[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
24-02-2012, 03:34
Post: #1
FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
Czy też mieliście taki problem, że po zamówieniu karty FreeM wybraliście metodę odbioru przez paczkomat, a po przybyciu do automatu owszem drzwiczki się otworzyły, ale.... w środku było pusto?
Troszkę mnie to wkurzyło - specjalnie zrobiłem sobie nocny objazd miasta, żeby załatwić kilka kodów na potrzeby wątku wymiany kodów, a tu klops.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 12:58
Post: #2
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
Pustej skrzynki nie mialem, ale mialem inne przypadki.
1. Zamowilem karte, wybralem paczkomat, dotarlem do niego, wpisuje kod, a tu informacja, ze nic na mnie nie czeka.
2. Podczas zamawiania karty wybieram paczkomat blisko miejsca gdzie mieszkam, system zglasza blad i nie wysyla SMSa z kodem do paczkomatu, a kod polecajacy jest juz wykorzystany.
Na szczescie mialem 2 kod polecajacy ktorego uzylem wybierajac 2 paczkomat. Tym razem OK, a czy cos w nim lezy, sprawdze jak bede mial okazje do niego podjechac.
Jezeli paczkomat nie bedzie pusty, udostepnie 5 kodow chetnym.

Ogolnie operator nie wzbudza zaufania i raczej nie zaryzykowal bym wybrania go jako glownego numeru.
Problemy z aktywacja numeru otrzymanego poczta to kolejny problem, z ktorym sie spotkalem. Niestety interwencje mailowe nic nie pomogly.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 16:04
Post: #3
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
Odebralem karte. Wynika z tego, ze inpost nie obsluguje prawidlowo wszystkich paczkomatow i mimo, ze najblizszy mam w odleglosci kilkuset metrow, musze jezdzic na drugi koniec miasta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 22:43
Post: #4
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
Nie odebralem jeszcze karty freeM z paczkomatu a wykonalem juz cztery proby raz otworzyl sie mnie paczkomat karty nie bylo w nim a w pozostalych przypadkach system zglaszal blad i nie wysylal SMS.Do tej pory mam karte SIM przeslana z freeM ale nie aktywna /czesc kodow polecajacych odzyskalem po interwencji mailowej kontakt@freem.pl /.Ostatnio wybralem opcje wysylki na adres zamieszkania i moze uda sie przejac karte i aktywowac ja.Dostalem kod polecajacy od "jakubd" ale jest zmarnowany /brak aktywacji karty SIM/ wysle ja do freeM celem rozwiazania problemu.Dwa kody polecajace kupilem na ALLEGRO po 4.99 /wiarygodne/ to chyba przesada do czego doprowadzila mnie chec zdobycia karty.Aktywne karty SIM freeM mozna tam kupic po 15.99.Pamietam o udostepnieniu paru kodow ale czekam....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 22:51
Post: #5
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
No bez jaj, już ktoś na tym zarabia? Te karty i kody są (miały być?) za darmo!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 23:14
Post: #6
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
(24-02-2012 22:51)jakubd napisał(a):  No bez jaj, już ktoś na tym zarabia? Te karty i kody są (miały być?) za darmo!

musi byc bardzo zle, skoro ludzie znizaja sie do taklich sposobow na zarabianie Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 13:01
Post: #7
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
Sam udostępniłem kody pięciu osobom na forum i nawet pisałem, że mogą zostać one niestety odsprzedane...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 13:05
Post: #8
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
Szkoda, że nie da się tego jako zautomatyzować - jakby wisiało kilkaset kodów cały czas, to by się interes skończył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 14:04
Post: #9
RE: FreeM i paczkomaty InPost - puste skrzynki
Skonczy sie tym, ze we wszytkich krajach na okolo nas, bedze mozna dostawac rozne probki i startery za darmo, a jedynie w Polsce wszytko bedzie platne.
Kiedys zamawialem czesci elektroniczne jako probki.
Bardzo fajna sprawa, bo mozna bylo zapoznac sie oferta danego producenta, przetestowac dzialanie jego wyrobow, a pozniej kupic uklady ktore chcemy wykorzystac do produkcji jakiegos urzadzenia.("nie kupujac kota w worku")
Niestety cwaniaki zamawiali darmowe probki, po czym sprzedawali je w hurtowych ilosciach na allegro.
W tej chwili darmowe probki nadal istnieja, ale po wpisaniu kraju wysylki otrzymuje sie informacje, ze do "tego" kraju probek nie wysylaja.
No coz, sami sobie wypracowujemy opinie, a pozniej sie dziwimy jak nas postrzegaja za granica..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FreeM - mieli wyłączyć, ale... jakubd 1 4 409 12-08-2012 21:54
Ostatni post: zurich
  zdecydowanie nie freeM szopen 16 12 840 02-05-2012 16:05
Ostatni post: szopen
  Wymiana kodów polecających FreeM - reloaded jakubd 33 29 495 02-05-2012 13:38
Ostatni post: swiftgeek
  [split] FreeM reloaded - nieznany błąd wysyłki kodów Steaven 3 4 067 08-03-2012 18:15
Ostatni post: szopen
  [split] FreeM - reloaded sprawy pozostałe szopen 5 5 632 23-02-2012 00:57
Ostatni post: jakubd