[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe konto bankowe
23-02-2019, 15:06
Post: #61
RE: Darmowe konto bankowe
tps4 napisał(a):A skąd ta tajemna wiedza, że ja nie korzystam? Ze szklanej kuli, czy z tego że sam masz błędne przekonanie ? Otóż ja korzystam w co najmniej 4 bankach i w każdym da się nr telefonu wybrać z kontaktów ale i wpisać z ręki.

Tak się kończy próba:    

Po kliknięciu może wysłać szablon:"Cześć!
Chcesz otrzymywać natychmiastowe przelewy wysyłane na numer telefonu? Zarejestruj w swojej aplikacji bankowej numer do odbierania przelewów BLIK na telefon!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-02-2019, 15:23
Post: #62
Darmowe konto bankowe
A w mBanku i ING da się - vide opis na poprzedniej stronie, w Santander nie sprawdzałem czy wyjdzie, ale pole do wpisania numeru jest.. Mało tego - ja kiedyś wysłałem pomyłkowo na inny numer niż chciałem - kwota została zablokowana na szczęście, bo telefon nie był w bazie blik i musiałem składać reklamację.
Tak, że 1 bank to nie wyrocznia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-02-2019, 15:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2019 15:38 przez Ekonomista.)
Post: #63
Darmowe konto bankowe
tps4 napisał(a):A w mBanku i ING da się
tps4 napisał(a):Tak, że 1 bank to nie wyrocznia.
2 też.

Poza tym sens wysyłania komuś linka do strony, gdzie będzie mógł podać nr rachunku i czekać np. dzień roboczy na przelew jest nikły.

Już lepiej wysłać mu zwykły przelew, chyba, że jesteśmy, jak piszesz w ING, a odbierający jest w mbanku, to jeśli miałby to być przelew wewnętrzny to byłoby szybciej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-02-2019, 16:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2019 16:42 przez szopen.)
Post: #64
Darmowe konto bankowe
tps4 napisał(a):I dodam, że mam to sprawdzone organoleptycznie bo sam sobie taki przelew robiłem.
to się coś zmieniło na lepsze, bo ja dostałem kiedyś z*ebkę od kolegi, któremu zamiast przelewu przyszedł SMS z linkiem prowadzącym do... zakładania konta w banku

Ekonomista napisał(a):Poza tym sens wysyłania komuś linka do strony, gdzie będzie mógł podać nr rachunku i czekać np. dzień roboczy na przelew jest nikły.
No cóż być może to był właśnie taki link? - taka jest wiedza niektórych ludzi Big Grin

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-02-2019, 17:44
Post: #65
RE: Darmowe konto bankowe
A co z tym SKype jw.
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 09:03
Post: #66
RE: Darmowe konto bankowe
Takie to niepopularne było już w 2017?
https://www.comperia.pl/artykuly/o_karta...le-ub.html
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 10:44
Post: #67
Darmowe konto bankowe
No i dobrze, bo trzeba było specjalnie podpisać umowę na abo w T-Mobile. Teraz wystarczy jeden z wielu banków i Google Pay oraz telefon z NFC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 14:07
Post: #68
RE: Darmowe konto bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe (tragiczny BOK nawet na facebook)
Millenium - (nie wiedziałem że tak stary, na gruncie banku z udziałami PZPR)
EnveloBank - odłam Bank Pocztowy (słabo kojarzony niskie recenzje?) zagadka.

Te trzy na dzisiaj.
Jak zresztą nie wiem, warto chyba czytać opinie ludzi https://www.tanie-konto.pl/
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 14:16
Post: #69
Darmowe konto bankowe
whiteindian napisał(a):T-Mobile Usługi Bankowe (tragiczny BOK nawet na facebook)
Millenium - (nie wiedziałem że tak stary, na gruncie banku z udziałami PZPR)
EnveloBank - odłam Bank Pocztowy (słabo kojarzony niskie recenzje?) zagadka.
Co do TMUB już się zgrubnie poprawiło, ale ogólnie za bardzo się z tego nie korzysta. Reszta: Jakie to ma znaczenie?


whiteindian napisał(a):Jak zresztą nie wiem, warto chyba czytać opinie ludzi https://www.tanie-konto.pl/

Po co? Zawsze znajdzie się niezadowolony klient (nie mówię, że akurat nie miał by do tego podstaw). Załóż konto, skorzystaj z promo, jak będzie Ci źle to zamknij.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 16:18
Post: #70
RE: Darmowe konto bankowe
Po to, że te opinie są pod względem zastosowań, np. w T-M komuś wypłątę z bankomatu księgowali tak, bo wg regulaminu to 14 dni. Więc zapłacił, a sądził że ma za darmo. Zresztą o czym mowa, w T-M feemium 3 wypłąty są darmowe eeee.
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2019, 16:38
Post: #71
Darmowe konto bankowe
whiteindian napisał(a):T-M feemium 3 wypłąty są darmowe eeee.

To jeszcze luzik, Tongue bo masz Blika, ale jedna wpłata to przegięcie. Jak zakładałem było bez limitu i jedno i drugie plus 10 przelewów "natychmiastowych" plus 25 zł zwrotu za zakupy praktycznie, a z każdą zmianą regulaminów oferta jest gorsza, szczególnie gorzej zaczęło się chyba od zmiany nazwy konta na "freemium" z możliwością przejścia na "premium", czytaj: albo robisz zakupy za minimum 500zł, i masz na niemal starych warunkach albo płać prowizję za konto premium, ew. zostań z "freemium" czyli płać za wpłaty, wypłaty i 0 cashbacku. Potem jeszcze dorzucili warunek posiadania jakiejkolwiek "usługi" kredytowej dla zachowania cashbacku w koncie "premium". Ale tak jest z każdym bankiem: zaczynają "z wysokiego c", żeby nagrabić sobie klientów, którzy kończą po paru latach głeboko w "d..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa Ekonomista 23 14 912 03-03-2019 15:47
Ostatni post: Ekonomista
  Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe , Usługa telekomunikacyjna spag 2 5 174 06-06-2016 15:14
Ostatni post: szopen
  Konto Paysafecard Steaven 5 9 107 14-12-2014 21:22
Ostatni post: Steaven