[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
23-09-2013, 08:46
Post: #1
Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
Według tego linku kapec ma być w I kw 2014
http://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomun...anych.html

Jak dla mnie bujda na resorach, jak cała Gazeta Prawna(odnotowałem tylko ze się artykuł pojawił). Mało szczegółów tylko coś co już kiedyś ktoś wspomniał, przy takiej informacji powinien być głos kogoś z Aero wiec nie traktuje tego poważnie przynajmniej na razie.

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 16:18
Post: #2
RE: Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,14...borcza_biz no to się zaczęło

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 09:11
Post: #3
Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
Na FB napisałem - może i nie bujda na resorach, ale zero, dokładnie ZERO konkretów. Być może nawet opierali się na moim artykule:
http://jdtech.pl/2013/05/captcha-w-aero2...slamy.html
Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 13:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 13:35 przez aero2.)
Post: #4
RE: Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
Dziś informacje GP powtarzają inne media:

Cytat:Jak informuje "Dziennik Gazeta Prawna", w przyszłym roku ma się to zmienić. Po godzinie korzystania z internetu użytkownik będzie musiał wejść na stronę operatora i wpisać tam specjalny, składający się z dwóch słów kod wyświetlany na ekranie w postaci obrazka.
Jak tłumaczy spółka, ograniczenie ma przede wszystkim uderzyć w tych użytkowników, którzy pobierają bardzo duże ilości danych, przez co utrudniają dostęp do sieci innym.

Dotychczas np. rozmawiając przez Skype, gdy mijało 60 minut, była krótka przerwa, automat łączył się i miałem połączenie. Jak wprowadzą logowanie sie na ich stronie i potwierdzanie wpisywaniem słów:

[Obrazek: CAPTCHA_example.jpg]

To do ponownego wznowienie połączenia, zamie to co najmniej 5 minut...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 15:06
Post: #5
Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
Ale te media powtarzają to za DGP, a nie sprawdzają we własnym zakresie, czyli... nic nowego ponad to, co napisałem już.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 16:32
Post: #6
RE: Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
(24-09-2013 15:06)jakubd napisał(a):  Ale te media powtarzają to za DGP, a nie sprawdzają we własnym zakresie, czyli... nic nowego ponad to, co napisałem już.

A termin był znany?
I kwartał 2014 r.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 16:52
Post: #7
Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
Tak, wtedy był podawany... czerwiec 2013 oraz początek drugiej połowy 2013.
Dlatego średnio mnie te terminy wciągają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 14:43
Post: #8
RE: Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
W kolejnych artykułach, już bez powoływania się na GP, mówi się o wprowadzeniu zmian w dostępie do Aero2 link
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 15:30
Post: #9
Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
Ale nadal ze znakiem zapytania na końcu nagłówka w większości artykułów, więc myślę, że to zwyczajna plotka rozchodząca się wirusowo. Zaczął telepolis, przeszła burza przez fora dotyczące aero2, potem temat ucichł i co jakiś czas jest odkopywany. No ale zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 15:43
Post: #10
Odp: RE: Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
(26-09-2013 14:43)aero2 napisał(a):  W kolejnych artykułach, już bez powoływania się na GP, mówi się o wprowadzeniu zmian w dostępie do Aero2 link

Skusilem się żeby poczytać komentarze pod tym artykułem, praktycznie utyskiwanie bez żadnych merytorycznych stwierdzeń, czasem zabawne " Używam tego do nawigacji w tablecie. MUSI mieć stałe połączenie. Miesięczny transfer to kilka Mb. Pomysł idiotyczny, bo jak mi podczas jazdy po Warszawie wyłączy transfer, to się zgubię. W takim przypadku AERO można sobie wsadzić w....buty. Brednie jakie piszą są tak piramidalne, ze trudno dyskutować. Przecież nikt normalny nie ściąga tym filmów bo transfer jest niższy niż w dawnych modemach telefonicznych. "
Normalnie ręce opadają, gość powinien kupić sobie mapę po prostu. A wracając to uważam że na razie strachy na lachy

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 21:29
Post: #11
Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
Bo to dziecko neostrady, dla niego ostatni modem telefoniczny to ten z ADSL 2mbps Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 19:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 20:50 przez spag.)
Post: #12
Odp: RE: Odp: Dziś w Gazecie prawnej o kapciu
(26-09-2013 15:43)spag napisał(a):  Przecież nikt normalny nie ściąga tym filmów bo transfer jest niższy niż w dawnych modemach telefonicznych. 

Coś Ci się pomyliło. W modemach analogowych przepustowość to 56 kbps czyli prawie 10 razy mniejsza niż w Aero2.
I sam przy tej prędkości korzystałem z Napstera :-)
A jeśli chodzi o nawigację to są aplikacje które potrzebują transferu.



Wysłane z: / Sent from: ZTE v970 przy użyciu: / using: Tapatalk, Swype, Aero2
Od Spag: przy cytowaniu postu rob to dokładnie bo wyciales fragment i wygląda to jak moje słowa a to jest cytat z komentarza pod jednym z artykułów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz