[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Easy Box od Vodafone z OpenWRT
18-04-2020, 17:42
Post: #1
Easy Box od Vodafone z OpenWRT
https://allegro.pl/oferta/repeater-3xusb...tm_source=

sprzet z linku na allegro. Koleś zamontowal tu OpenWrt. Mial ktoś takie cudo? zastanawiam się nad tym żeby zrobić równoległy router do tego co dostanę od operatora, żeby spiąć go z innymi urządzeniami niż laptopy moje, dzieci etc. chce zeby tam.były zalogowane kamery i rPi z hass.io z tego co.koles pisze w aukcji jest możliwość wpiecia modmeu wiec w razie awarii netu, podgląd kamer będzie zapewniony przez LTE. szopen jaka twoja opinia?

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-04-2020, 18:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2020 18:17 przez szopen.)
Post: #2
Easy Box od Vodafone z OpenWRT
Daj spokój
1) to zabytek klasy zerowej Tongue
2) z tego co pamiętam openwrt na tym sprzęcie to naprawdę rzeźba - nietypowy chipset, bo to przecież modem-router DSL, nie wiem na ile zęby zjadłeś na openwrt, ale GUI to się raczej nie spodziewam (są na niego aktualne wersje openwrt, ale tam jest bodajże tylko 4MB flasha)
edit: nie doczytałem opisu - skoro zarządzanie przez przeglądarkę to i jakieś GUI jest, szkoda tylko, że sprzedający się nie wysilił na jakiekolwiek screenshoty (jakoś tak bogate opcje mi się nie kleją z 4MB flasha - opis pachnie marketingiem na kilometr, nie chce mi się kopać w komentarzach, bo ludzie ostatnimi czasy nie wysilają się nawet na 2 słowa, ale podejrzewam klika możliwych scenariuszy - albo archaiczna wersja systemu, albo są możliwe tylko opcje jak w tytule = repeater, ale na co komu repeater? a ewentualna reszta jak sobie sam doinstalujesz, o ile miejsca nie braknie)

Nie wiem jakie masz realne potrzeby (ile portów, USB itd.), ale być może w przepastnych szufladach bym wygrzebał coś bardziej sensownego (jakkolwiek nie obiecuję, to chyba wala się tam reanimowany tplink tl-wr710 w wersji z 8MB, więc jeśli go znajdę i jest zdatny do użytku to jest w cenie przesyłki Tongue).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz