[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe konto bankowe
09-03-2016, 15:27
Post: #1
Darmowe konto bankowe
Zastanawiam się nad smart bank macie jakieś doświadczenia z tym bankiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 16:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2016 16:36 przez szopen.)
Post: #2
Darmowe konto bankowe
poczytaj komentarze choćby tam
http://bankowe-konta.info/konto/smart/

przykład, który mnie przekonuje na NIE:

Cytat:Plusy i minusy

Plus właściwie jest tylko 1 czyli to, że konto jest w 99% darmowe

minusy:
- ciągłe problemy z logowaniem
- brak dodatkowych zabezpieczeń podczas logowania (strona loginu nie jest oddzielona od hasła / nie ma obrazka, brak losowych okienek na litery/cyfry hasła, brak wirtualnej klawiatury etc)
- brak szybkich przelewów
- długi czas oczekiwania standardowych przelewów
- po zalogowaniu się menu/strony konta są nieprzejrzyste, wyglądają jakby je robił 10-latek
- brak wpłatomatów



jeśli porównujesz konta banków to się pochwal wynikami

gdybyś znalazł konto z darmowym tokenem to by było coś, bo zabezpieczenia banków ostatnimi czasy wołają o pomstę do nieba

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 19:55
Post: #3
Darmowe konto bankowe
Chyba tylko smart bank jest w pełni darmowy ponoc bzwbk ma jakas promocje ograniczona czasowo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 21:39
Post: #4
Darmowe konto bankowe
1) jak się dokładniej przyjrzysz, to jednak nie jest w pełni darmowy

2) o dziwo w innych bankach można uniknąć płacenia prowizji, choć zazwyczaj wymaga to spełnienia jakichś warunków (np. regularne dochody o określonej wysokości, używanie karty płatniczej co najmniej na jakąś kwotę lub ilość użyć ma miesiąc itd.)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 23:43
Post: #5
Darmowe konto bankowe
MillenniumBank konto 360st co miesięczny przychód gotówki w kwocie 1000zł i jedna transakcja zakupu kartą w miesiącu -konto za darmo bez opłat.Strona konta bardzo przejrzysta- bezpieczenstwo logowania numer klienta -potem hasło cyfrowe -potem wybrane cyfry z numeru PESEL.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 23:48
Post: #6
RE: Darmowe konto bankowe
Zalezy jakimi środkami dysponujesz, sa banki bez prowizji za wyplaty z bankomatów na calym świecie, przelewy za darmo prowadzenie za darmo karta za.darmo. etc. Szkoda ze malo oddziałów ale to inna sprawa i w duzych miastach

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 09:34
Post: #7
Darmowe konto bankowe
Ja miałem lub mam konta w większości dużych banków komercyjnych (tylko w bankach spółdzielczych nie zakładałem, poza tym ich jest kilkaset Smile
Mam także konto w Smart, bo mieli najlepszą ofertę oprocentowania dla koncie lokatowym typu avista.

Moje uwagi:
1. Interfejs dość dziki i zakręcony, ale działa sprawnie i ma swoją logikę (ale dla mnie nic nie przebije starego interfejsu mBanku - to był najlepszy system bankowy w historii póki co - sama treść, żadnych bzdur i niepotrzebnych wodotrysków).
2. Zakładałem okno przez aplikację dla androida (lubię testować takie wynalazki) - zadziałało nieźle i wszystko jest jak trzeba.
3. Aplikacja jest ciężka i powoli startuje, ale działa potem dobrze, choć faktycznie niektóre wersje miały problemy ze stabilnością.

O bezpieczeństwie się nie wypowiadam, bo 99% problemów to wina użytkowników, a nie banków. Jak ktoś chce, żeby go okraść, to i w oddziale go okradną Smile Żadnych podstawowych problemów nie mają pod względem zabezpieczeń. Nie cierpię haseł maskowanych i cieszę się, że tego nie wymuszają.

Nie korzystam z codziennych płatności w tym banku, więc nie wypowiem się co do stabilności ich systemu głównego, ale nie spodziewam się problemów.

Co mnie przekonało? Wtedy osoba szefa, który stworzył mBank i jego potęgę. Tak, to ten sam gość. Oprocentowanie i chęć zabawy w takie bajery, jak logowanie i sterowanie aplikacją mobilną głosem. Byli pierwsi.

Teraz doszły takie rzeczy, jak tanie/darmowe konta i karty walutowe, co mi się podoba, choć jeszcze nie korzystałem (ciągle bazą walutową jest tutaj dla mnie BZWBK).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 11:30
Post: #8
Darmowe konto bankowe
Miałem mbank, wszystko za darmo. Ale wprowadzili opłatę za kartę. Pojawił się na rynku alior sync. Bank świetny, nie trzeba było nawet wychodzić z domu aby się skontakować. Darmowe przelewy ekspresowe. To czego oczekiwałem.

W dodatku powiadomienia na e-mail natychmiastowe, i cash-back.

Niestety, zmniejszyli prowizję za karty a oni się przerodzili w t-mobile. Nie spodobało mi się to, dorzucili opłatę za kartę i w tym momencie stwierdziłem dosyć. Wróciłem do mbanku, oferta przy wpłacie min. 1000 zł miesięcznie na konto - wszystko za darmo. Karty, przelewy. Lepsza oferta niż w t-mobile.

Z t-mobile był nawet problem z rezygnacją z konta, czekałem kupę czasu... Miło jedynie wspominam doradcę, który dzwonił do mnie co 3 miesiące z zapytaniem czy jestem zadowolony z konta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 13:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2016 12:22 przez mshmaster.)
Post: #9
Darmowe konto bankowe
na internecie jest pełno negatywnego piaru jeśli chodzi o smart bank ,ale czy aby na pewno jest tak źle

swoją drogą konto zakładane przez internet powinno mieć możliwość zamknięcia przez internet
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-03-2016, 12:22
Post: #10
Darmowe konto bankowe
@ jakub

czy każdy przelew jest potwierdzany sms

czy da się zmienić dowód osobisty przez stronę internetową
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-03-2016, 18:52
Post: #11
Darmowe konto bankowe
1. Jak w każdym banku - każdy "niebezpieczny" - na konta nie zatwierdzone jako bezpieczne/własne
2. Nie mam pojęcia, nie próbowałem tego zrobić - używam tylko aplikacji mobilnej. Zadzwoń na infolinię i zapytaj Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 16:49
Post: #12
RE: Darmowe konto bankowe
Dodam swoje 3 grosze.
Jeśli szukamy darmowego konta (prowadzenie, karta, bankomaty), w dużym banku ze sporą liczbą placówek to BZ WBK jest na ten moment rozsądnym wyborem.
Próbują przegonić pod względem liczby rachunków mBank i Pekao SA. Do pierwszego PKO BP trochę im za daleko.
BZ daje więc bezpłatną kartę i konto do połowy 2017 r. Tylko ważne, że trzeba wniosek złożyć przez internet. W placówkach nie ma tej promocji.
Dodatkowo (do 17 kwietnia) dają 20 zł za wykonanie 3 transakcji BLIKiem na min. 30 zł (patrz: regulamin promocji 20 zł za płatności BLIK w BZWBK).
Także dla obecnych klientów.

Jeśli może być bank bez placówek to Smart jest ok. Ma kilka ułomności wieku dziecięcego, w tym braki w interfejsie.
Ale większość ludzi nie szuka wodotrysków.
Jest za to duża szansa, ze nie wprowadzą opłat, bo dla takiego (niszowego) banku, byłby to za duży cios wizerunkowy.
Dla porównania mBank wprowadził u siebie opłaty dopiero po ponad 10 latach. Ale to także inne czasy były ... Smile
Jakby co, to w SMART łatwo zamknąć konto - dzwoniąc na infolinię lub mailem skan wypowiedzenia.

Poza tym sporo banków wciąż oferuje warunkowo bezpłatne konta. Warunki raz łatwiejsze, raz trudniejsze. Do poczytania np. tutaj: darmowe konto bankowe. To już kwestia, kto czego potrzebuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 19:30
Post: #13
Darmowe konto bankowe
A ja od czasu do czasu puszczam na blogu promocje bankowe - raz, że dają fajne zwroty za założenie rachunku, dwa że często konto bezpłatne, a trzy - blog ma z czego opłacić rachunki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 14:35
Post: #14
Darmowe konto bankowe
Czy ktoś wie jak sytuacja wygląda teraz?
Słyszałem, że mBank jest darmowy - ale znowu ktoś mi powiedział, że planują wprowadzić opłaty za wypłaty z bankomatów. W placówce mBanku niby zaprzeczyli... ale nie wiem czy by się przyznali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 16:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2016 17:09 przez spag.)
Post: #15
RE: Darmowe konto bankowe
Konto jest za free ale za karte placisz jesli nie wyrobisz jakies sumy w transakcjach. Ogolnie jak masz blisko bankomat euronetu,pko bp,ing , bz wbk to karta niepotrzebna bo wyplacisz blikiem za darmo.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znalazlem referal dla chcacych otworzyc w bz wbk 50pln dla otwierajacego po spelnieniu jakichs warunkow konto za 0pln karta chyba tez warto doczytac bo sa rozne promocje, znalazlem ze karta MC Supri za free jak 500pln/mc transakcji sie nabije. Ale jest cos fajniejszego jak sie ma telefon z nfc to mozna stworzyć w apce wirtualna karte (chyba za darmo na razie) i placic telefonem zblizeniowo, testowalem i dziala, wiec mix blik i wirtualna karta pozwoli nie brac platnej karty , warunek miec odpowodnie terminale zblizeniowe w miejscach gdzie sie płaci.
"Hej, polecam Ci konto w BZWBK. Załóż je przez internet i podaj we wniosku mój kod polecającego 1000673326. Aktywnie korzystaj z konta, a otrzymasz nagrodę. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie http://bzwbk.pl/polecajbank "
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 13:08
Post: #16
Darmowe konto bankowe
Jedyne darmowe 100% teraz bez warunków to ma teraz Bank Smart.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 14:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2017 20:54 przez szopen.)
Post: #17
RE: Darmowe konto bankowe
To fakt, co do smarta. ja użyłem promo z [moderacja - pewien portal zakupów grupowych] do BZ WBK ma byc 120pln gotowka wrocic i 75pln na konto groupon. I karta do czerwca 2017 bez opłat. Warto zaglądać na [moderacja - pewien portal z okazjami] tam sporo takich okazji ludzie wrzucają. Dla zainteresowanych lokatami to jest jakas promocje banku online lub cos takiego ranking lokat i warunków jakie trzeba spełnić

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 18:25
Post: #18
Darmowe konto bankowe
Ta promocja była i tutaj na jdtech.pl. Ale Smart na razie bezterminowo free, a BZWBK tylko do tej daty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 11:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2016 12:52 przez szopen.)
Post: #19
Darmowe konto bankowe
Ale ostatnio na wykopie pojawiła się informacja, że BZ WBK już planuje zmienić cennik za kilka miesięcy. Co ciekawe - planuje wprowadzić opłaty za przelewy między bankowe!
Polecanie BZ WBK jest więc strzelanie sobie w stopę. Na szczęście są jeszcze rachunki bankowe w których jest tanio. Przykład:
//mod: tu był link pozycjonujący
Smart Bank, mBank, ING Bank.

//mod: proponuję tą wypowiedź traktować jako śmieciową, nie usuwam jej tylko dlatego, że wywołała odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 12:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2016 12:44 przez spag.)
Post: #20
Darmowe konto bankowe
@cedo kto broni zmienić za te kilka miesięcy jak zmienia cennik, nikt ślubu na zawsze z bankiem nie bierze.
Ja zawsze jestem zwolennikiem wyboru kafeteryjnego, czyli to co w danym banku mi odpowiada i w taki sposób aby nie płacić za posiadanie konta i karty. Jak bank ma darmowe przelewy przez net to czemu jeszcze bierze co miesiąc za to ze ktoś ma polecenia zapłaty, skoro to inicjatorem zapłaty jest bank odbiorcy tak chyba jest w mbank i smart i odbiorca pewnie jakaś sumę płaci ze moze płatności tego typu robić, dlatego pewnie usługa jest mało popularna, zmiana Pin w smart płatna 5pln . Wiem ze to pierdoły ale denerwujące. Trzeba dobrze czytać cenniki.

Znalazłem ranking lokat http://lokaty.livesmarter.pl wydaje sie ciekawie zrobiony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa Ekonomista 23 14 907 03-03-2019 15:47
Ostatni post: Ekonomista
  Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe , Usługa telekomunikacyjna spag 2 5 171 06-06-2016 15:14
Ostatni post: szopen
  Konto Paysafecard Steaven 5 9 106 14-12-2014 21:22
Ostatni post: Steaven