Nie wiem jak wstawić aktualny opis - mój własny opis a nie buźka opisująca mój nastrój,
- Jak zobaczyć tych którzy faktycznie właśnie w danej chwili korzystają z tego kominikatora ( na talku były pomarańczowe kropki jak ktoś był zalogowany ale był "bezczynny", )
- jak stać się "niewidocznym" - próbowałam to zrobić na gmailu na kompie, albo na google+, ale na tym pierwszym pojawia mi się komunikat, że jestem zalogowana z urządzenia, które nie ma możliwości ustawienia statusu " niewidoczny",
- i jeszcze jedno, próbując odkryć możliwości, ukryłam kontakt do mojej kumpeli i nie jest on już widoczny na liście (jak ja wyszukam wpisując imię i nazwisko to jest, ale już nie jest od razu widoczny) jak przywrócić do listy kontakt który uprzednio został ukryty?

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam,

Diana
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 09:57
Post: #6
Odp: Gtalk i hangout
Ja się przesiadłem na whatsapp

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 14:07
Post: #7
RE: Gtalk i hangout
ja WhatsApp równolegle używam Smile
pzdr
pawelarc

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk 4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 19:17
Post: #8
Gtalk i hangout
Nigdy nie sprawdzałem, to klient hangout? Z tego co wiem, nie działa na ART - to dla mnie dyskwalifikacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 20:35
Post: #9
RE: Gtalk i hangout
nie, WhatsApp to samodzielna apka, poza Pl superpopularna!

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 20:35
Post: #10
RE: Gtalk i hangout
Dzięki za podpowiedzi, z whatsappa też już korzystam, ale lubiłam talka, bo był i na kompie i na tel.
Ten hangout mi jakoś nie podchodzi, moze dlatego że nie ma starych udogodnień, albo nie umiem do nich dotrzeć Wink
Zainstalowałam natomiast facebookowego messenger'a i powiem że :dymki" mi przypadły du gustu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 09:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2013 09:39 przez spag.)
Post: #11
Odp: Gtalk i hangout
Hangout to naprawdę syf , w stosunku do funkcji które były chyba najważniejsze w talku czyli status osoby, bo to jest ważniejsze niż możliwość wysłania zdjęcia w oknie rozmowy (co whatsapp ma tez)
Teraz musze pilnować żeby nie dać aktualizuj wszystko bo mi zamiast talk widnieje hangout
Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 11:38
Post: #12
Gtalk i hangout
Mi wystarczy jednak messenger albo sam FB. Większa baza kontaktów. Druga sprawa, że GG już nikt nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 14:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2013 14:54 przez spag.)
Post: #13
Odp: Gtalk i hangout
Co do GG to zdziwilbys się chociaż jest to mniej osób niż whatsapp czy talk który jest związany z kontem Google.
Na komórce gg jest jeszcze ok ale na kompie to co chwile reklamy i to jest dopiero wnerwiajace. Szkoda ze spik wyłączony Angry był to chyba najlepszy komunikator zero reklam

Coś się chyba zmieniło w nowym hangoucie (poza możliwością wysyłania SMS/mms z hangouta) widziałem jakies opcje statusowe i ma sie wyswietlac status na jakim urządzeniu jest aktywny użytkownik tylko pewnie musi mieć hangout a nie talk Undecided

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 14:59
Post: #14
RE: Gtalk i hangout
ja czekam na WTW androidowego (od dawna w zapowiedziach...)
wersja windowsowa jest świetna, daje radę ze wszystkim Smile (u mnie obsługa 2xgmail, 2xfb, skype, gg i parę innych zapomnianych kont!)

pzdr
pawelarc


Sent from my GT-P1000 using Tapatalk 4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 15:36
Post: #15
RE: Gtalk i hangout
Z tym GG to chodziło mi o protokół a nie koniecznie klienta - ja używam AQQ na PC - ale bardziej z przyzwyczajenia niż do komunikacji.

WTW miałem, duże możliwości ale trzeba samemu się tym bawić

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 17:54
Post: #16
Gtalk i hangout
a ja uwielbiam grzebać w sofcie... a takim wyzwaniem jest wtw

wracając do tematu, diana_86 wróć do gtalka! kłopot z głowy...

pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 15:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 15:52 przez diana_86.)
Post: #17
RE: Gtalk i hangout
Dokładnie, status osoby był bardzo istotny, dzięki temu wiedziałam np., że mogę z kimś właśnie popisać, a nie że tylko ma tel. w sieci, a np. teraz jest zajęty.

Gdyby ktoś znalazł opcję w hangout'cie, że jest taka opcja będę wdzięczna za info.

Pozdrawiam,
Diana

(24-11-2013 09:34)spag napisał(a):  Hangout to naprawdę syf , w stosunku do funkcji które były chyba najważniejsze w talku czyli status osoby, bo to jest ważniejsze niż możliwość wysłania zdjęcia w oknie rozmowy (co whatsapp ma tez)
Teraz musze pilnować żeby nie dać aktualizuj wszystko bo mi zamiast talk widnieje hangout
Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2

Na to wygląda, że trzeba tak zrobić.

Pozdrawiam,
Diana

(24-11-2013 17:54)pawelarc napisał(a):  a ja uwielbiam grzebać w sofcie... a takim wyzwaniem jest wtw

wracając do tematu, diana_86 wróć do gtalka! kłopot z głowy...

pzdr
pawelarc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 19:37
Post: #18
Gtalk i hangout
Hej

Też miałem problem z Hangout'em. Na moim nowo zakupionym tablecie nie było ani Talk'a ani Hangout'a. W sklepie Google Play Talk'a nie uświadczysz, zainstalowałem Hangout'a i dramat. Zielone kropki przy kontaktach, które w Talk,u były pomarańczowe, brak możliwości zmiany swojego statusu (zielony, pomarańczowy itp.), opisu, sortowania kontaktów. Nie widzisz kto jest dostępny, kto jest offline, kto jest online ale ma wygaszony ekran. Dramat. Dodatkowo jak przytrzymasz dłużej kontakt to pojawia się opcja 'ukryj kontakt' - jak go ukryjesz to czynności tej nie można cofnąć.

Poszukałem w sieci aplikacji Talk na Androida, aby zainstalować go z poziomu menedżera plików i udało się. Pobrałem Google Talk 4.1.2-509230 (330).apk. W ustawieniach tabletu zezwoliłem na instalowanie aplikacji z innych źródeł i Talk'a zainstalowałem, po wcześniejszym odinstalowaniu Hangout,a.

Talk śmiga aż miło. Wszystkich zainteresowanych, chcących mieć Talk,a zamiast Hangout'a zapraszam do wysłania e-mail'a do mnie a w odpowiedzi prześlę aplikację w załączniku lub zapraszam na chomika ThePioBla, gdzie też postaram się zamieścić aplikację w folderze Programy.

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz