[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
19-06-2012, 14:51
Post: #1
Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
Od jakiegoś czasu jest oferowana telewizja mobilna :
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tv-mobilna/index.cp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 20:29
Post: #2
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
A ktoś to testował? bo ja w ręku tego nie miałem, dlatego nie piszę o tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-06-2012, 09:40
Post: #3
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
Ze strony:

"Poznaj TV Mobilną - nową usługę działającą w oparciu o technologię naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T)" :]

Czyli jak zarobic na tym co juz jest dostepne za free (pomijajac abonament ktorego nikt nie placy Tongue )
Do odbioru wystarczy tuner DVB-T i zasieg, a z tym ostatnim to jest kiepsko. Bez dobrej anteny najlepiej zbiorczej na dachu sie nie obejdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-06-2012, 10:21
Post: #4
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
fajne urządzenie, ale drogie - płacisz 350zł i oglądasz naziemną DVB-T na jakimkolwiek urządzeniu chcesz (tablet, komputer czy komórka)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-06-2012, 22:06
Post: #5
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
Jakub myślę że mógł byś wysłać maila z prośbą o przetestowanie na tydzień. Pochwal się w mailu stroną ilością odwiedzeń. Strona tematycznie trochę powiązana, prawie wszystko na stronie jest powiązane z jakąś firmą która jest powiązana z Solażem ;D
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
22-06-2012, 22:18
Post: #6
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
Jestem nawet u nich zarejestrowany jako dziennikarz - przypomnę się i zapytam, w sumie zestawy dziennikarskie to oni mają w dużym wyborze. Dzięki za pomysł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 23:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2013 23:42 przez spag.)
Post: #7
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
Witam, zainteresowanych TV Mobil z CP.
Mam okazję podzielić się uwagami na TV mobil , zakupiłem to maleństwo z odwróconą antenką teleskopową. Pierwsze podłączenie to ładowanie akumulatorka , czas około 3 godzin. Szkoda i tu minus nie ma ładowarki sieciowej. Podłączyłem ją pod ładowarke od telefonu Sony Ericson neo V- zamieniając kabel, który jest na wyposażeniu.
Dla mojego telefonu ściągnąłem aplikację TVmobil ze sklepu Ovi.
Dla lapa należy tak jak w pdf-ie - wszystko jest tutaj - http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tv-mo...-t-5000.cp
Pierwsze uruchomienie i czekanie około 5 minut. Sygnał z multiplexów na poziomie 4-rech kresek - kanał 45 dla Czestochowy. Pozostałe kanały tzn. 39,41 za pomoca mini antenki w mieszkaniu / centrum miasta/ 3-4 kreski, przy oknie na parapecie ful zasięg czyli max. Kodowane tv i radio, ogólnie dostepne bezpłatne.[/font]
Nie istnieje możliwość odbioru sygnalu na dwóch urządzeniach czyli lap poprzez wifi i na komórce.
Zasieg wifi z tego maleństwa jest dość mocny - 4 ściany i nie zauważyłem zerwania sygnału lub komunikacji z telefonem lub lapem.
W najbliższym czasie - kolo piatku lub soboty sprawdze na odległość większą niz moje m w bloku.
Polecam, jako alternatywę bez przewodów kablowych - anteny.

Ciekawa współpraca i uwagi mile widziane.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 02:24
Post: #8
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
Do tej porty nie zdecydowałem się z tego skorzystać, a i użytkowników tego wynalazku jest mało. Ile płacisz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 18:18
Post: #9
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
(07-03-2013 02:24)jakubd napisał(a):  Do tej porty nie zdecydowałem się z tego skorzystać, a i użytkowników tego wynalazku jest mało. Ile płacisz?

witam, przez 6-mcy bez opłat za pakiety, później 14.90 co miesiąc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 18:27
Post: #10
RE: Cyfrowy Polsat - TV Mobilna
Jak za tę ofertę programową to jest drogo. Choć dostajesz możliwość odbioru w sumie ze 30 programów na dowolnym zgodnym urządzeniu... Wydaje mi się, że to jednak jest ciekawsze (jeżeli oferta CP nas nie interesuje): http://fen.pl/android/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cyfrowy Polsat kupuje INFO-TV-FM - co dalej z DVB-H? jakubd 0 4 396 23-11-2011 23:40
Ostatni post: jakubd